Франция отвори досиетата си за извънземни

Сами ли сме във Вселената

Анкетата завърши на 02 апр 2007, 23:41

Сами сме
6
23%
Не сме сами
20
77%
 
Общо гласове: 26

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 05 юли 2007, 22:26

Страхме е да прочета тази статия,защото може и да не успея да заспя :? armataz_01_35 :lol:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 05 юли 2007, 22:33

Чети,нищо страшно няма.
Тук съм пуснал и линк със самата аутопсия, но нея не я гледай.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 05 юли 2007, 22:40

:lol: Пусни линка, че на някои ни мързи да я прочетем. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 05 юли 2007, 22:41

аз преди време бях гледал една аутопсия
ама утре сутринта ще я прочета иначе цяла нощ трябва да гледам ТВ,че да ми излезне от главата и ще се оглеждам за някое малко човече да не би да ме наблюдава,но както се казва Утрото е по-мъдро от вечерта
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 05 юли 2007, 22:45

АНАТОМИЯ II


В тази част на страницара са може би най-сигурните доказателства за съществуването на извънземни.А именно снимки и видео на самите извънземни. Всички материали са от аутопсията на извънземните, паднали със свпята чиния през 1947 в Розуел, Ню Мерсико. Този прословут случай бил грижливо окрит от американските ВВС , но още от тогава датира изтичане на част от информацията, а именно на няколко филма, заснети по същото време, но които подробно се изобразява аутопсията на едно от съществата. В последствие се плазва, че налице са и снимки на друго съществое, което вие можете да видите малко по- долу. Още със своята поява обаче този прословут няколко минутен филм е подложен на непрестанни изследвания, защото се появяват хора, които да твърдят, че той е абсолютен монтаж.Паралелно с това обаче не стихват слуховете ,че US военните притежават и други мъртви извънземни. Едно потвърждение на този факт получи гласност през 1995 когато Рей Сантили представи петдесетгодишен филмов материал,показващ аутопсията на три изглежда нехуманоидни същества. Това е именно онзи "малък" филм, заснет по време на аутопсията.
Филмът е направен благодарение на Джак Б. по поръчение на американската армия, същото време, от което датира и случая Розуел
Самият Джак разказва:
От 1942 до 1952 година служих в армията(...)Баща ми беше във филмовия бизнес, така че можех да боравя с камера и фотоапарт. След началното военно обучение имах възможност да приложа способностите си и бях един от най-запалените оператори във войската. Изпращаха ме на различни места и така се научих да снимам и в тежки условия.
На 1 юни 1947 получил нареждане от Джордж Макмълън, тогавашен директор на пресслужбата на ВВС, да се явя при бившия вицекомандващ морските пехотинци(SAC)Д.К...
Операторът бил изпратен в Сокоро, Ню Мексико, където уж трябвало да заснеме един руски шпионски самолет. Но когато Джак пристигнал, веднага му станало ясно,че не става дума за никакъв самолет.


"Това бе голям диск, обърната "летяща чиния", все още излъчваща голяма топлина около себе си(...)Бе решено да се чака, докато температурата спадне, преди да се приближим по- наблизо,т ъй като имаше реална опасност от пожар.Още по- непоносимо правеха положението писъците на уродливите същества, лежащи недалеч от останките..Kaкво за бога бе това не можеше да каже никой!!! Трите урода бяха измъкнати и вързани, а устите им запушени.Четвъртото същество вече бе мъртво.След отвежданото им най-важното бе да съберем останките от кораба.


След това същият оператор бил повикан да филмира и аутопсиите на извънземните.
Копие от първите 7 мин на оригиналните ленти излязло на чве през 1995 малко преди обществеността да узнае за съществуването на филмите.

Дълго време неговата правдоподобност била оспорвана. Първият коз на хората, които искали да го дискредитират било мнението, че това на филма е човешки ембрион. Това твърдение обаче било много бързо отхвърлено, защото размерите на човешкия ембрион са значително по- малки, а и като се загледа човек има значително разлики между двете същества. Второто нещо, за което се хванали критиците на филма били предметите, които се виждат в него. Последователно на щатни експертизи били подложени хирургичните уреди, както и телефона, който се вижда на стената. Оказало се обаче, че инструментите са си абсолютно професионални, държат се по начин, по който би ги държал лекар. Разрезите по съществото са точно такива, каквито се правят и на истиснка аутопсия, Колкото до телефонът пък за ужас на всички неверници се оказало, че именно в тази година ВВС на Америка обзавело всичките си бази именно с такива телефони. Последното нещо, за което се хванали било самият филм. След много щателни експертизи от много хора било доказано, че филма е проявен именно през същата година, а е произведен няколко месеца по- рано. Така напрактика се оказало, че филма наистина може да е монтаж, но трябва да е заснет точно през 47, а военните в него да са отопсирали кукла. Това се просто смешно, имайки се в предвид проблемите, които им донесе той. Именно този филм поставя началото на основателното мнение, че Американците и повечето "велики сили" крият нещо. Не можем да се правим, че то не съществува при наличието на такова доказателство като филма, снимките и съществуването на места като Area 51. Ако все още не сте се убедили в нещата които твърдя можете да видите и самия филм.

Потребителски аватар
Eddy
Мнения: 558
Регистриран на: 28 мар 2006, 19:45

Мнениеот Eddy » 05 юли 2007, 23:01

tridant написа:Чети,нищо страшно няма.
Тук съм пуснал и линк със самата аутопсия, но нея не я гледай.


ще дадеш ли линка на алтопсията че ми стана интересно :?:
КОЙТ НЕ ПИЕ ГОСПОД ЩЕ ГО УБИЕ!!!
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 05 юли 2007, 23:10

В тая тема на стр. 6
Пише си. Точно за тая дисекция пък става дума в по
горните статии.

Потребителски аватар
Eddy
Мнения: 558
Регистриран на: 28 мар 2006, 19:45

Мнениеот Eddy » 05 юли 2007, 23:15

Първото съобщение за НЛО над САЩ било на 24 юни 1947 год. , когато Кенет Арнолт, уважван бизнесмен, видял дискообразни обекти движещи се със скорост около 1000 мили в час. Съобщението на Арнолт било потвърдено и от военни и граждански пило-ти и диспечери от въздушното пространство на САЩ. През 1948 год. е създаден проект, който да събира, съпоставя, оценява и распределя в пределите на правите - лството на САЩ всички информации, касаещи такива наблюдения, наблюдения, които "биха могли да бъдат реална заплаха за националната безопасност". Този проект започва да действа на 23 януари 1948 год. Имало е предположение, че тези обекти биха могли да бъдат съветски секретни оръжия, защото по това време в пълна сила е била "Студената война". Пред обикновенните хора НЛО било обяснявано като обича - йни самолети, планети, метеорити, оптически измами, слънчеви отражения. След време правителството на САЩ решило, че НЛО не застрашават националната безопасност на страната. Те закрили този проект, защото според тях той поущрява хората, които вярват, че това са извънземни кораби, и че предизвиква "военна истерия". На 27 декември въздушните сили обявяват края на проекта. Генерал Чарлз П. Кабел открил нов проект за НЛО през 1952 год. - СИНЯТА КНИГА, станала главно усилие на въздушните сили , които да изучават явлението НЛО през периода 1950 до 1960 год. Те трябвало да засичат и обясняват всички неиндефицирани лятящи обекти . Тази книга функционира и до днес. Длъжностните лица на ЦРУ през 1952 стигат до извода, че НЛО могат да бъдат извънземни кораби и е необходимо да бъдат изследвани. Тези неиндифицирани обекти разтревожила анминистрацията на Труман, особенно случаите през юли. На 19 и 20 юли радарите на въздушните сили на САЩ засекли тайнствен обект. На 27 юли обекта отново се появил. Самолети прехва - щачи излетели към НЛО-то за да го изследоват, но те не открили нищо. Въздушните сили бързо предложили обяснението, че радарите засекли " температурни аномалии ". Три години след това ЦРУ формира специална група , която да изучава извън пределите на офисите феномена НЛО. Едвърт Таус станал ръководител на тази група. Но както обикнивенно става, това е било скрито от широката общественност. Шефа на DDI Робърт Амор, назначава за изследване на обектите младия физик Гордън, като за целта го издигат в чин офицер. Гордън бил длъжен да координира своите действия с ATIC. Според ЦРУ 90 процента от съобщенията лесно биха могли да бъдат обяснени, другите 10 процента били характеризирани като " множество невероятни съобщения от вероятни наблюдатели
КОЙТ НЕ ПИЕ ГОСПОД ЩЕ ГО УБИЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Eddy
Мнения: 558
Регистриран на: 28 мар 2006, 19:45

Мнениеот Eddy » 05 юли 2007, 23:16

да изгледах го вече
КОЙТ НЕ ПИЕ ГОСПОД ЩЕ ГО УБИЕ!!!
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 06 юли 2007, 01:04

Рейгън е единствения президент, който е говорил официално за възможността от извънземно нашествие. Какво го кара да спомене за контакти с извънземни в поне четири свои речи. Най-забележителното му изявление по този въпрос е от 21 септември 1987 по време на обръщението му към сесията на Генералното събрание на Обединените нации. Ето и част от тази реч:

"В нашето обсебване от противоречията в момента, ние често забравяме какво свързва всчики членове на обществото. Може би трябва да се появи външна обща заплаха, за да ни накара да осъзнаем тази връзка."

"Аз често си мисля колко бързо ще изчезнат нашите различия по света, ако се изправим пред извънземна заплаха. И още веднъж, аз питам: Не е ли надвиснала вече тази извънземна сила, готова да ни погуби."

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 06 юли 2007, 12:59

Аз тази съм я гледал
Изображение

Потребителски аватар
ap0calips0
Мнения: 316
Регистриран на: 27 юни 2006, 19:55
Местоположение: Вкъщи
Контакти:

Мнениеот ap0calips0 » 07 юли 2007, 18:08

Аутопсията е яка. Малко не ми се вярва, но е добре.
Изображение
Всяко нещо с цици или волан все някога ще те подведе

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 11 юли 2007, 21:06

Това лице го бях намерил в един сайт
ето и кординати в google maps http://maps.google.com/maps?ll=-16.3370 ... &t=k&hl=en

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 12 юли 2007, 11:27

Това сега ледник ли е?

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 11 авг 2007, 00:30



Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта