Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот VILIO » 20 авг 2014, 13:54

Варна са изключително зъл град. Пречат на другите в градове като Русе и други в североизточна и северна България да се развиват.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 14:06

Така е, Варна ограбва цяла североизточна България, парите основно там се инвестират и хората са принудени да напускат родните си места и да се местят в тоя смрадлив град. В тая кочина.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 17:24

За съжаление не е така. Варна се е превърнала в гробище. Бургас е по-напред ако търсите паралел по морето, а Варна, изключвайки името, е най-обикновено българско селище, просто по-голямо. Десетки други населени места са по-добре.

Моето присъствие тук също опровергава тезата ви. Виж софиянец да се прехвърли в ограбена Варна да живее силно ме съмнява.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот VILIO » 20 авг 2014, 17:40

Варна е на светлинни години от Русе, а какво остава за другите градове в североизточна България! Да не вместваме и централна северна и северозападнала,че нещата стават страшни.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 17:59

Обаче как удобно избягваш да отговориш, мръсна варненска курво. Къде беше ти, когато Любо Пенев източваше ЦСКА ма, пачавро селска ??

Трайкаше си тогава, иначе много загрижена сега ...

Delija написа:
8 написа:Играчите не плащат трансферите. Ако крадеше тях нямаше да има такъв вой от нас. Клубът е ощетен.


А когато Коце Циганина взимаше 30 бона заплата и клубът беше ощетен, защо нямаше такъв вой от вас ?? :qipac: :qipac: Защото треньор беше Любо Пенев и клубът се източваше от симпатичен човек ли ?? :qipac: :qipac:

Колко милиона плати ЦСКА през лятото на 2009-а на приятеля на Любо Пенев - Йордан Лечков, за каренцето Коце Янев, Коце Стоянов, Иван Стоянов и Здравко Чавдаров ?? И дали Любо Пенев и Йордан Лечков не си делнаха една бая тлъста сума тогава ??!

И къде беше тогава путката 8, за да бие камбаните, че клубът е ощетен ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 21:17

Ти не разбра ли? Взел съм за изкупителна жертва невинния Стойчо, за да браня любимците си, а те са (изброй ги ти, че по-добре ги знаеш от мен) Любо Пенев, Стоичков, Пената, Якимов, Жеков, да не забравяме синекуреца Паро, които в комбина с агенти от чужбина в лицето на Бенитес, Хайнкес, АВБ, добави там някой ако пропускам и който си маркирал, че ми е любимец, източвали ЦСКА. За да отклоня вниманието от всички тези съм нарочил Стойчо за жертва и от там идва цялата работа. Той горкия се мъчи да направи нещо свястно, но злобата на хейтъри като мен доведе до два срамни резила.

Трайкаше си тогава


Сега доволен ли си? Ето признах за "любимеца" ми Любо Пенев, въпреки че от това връткане вече взе да ме объркваш кой точно ми е любимец. Мислех, че е Ицо, а може би Домуса и Гришата, а сега излязоха Любо и Лечков :qipbo: Светвай ме преди това на лични кой ми е, че да знам какво да говоря и какво да признавам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 21:48

Кое си признал, ти никога не се разписка за огромните суми, които Любо Пенев пилееше за трансфери и заплати на играчи, а сделката с приятеля му Лечков беше една от най-скандалните, които са се случвали в историята на ЦСКА. Няколко милиона струваше само като трансферна сума ..... Оня ден пак плащахме стари задължения към Коце Циганина и аверчето му, другото Коце .... 30 бона заплата за някакъв бездарен мангал .... ама 8 си трайкаше, тогава нямаше проблеми, абсолютно лицемерие.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 22:56

Кое си признал, ти никога не се разписка за огромните суми, които Любо Пенев пилееше


Ето признавам бе! Любо е гаден крадец и заради него сега Комисиончо си пати и не може да елиминира аматьори. Ако не беше Любо и други крадци (посочени от теб) Комисиончо вече да е пробил и зад групите на ШЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 23:06

Хихи, въпросът е защо тогава ти мълчеше, не сега да ми ехидничиш. Факт е, че тогава ЦСКА пилееше баснословни суми за какви ли не олигофрени, но на теб грам не ти пукаше как се ощетява клубът. На теб ти "пука", само когато Младенов стане треньор, тогава цепиш стотинката на две.

Абсолютен двуличник. Мазен и хлъзгав.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 23:19

въпросът е защо тогава ти мълчеше


Защото Любо ми бил любимец, а и си пазих силата за атака на някой невинен човек. Оказа се Комисиончо :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 21 авг 2014, 10:53

Изображение
-------------------------------------
Дупката в бюджета достигна 1.2 милиарда лв.
Ръстът на разходите продължава да изпреварва този на приходите и към юли дефицитът в бюджета минава 1.147 млрд. лв., което е 1.4% от БВП. За сравнение, миналата година по същото време той е бил едва 170 млн. лв.Според финансовият министър заложените приходи в бюджета умишлено са били завишени, като целта е била правителството да има повече средства за харчене
Финансовият министър отново заяви, че според него актуализацията на бюджет 2014 е неизбежна. С точните разчети обаче ведомството ще е готово след 15 септември. "В момента идеалният вариант е дългът да бъде увеличен единствено с размера на дефицита, който трябва да бъде покрит", заяви Порожанов. Според него и на касова, и на начислена основа дупката в държавните финанси не трябва да надхвърля 3% от БВП, за да не влезе страната в процедура по свръхдефицит. Още преди няколко седмици подобна теза застъпи и президентът Росен Плевнелиев. А това означава, че лимитът на дълга трябва да се увеличи с още минимум около милиард.

http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... 12_mlrd_lv
The Shadow:
Кокошката Мая да излезе и да изкряка пак защо не трябва да се актуализира бюджета. Наглост червена!

Косьо:
Колко заема взеха комунягите... и пак дупка!

Кризата в държавната енергетика се задълбочава Отчетите на държавните енергийни дружества, които най-накрая бяха публикувани с неколкоседмично закъснение, потвърждават съмненията за задълбочаваща се криза в сектора. Националната електрическа компания (НЕК) е на ръба на ликвиден колапс заради опитите на енергийния регулатор да удържи поскъпването на тока. Влошаващите се резултати на повечето енергийни дружества пък директно са се отразили на приходите на Българския енергиен холдинг (БЕХ). (Капитал Daily)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 21 авг 2014, 12:13

8 написа:
въпросът е защо тогава ти мълчеше


Защото Любо ми бил любимец, а и си пазих силата за атака на някой невинен човек. Оказа се Комисиончо :roll:


Не можеш да дадеш сериозен отговор, нали ?!

Не можеш, защото причината е ясна - ти си лицемер, на теб въобще не ти пука дали ЦСКА е ощетен, ако беше така, щеше от години да пищиш за далаверите, които се правят в клуба. Но ти се сещаш за такива теми само и единствено когато Стойчо Младенов стане треньор. Изведнъж много загрижен ставаш за финансовото благополучие на клуба ...

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 21 авг 2014, 12:26

То Бг фалира, а вие се разправяте за финансовото благополучие на ЦСКА!
Левскарите казват: Много важно! Да фалират! :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 21 авг 2014, 12:27

:qipag: :qipag: :qipag:

Права си Веси.
Ако си цесекар бъди докрай!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот nacho » 23 авг 2014, 00:35

То какво друго да кажат левскарите при толкова много бой напоследък. :qipam:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта