ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 13 май 2005, 15:50

Да имахме същия проблем и питахме тези дето хостват 15-тина форума + този на Гонг !! Сега трябва да го фикснат и да му сложат доста повече РАм и така, надявам се да се оправят !!!


Попитах в друг форум,ето отговора.Не разбирам дотолкова,че да дам смислен отговор,но докато не се появи админа и не се вземат някакви мерки(тук аз съм безсилен...) така ще е...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 13 май 2005, 16:33

Мичо написа:
Да имахме същия проблем и питахме тези дето хостват 15-тина форума + този на Гонг !! Сега трябва да го фикснат и да му сложат доста повече РАм и така, надявам се да се оправят !!!



Добре, ами форума не е предвиден с тенденция да се разширява? Ами значи ако потребителите са колкото във форума на датата (59698), онлайн са примерно 500-1000 потребителя и мненията са общо 804 441, въобще няма да тръгне? Типът на форумите е абсолютно еднакъв.

Потребителски аватар
MELLOMANIAC
Мнения: 7
Регистриран на: 12 май 2005, 13:46

Мнениеот MELLOMANIAC » 13 май 2005, 18:36

Администратора ще може ли да премахне всички регистрации дето не са ползвани. Отворете "ПОТРЕБИТЕЛИ" и вижте, колко много потребители дори и ЕДНО мнение не са дали. Само пълнят статистиката. а дане коментираме техните имена.

ОЩЕ ЕДНО МНОГО ВАЖНО НЕЩО:
Нали отиваме в ЕС. Защо не погледнете един Евро форум. Има ли такова нещо там. Още с поълването на регистрацията те уведомяват какво можеш да пишеш и какво НЕ. Тук има ПЪЛНА свободия. Голяма част пишат глупости, лепят снимки от стари вестници, псуват. Е това там го няма. Там неможеш да обиждаш, на каквато и да е тема (било то националност, език,култура, цвят на кожата, религия, сексуална ориентация) в противен случай си баннат, завинаги. Там не се толерират такива дейности. Този форум в последно време на нищо не прилича. Администратора я влезе веднъж в месежа, я не. Модератора трие това дето му изнася. Разбирам Мичо че е Левскар, ама той понякога действа Пристрастно. Нали това все пак е СПОРТЕН ФОРУМ а се пишат и слагат глупости. В най-скоро време това ще стане бойно поле + фото галерия. Ами този LEVSKI_SOFIA на него всеки му пречи. Всеки който не е СИН му пречи и иска да го изгони. Е нестава така.
Това вече е БЕЗ-ОЧИЕ от страна на Администратора и Модератора.
Тук не се дискутират СПОРТНИ теми, а кой кого е бил, с какъв резилтат, коя година. Едни псуват други. Има всичко но няма СМИСЛЕНИ работи.
Ако не се вземат мерки, невиждам смисъл да посещавам това място. Където всластва злобата и омразата.
Дано Администратора вземе мерки.
а и как така допускате хора под 15 години?
променете начина на регистрация
така и един първокласник ще влезе.
разгледайте някой друг чужд форум. (самия начин на регистрация, ограниченията, в кои случаи ще те баннат, какво можеш да правиш и какво не. и т.н)

Потребителски аватар
Mi6ka
Мнения: 97
Регистриран на: 23 апр 2005, 15:00
Местоположение: Sofia

Мнениеот Mi6ka » 13 май 2005, 22:04

Извинявай, че се намесвам, МЕЛОМАНИАК, но не си прав. Мичо много често трие мнения на ЛЕВСКИ СОФИЯ, както и на Отто и на доста други, които си позволяват повече простотии, отколкото е разумно.
Той е доста справедлив в това отношение. Имаше такава тема вече - за него, повдигната от отто, можеш да видиш какво мислят другите по този въпрос.
По повод пълнолетието - не виждам защо хора, които нямат 15 години да не могат да се регистрират и да участват във форума. Те също имат мнения като всички останали. :!:
Не се заяждам. Само изказвам мнение. И това, че форума не ни е форум като хората не означава, че няма да се научим... Поне аз така мисля.

Потребителски аватар
Mi6ka
Мнения: 97
Регистриран на: 23 апр 2005, 15:00
Местоположение: Sofia

Мнениеот Mi6ka » 13 май 2005, 22:06

Уф, обърках годините, мислих, че имаш предвид 18 години, то било 15, но и така да е... Колко са тези под 15 години..?

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 13 май 2005, 22:07

Колко са...? Двама-трима сме и ако не бяхме казали на колко сме не вярвам да бяхте разбали.
Изображение

Потребителски аватар
Mi6ka
Мнения: 97
Регистриран на: 23 апр 2005, 15:00
Местоположение: Sofia

Мнениеот Mi6ka » 13 май 2005, 22:09

Именно, Septerra, не виждам какво толкова пречите... на някои хора.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 13 май 2005, 22:11

Septerra написа:Колко са...? Двама-трима сме и ако не бяхме казали на колко сме не вярвам да бяхте разбали.


Не ги слушай! Когато се въведе бан по възраст, тогава се плаши.

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 13 май 2005, 22:12

Не, аз тогава просто ще си въведа рождената дата ама да съм роден 84-85 и готово!
Изображение

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 13 май 2005, 22:13

Septerra написа:Не, аз тогава просто ще си въведа рождената дата ама да съм роден 84-85 и готово!


Не им се връзвай, бе. Аз съм с вас.

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 13 май 2005, 22:14

Е, мерси, нали затова е Г10! Да се поддържаме!
Изображение

Потребителски аватар
Mi6ka
Мнения: 97
Регистриран на: 23 апр 2005, 15:00
Местоположение: Sofia

Мнениеот Mi6ka » 13 май 2005, 22:16

Чакай, чакай, аз съм пропуснала! Аз влязох в Г8, ама влизам ли в това Г10? И аз ви подкрепям, дечица :lol: :lol:.

Потребителски аватар
MELLOMANIAC
Мнения: 7
Регистриран на: 12 май 2005, 13:46

Мнениеот MELLOMANIAC » 13 май 2005, 22:16

Mi6ka написа:Именно, Septerra, не виждам какво толкова пречите... на някои хора.

уффф. ама аз не съм казъл че тия под 18 ми пречат. Казах че някои хора си правят каквото си искат. Казах също че този форум се превърна във Фото Галерия. не че има нещо лошо в това, но някои хора прекаляват със снимките. Пишат се неща дето нямат нищо общо с темите. все едно си на улицата.
Щом на теб ТИ харесва тази гледка, добре. може аз да бъркам. Ще се прегледам тогава, може да ми има нещо, де да знам.
Wir Sind Unter Euch

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 13 май 2005, 22:18

В Г10 си, споко! :)
Изображение

Потребителски аватар
Mi6ka
Мнения: 97
Регистриран на: 23 апр 2005, 15:00
Местоположение: Sofia

Мнениеот Mi6ka » 13 май 2005, 22:19

Eeee, Mellomaniac, не исках да кажа такова нещо. Просто форумът има доста подтеми, в които има най-различни неща. Вярно е, че някои не са за очите на всички, но... Например в момента не трябва ли да спинкат, вместо да си лафят тук... аааааААА? Я всички по леглата, марш, марш! :lol: :wink:


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron