ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 23 авг 2005, 21:15

А защо тук сте го сложили това? Иначе аз 2 часа не мога да заредя сайта...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 23 авг 2005, 21:20

ДАВАТ МАЧА ПО ЦЕНТРУМ ГРУП 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 08:48

Кой и защо ми изтри поста от вчера в темата за Томислав ?

Моля да се аргументира. Няма да е лошо да копира тук поста и да посочи кой в него не е наред. В края на крайщата не може да се трие пост в който е "пропуснато" да се възхвалява силата и морала на Левски. Нали тук не е ултрасин форум?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 апр 2006, 08:53

Аз ти го изтрих .
Защото беше провокативен и нямаше нищо общо с темата.
А тя е Томислав Русев-препоръки и мнения.
Твоя пост не беше препоръка,не беше и мнение.
А подстрекаваше към спор,който щеше да оплеска темата.
:wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 09:00

Синия админ в действие :wink:

Това в темата на Ники какво е?
Lewis_McMahon написа:Ники батка като срещнеш тази вечер в сръбска скара Генерала и Дудучето им предай много по-здрави от всички левскари.

Можеш да кажеш, че е препоръка от графата "препоръка и мнения". Знаеш покрай "рекордите" как се измислят нещата :wink:
Това не оплесква темата? Да извадя още цитати включително и на последния? Неизтрити и сини цитати.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 09:04

Мичо написа:Аз ти го изтрих .
Защото беше провокативен и нямаше нищо общо с темата.
А тя е Томислав Русев-препоръки и мнения.


И за моя цитат не си прав. Ако не е по темата изтрий и на предходния потребител, защото върви ръка за ръка с него. И как решаваш кое е провокативно? Що не пусна изтритото? Попитах "на мача Левски-Динамо добро ли е съдийството" или нещо подобно ми беше въпроса.

Че то по твоята логика ако админа е червен трябва да трие всяко синьо мнение, защото е провокативно, тъй като не споменава ЦСКА като най-добър български отбор, а това си е провокация.

Ако търсиш за какво да се хванеш за предупреждение или за бан направо си го кажи или ги пускай наказанията и без да казваш. Познаваме си ви и няма да има изненадани.
Последна промяна от 8 на 05 апр 2006, 09:06, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 апр 2006, 09:06

И за томислав има подобни червени коментари.Но те са отправени към тях.
А твоето не беше.
Не съм преглеждал темите с подробности,не мога постоянно да дебна.Твоето ми се наби на очи.Ако искаш,мисли си,че съм те цензурирал,имай се за репресиран.няама проблем.
това е по темата,ще те помоля да не ме безпокоиш повече.
Има си правила относно модераторите.
Ако имаш проблеми,нещо нощно напикаване,примерно,обърни се към тримата червени модератори.Пък те ще преценят имаш ли право и какво да ти предпишат. :wink:
това пък за предупреждение и БАН как го реши?
та форума без теб какво ще прави?На кой ще се смеем? :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 09:11

Аз питам теб, защото ти си трил. Защо ме пращаш при червените модератори!? На луд ли ме правиш или ти се правиш на луд?

Попитах защо е изтрито мнене от рода на "На Динамо-Левски съдийството добро ли беше" и се опитваш да се правиш на оригинален да съм се чувствал репресиран, за някакви нощни напикавания и прочие несвързани неща говориш.

Никакво задоволително обяснение защо е изтрито такова мнение.
А онова, че за другите теми си "нямал време" предизвиква усмивки. Как пък намираш време за червен потребител, но за сините нямало време.

Я ми сложи сега едно наказание, че гледам много си си изнервил. Кажи там за "нещо си" (кой да е пост на 8 ) го наказваме.

Ама много си нервен бе Мичо :? ..........шампион, евробоец...не би трябвало да е така. Такива мачове прави отбора ти, а ти в такова настроение!?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 апр 2006, 09:19

Прочети пак написаното от мен и не ме безпокой. Там всичко е казано.
Плюс това ти за мен не си червен потребител. :wink: както вече по-горе написах,червените потребители мненията им си седят.
Къде точно твоето мнение е свързано с томислав?Къде :?:
Имам си задължения,сега нямам време.Защото съм умен и интелигентен и си имам много работи да върша.
като имам време,ще ти напиша един ферман с обяснения. 8) :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 12:08

Така и не разбрах защо си изтрил повече от нормално мнение. Това с не било за Томислав е изтъркано предвид другите писания. При това на тях (предните писания) не може ли да се отговоря след като са зададени там в нея тема?

....но ти си умен и интелигентен. Кво ли те занимаваме!? Минавай там от време на време и си трий на воля където, както и който искаш. Нали затова си админ. Да демонстрираш нещо. Следвай примера на любимия си отбор. И той демонстрира нещо сега, но не впечатляват пародийните му изяви.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 апр 2006, 12:38

Учудвам се,че не си разбрал...А всъщност не се учудвам.Но то си е за твоя сметка.
А пародията я търси другаде.
там,където ядат плескавици и събират негри на корем.Това е същинсктата пародия.
Ама ти не си бил там,че да знаеш.лесно е само през монитора да се пулиш,нали?
лесно е да си проклет ТВ фен от най-долен тип.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 12:58

8 написа:Първото ми мнение при следобедната ми сесия днес във форум "Мичо привлича вниманието на всички" е в тема за Пламен Марков.

Греди, курви какво те вълнуват? Нали публиката на Левски е единна и вярна при мафията.

Гледам навсякъде говориш за периферни устройства- мишки, монитори, клавиатури...........твоите са за подмяна?



8, бъди така добър да не отъждествяваш публиката на Левски с мафията, без да имаш конкретни доказателства.
Това мнение, последното ще го оставя, но оттук нататък безпочвени обвинения и обиди към привърженици на Левски няма да толерирам...
Наречи ме диктатор или глупак... все ми е тая... Но като обиждаш някой го прави с основание... :evil:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 13:28

Написал, че сте верни и единни при мафията. "При" контрола на мафията. Не съм казал, че вие (ти или друг потребител) сте мафята. За мен отбора ви обаче е на мафията. Аз това ще си го пиша. Ти като искаш трий. Съжалявам, но това ми е мнението.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 13:54

А вашия е на миряните...
8, един съвет - преди да пишеш за чуждия отбор на кой е си погледни своя кой го държи...
А всяко мнение написано,ч е Левски е мафиотски отбор, написано без доказателства, ще бъде трито...
Извинявам се но никой не е длъжен да търпи обидите ти БЕЗ ПОКРИТИЕ, към отбора си...
Докажи, че Левски е отбор на Мафията, а ЦСКА че сере маргаритки и няма да трия нищо, но до тогава тези неща можеш да ги скандираш на стадиона (ако ходиш по мачове)... там можеш и да КурКаш против Левски - в Този форум не...
Нямам против да ме квалифицираш като "идиот", "смешен", "болен" или диктаторски... твое право, все пак не забравям и теб как са те квалифицирали (дори и аз)... ОК.... Но да подхвърляш безпочвени обвинения - ИЗВИНЯВАМ СЕ!!!!
П.П. между другото същото се отнася и за фенове на Левски, които дръзнат да обвинят привърженици на друг отбор или друг отбор - БЕЗ ПОКРИТИЕ...
Няма да търпя фенове на Левски да наричат отбора на ЦСКА Мафиотски или публиката им мафиотска... На стадиона пейте каквото си искате...
Ако искаш обиждай Чорни, Божков, Сираков и Орманджиев, но отборите и имената няма да позволя...
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 05 апр 2006, 14:05

Тук всеки започна да трие както му скимне, но това си е техен проблем. Един луд го оставиха три дни да псува във всички теми!!!! В същото време беше спряна тема, която сигурно е много болезнена за някои хора, защото имат гузна съвест, въпреки, че с нея не се нарушаваше нито една точка от правилника. Айде със здраве или може би НАЗДРАВЕ!!!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron