ДЖЕБЧИЙКИТЕ

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

ДЖЕБЧИЙКИТЕ

Мнениеот Wallace » 08 юли 2005, 10:45

Току-що написах писмо до "Господари на ефира" Надявам се да подкрепите инициативата ми и да отделите по 5 минути да драснете и вие някой ред. така ще добие популярност и "Господарите" ще се заемат със случая...
Адреса на господарите на Ефира е:
http://www.gospodari.com/?go=report&p=agreement&file=reportage

Здравейте! за да не губя време в хвалби към Вас и предаването започвам направо по темата!
Темата е за Джебчийките по градския транспорт - всяка сутрин между 8-9 часа се возя с тролей №5 в поскоа Младост - Петте кьошета. Редовно всеки ден се качва група от мургави, добре облечени жени, които явната им цел е да ограбят парите на гражданите. яд ме е!!! много ме е яд, че не мога да направя нищо! Стоя и гледам като теле!!!! И не мога да гъкна... хората се правят или наистина не виждат!!! Мурагвелките обикалят всички врати на транспортното средство, след което се прехвърлят на обратно пак с тролей... и така не знам до кога. Не ми е ясно, ако се обадя и се развикам какво ще стане... дали някой от хората от ще застане на моя страна... аз си знам че в милата ни родина не съществува гражданско общество, за това и си мълча... Сега единствения ми шанс сте Вие... Или не единствения - но със сигурност демократичния. не демократичния начин е "АТАКА", но аз имам повече доверие на Вас и вярвам, че след подадения сигнал, ще се занимаете с проблема... с това грубо посегателство върху редовния гражданин, които отива да се труди за насъщния.
Предварително заявявам, че няма да застана с лице пред вашата камера... Смятам, че няма нужда да обяснявам защо... все още нямам доверие в Българските институции, че ще бъда защитен, ако си покажа лицето по телевизията...
Благодаря предварително от мое име и от името на всички ограбени Български граждани...
Изображение

Потребителски аватар
embata
Мнения: 99
Регистриран на: 29 мар 2005, 19:59
Местоположение: софия
Контакти:

Мнениеот embata » 08 юли 2005, 11:25

Браво Уолъс,прав си. Стебе съм :D :!:

Enchev
Мнения: 30
Регистриран на: 20 апр 2005, 15:09

Мнениеот Enchev » 08 юли 2005, 11:49

Браво. Точно така. И аз съм виждал това, и както винаги без последствия. Ако тия "каки" бяха пред мен, да съм ги утрепал вече. Ама никой несмее да вдигне ръка срещу тях. Докога. Никога несъм имал нещо против циганите, ама ако на мен ми посегнат направо такъв бой щем им хвърля както и в районното не са ги били.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 юли 2005, 11:52

Пич, те се движат с ебаси охраната. Около 4 дебели мутри винаги са зад тях... добре охранени мангали, а ги пипнеш а бой... какво да направя сам... а и друго и да няма мутри, те са много и хич не са безопасни, и те налитат на бои мамка им мургава... :evil:
Изображение

Enchev
Мнения: 30
Регистриран на: 20 апр 2005, 15:09

Мнениеот Enchev » 08 юли 2005, 12:10

хмм значи полицията отново си затваря очите за някой работи. или им е наредено (от дпс) да си траят за това.
А какво стана преди няколко дена, отново имаше същите сценки. По НоваТВ ги даваха дори. Как слизат от лъскавите си коли и хукват да се бият. Мамка им мръсна. Значи при Вас в София полужението е много зле. Тук в Русе няма такива работи, нече е нямало. Но не са ежедневие, я се сбият на кооперативния пазар веднъж месечо.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 08 юли 2005, 12:22

Wallace написа:Пич, те се движат с ебаси охраната. Около 4 дебели мутри винаги са зад тях... добре охранени мангали, а ги пипнеш а бой... какво да направя сам... а и друго и да няма мутри, те са много и хич не са безопасни, и те налитат на бои мамка им мургава... :evil:

АСЕНСИ ПРЕИГРАВАШ ЗА ОХРАНАТА + ТОВА НЕЗАБРАВЯЙ ЧЕ МАНГАЛИТЕ СА СТРАХЛИВИ И ТО МНОГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО СА ДЕБЕЛИ :lol:
ИНАЧЕ ПО ТЕМАТА АКО ГОСПОДАРИТЕ ТИ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ АЗ МОГА ДА СЪДЕЙСТВАМ ТАКИВА ГНУСНИ КАРДАРАШИ ИМА И В МОЯ КВАРТАЛ ЗНАМ ЧЕ КРАДАТ НЕПРЕСТАННО И СЕ ДРАЗНЯ МНОГО НО ВЛАСТА НЕ ПРАВИ НИЩО ПО ВЪПРОСА ТАКА ЧЕ ДА ГИ ПОДКАРВАМЕ ТИЯ МРЪСОТИЙ
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Enchev
Мнения: 30
Регистриран на: 20 апр 2005, 15:09

Мнениеот Enchev » 08 юли 2005, 12:27

otto написа:НЕЗАБРАВЯЙ ЧЕ МАНГАЛИТЕ СА СТРАХЛИВИ И ТО МНОГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО СА ДЕБЕЛИ

Да, и тях ги е страх. Ама като ни виждат че и нас не е страх от тях нямат спирачки вече. Мамичката им мръсна да е*а. Я питайте БДЖ колко вагона останаха без стъкла щото ония МААНЕТА ги изпотрошиха с каманите. К'во са им виновни влаковете. Заслужават да ги вържат за релсите и .....прав им път. :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 юли 2005, 12:36

Подкрепете ме като и Вие драснете един Цивилизован маил на линка който съм оставил най-отгоре. няма да ви отнеме повече от 5 минути...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 08 юли 2005, 12:37

Идеята е добра,сега ще пусна едно мейлче.....нямам търпение да видя как Мавриков гони циганките из тролея...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 08 юли 2005, 15:40

абе то и ние щяхме да организираме хайка за джебчийки, ама нещо не се получи, защото те поне във варна може да се каже че сапод закрилата на полицията(бахти терора). УЖАС! аз лично съм виждал кат мангалките са искали( или са обирали )разни германки и други чужденки, също и българи, ама какво може да напраиш .Аз лично обаче ги знам и се пазя в автобуса, ама какво помага това на другите. Те и кондукторите от време на време казват, ама и те не могат да направят нищо.
Изображение

Enchev
Мнения: 30
Регистриран на: 20 апр 2005, 15:09

Мнениеот Enchev » 08 юли 2005, 15:59

Що не се пробват на мене, счупвам им ръчичките. Баси нахалничките. Оня ден са са напили, и се возят в рейса и мятат гюбеци. Дори и си пускат чалгийки по телефона.И викат, ама бате ама аз несъм виновна, тя бирата, бирата мЪ кара да танцувам. (и си викам, не си винавна ли, кат та хвана ейтам ще счупя простата глава в стъклото)

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 08 юли 2005, 16:36

Уолъс,много странно мислене имаш. Защо Атака не е демократичния начин ? Какво недемократично има в тях ? Това че платените медии-подлоги ги плюят ли ?
БАН

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

CSKA

Мнениеот gizo » 09 юли 2005, 10:42

LEVSKI SOFIA написа:Уолъс,много странно мислене имаш. Защо Атака не е демократичния начин ? Какво недемократично има в тях ? Това че платените медии-подлоги ги плюят ли ?


Нищо лошо ,обаче се съмнявам след като постигнаха някакъв резултат дали няма да се кротнат и дали просто небеше трик да яхнат гребена на вълната на таеното недоволство на народа .
ИзображениеИзображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 09 юли 2005, 14:54

Тепърва ще разберем. Въпреки че ще им е много трудно да променят нещо,тъй като всички в Парламента ще са срещу тях. На следващите избори като вземат (над) 20 % нещата ще се променят :)
БАН

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

CSKA

Мнениеот gizo » 09 юли 2005, 14:56

LEVSKI SOFIA написа:Тепърва ще разберем. Въпреки че ще им е много трудно да променят нещо,тъй като всички в Парламента ще са срещу тях. На следващите избори като вземат (над) 20 % нещата ще се променят :)


Кметските избори ще са показателни есента в Русе и София,иначе при едни предсрочни избори просто ще са неудържими :lol:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron