ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 15 юни 2006, 20:55

Имам лично към всеки,след чийто гъз ходя всяка сутрин да му трия глупостите,с които е напълнил форума.А на теб ти се случва напоследък постоянно.
Против капса съм защото дразни просто.Предполагам,че и повечето са така.На Ото му е направена отстъпка по ред причини.Но ако всички започнат така да пишат,ще стане мазало.това е.
А ти в началото като се регна с капс ли писа?
Риторичен въпрос,отговор не искам.
и ми дреме на оная работа за произхода на капса.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 15 юни 2006, 21:05

Мичо написа:1.Против капса съм защото дразни просто.Предполагам,че и повечето са така.
А ти в началото като се регна с капс ли писа?
2. дреме на оная работа за произхода на капса.


1. Не съм много сигурен, че повечето ги дразни! Но, ОК ще го махна или променя, щом толкова те дразни! НО ЗНАЙ/КАЗВАМ ТИ ГО ЗА ПРЪВ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ/ - ОТ ТЕБ СЪМ МНОГО ПО-ДОБЪР ВЪВ ВСИЧКО - ЗНАНИЯ, ИНТЕЛЕКТ, ГРАМОТНОСТ И Т.Н. ............ ПРОСТО МОГА ДА СЕ СЪСТЕЗАВАМ С ТЕБЕ, АКО ИСКАШ - ПОНЕЖЕ ОБИЧАМ ДА ПОКАЗВАМ ПРЕВЪЗХОДСТВОТО СИ!

2. Като не си запознат с нещо, не го коментирай!

А И ЗА ТРИЕНЕТО - ТРИЕШ И СЛЕД МНОГО ДРУГИ!
АЙДЕ, РАДВАЙ СЕ!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 15 юни 2006, 21:08

:lol: :lol: :lol: :lol: Поклон пред теб,по-добрия...
Само че в този форум ти си просто един хвалипръцко... :lol: :lol:
Виж как готино звучи..и ти отива.... :lol: :lol:
ПРОСТО МОГА ДА СЕ СЪСТЕЗАВАМ С ТЕБЕ

:shock: Я...Най-грамотния и интелигентния е направил грешка.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Да не повярва човек... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ходи лягай,хвалипръцко....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 15 юни 2006, 21:15

тук както виждаш, не гледаме това........... Искаш ли да ти извадя и твои грешчици, комплексар? Само кажи и ще ти извадя колкото поискаш!............
За състезанието сериозно ти говоря!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 15 юни 2006, 21:20

:lol: :lol:
Че аз да съм казал,че съм умен,интелигентен и пиша по-правилно от теб? :lol: Да съм се самоизтъквал някъде из форума като теб?
Съзтезание-на живо.
С компютърни плъхове нямам желание да се занимавам.Ако искаш да ми доказваш нещо или да се показваш какъв си ми готин,умен,интелигентен и незнам си още какво,има си тема за срещи,виж я.Заповядай,ще седнем на маса,там ще можеш пред всички да докажеш колко си умен,интелигентен,грамотен и не знам си кво
а дотогава- си оставаш просто едно комплексарче,нуждаещо се от внимание и от самоизтъкване.
Хайде лека вечер. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 15 юни 2006, 21:28

Мичо написа::lol: :lol:
Че аз да съм казал,че съм умен,интелигентен и пиша по-правилно от теб? :lol: Да съм се самоизтъквал някъде из форума като теб?
Съзтезание-на живо.
С компютърни плъхове нямам желание да се занимавам.Ако искаш да ми доказваш нещо или да се показваш какъв си ми готин,умен,интелигентен и незнам си още какво,има си тема за срещи,виж я.Заповядай,ще седнем на маса,там ще можеш пред всички да докажеш колко си умен,интелигентен,грамотен и не знам си кво
а дотогава- си оставаш просто едно комплексарче,нуждаещо се от внимание и от самоизтъкване.


РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НА ЖИВО! ........... НА МЕН СВИДЕТЕЛИ НЕ МИ ТРЯБВАТ, СТИГАШ МИ ТИ!
1. АЗ ДО МОМЕНТА НЕ СЪМ ГОВОРИЛ ЗА ТАКИВА НЕЩА, НО ТИ МЕ ПРЕДИЗВИКА С ПОСТОЯННИТЕ СИ ЗАЯЖДАНИЯ! ........ ТАКА ЧЕ, НЕ МИ ГОВОРИ ЗА ТАКИВА РАБОТИ - ТИ СИ СИ ЕДИН ЧИСТ КОМПЛЕКСАР!
ПРОСТО НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ЕДИН КОМПЛЕКСАР ДА МИ ЛЕПВА ЕТИКЕТИ!................ ПАК ТИ КАЗВАМ, ДОКАТО ТИ НЕ СЕ ЗАЯДЕ, АЗ ПОДОБНИ НЕЩА ВЪОБЩЕ НЕ СЪМ ЗАСЯГАЛ! НО ТИ ПРОДЪЛЖИ МЕТОДИЧНО ДА СЕ ЗАЯЖДАШ! ............
А ЗА ПЛЪХОВЕТЕ - ПЛЪХ, НЕ МИШОК, СИ ТИ - ПОСТОЯННО ГЛЕДАШ С НЯКОГО ДА СЕ ЗАЯДЕШ! ЧИСТ ПРИМЕР ЗА КОМПЛЕКСИРАНО ЧОВЕЧЕ!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 15 юни 2006, 21:31

Значи се разбрахме,интелекте. :wink:
:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 15 юни 2006, 21:37

Да, смятам, че разговорът свърши!

Cet homme n`aime point le dialogue......... 8)

CONVERSATION IS OVER!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 15 юни 2006, 23:20

Мичо написа::lol: :lol:
а дотогава- си оставаш просто едно комплексарче,нуждаещо се от внимание и от самоизтъкване.


1. Сложих си подпис включващ Левски - разпискахте се, че съм/сме плюели само по вас, че съм/сме злобар/и и т.н. МАХНАХ ГО!

2. Сложих в подписа си великите победи на ЦСКА над чужди отбори - един потребител/Майк Биби/, иронично веднага си сложи същият, само че със загуби на ЦСКА. За да не ги дразня и с това - МАХНАХ ГО!

3. Сложих и друг/този последният/, сега пък админа почна да реве - бил съм хвалипръцко, копирал съм/Бог знае от кого/ и т.н. - И НЕГО МАХНАХ!

Е ПИТАМ - КАКВО ДА НАПРАВИ ЧОВЕК, ЧЕ ДА ИМ УГОДИ?! НЯКОИ ПРОСТО ВСЕ СИ ТЪРСЯТ ПРИЧИНА ЗА ЗАЯЖДАНЕ / КАТО МИЧО/!

П.П.: ВЪПРОСЪТ МИ Е КЪМ МОДОВЕТЕ, НЕ КЪМ ТОЯ ПО-ГОРЕ? ... ВИЕ ПОНЕ СТЕ НАИСТИНА СВЕСТНИ ХОРА!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 16 юни 2006, 00:00

гледам, че никой не е попитал тоник за прогнозите му... (???) така ли е или съм пропуснал? :)
в тази връзка: дори и да не е той виновен за промените, не може да не е разбрал шмекерията, понеже още първите два мача от първенството му бяха с грешни прогнози (а после бяха подправени...) :) говоря за : Германия - Коста Рика и Полша - Еквадор... :) :) :)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 16 юни 2006, 00:12

Тоник е невинен, аз вярвам в това!!!! :?
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 16 юни 2006, 03:04

какви прогнози бре.... къде ги давате тези прогнози? Искам и аз да давам прогнози :wink: 8)
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 16 юни 2006, 06:36

Делия,смешко.
За последен път се занимавам със смотаната ти душица.
Само се пигледни какви глупости пишеш.Неща,с които нямам общо,но ти плачеш тук като девица за .... :oops:
Но ще ти отговоря.
По номер едно нарушаваш правилата.ПРОЧЕТИ ГИ.Надявам се,че вродената ти свръх интелигентност ще ти позволи да ги вденеш.
По номер две не виждам какво общо има въобще това с тази тем...Ти май нещо стана нервен и почна глупости да пишеш.
По точка три пък ме застреля,какво общо има подписа ти с копирането и хвалипръцкото,бре,интелект... :lol: :lol: Я прочети пак нашия диалог тук..Ама го прочети много бавно и желателно,на глас... :lol: Така може и да влезе нещо в онзи,бъкания от мозък акъл.
Ей,смотана работа...Ама нали сме ентелигенти... :lol: :lol:
Относно заяждането,заяждам се с теб само когато нарушиш правилата и дразниш.
Примери-
Не знам колко поредни дни ми се налага да ти трия помиите от темата на Локовмотив.
Да не говорим,че си за наказание заради използваните от теб обиди..Ама както виждаш,не си наказан.Така че няма какво да плачеш.
След това темата с прогнозите.Постоянно я омазваше с неадекватни базици и закачки на тема Левски и ЦСКА.Дори и след като помолих да престанете.Защото не може всяка тема да е за Левски и ЦСКА..Ама не,ако не се направим на интересни,не може.....
Това се сетих за момента,а съм сигурен,че има и още....
Хайде лек ден сега,повече в тази тема работа нямаш.Ако имаш някакъв проблем,на лични на някой от червените модератори.Те ще ти избършат сълзите.... :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 юни 2006, 08:24

Извинявам се за флуденето :wink:
Въпрос към многоуважаваният от мен администратор(Мичо )
Господин администратор ,позволете да ви запитам :

ИМА ЛИ ПОТРЕБИТЕЛ ПРИВЪРЖЕНИК НА ЦСКА КОЙТО ПО ВАШЕТО МНОГОУВАЖАВАНО МНЕНИЕ ДА НЕ Е КОМПЛЕКСАР ,СМЕШКО И ТЕМ ПОДОБНИТЕ ОТ ВАС ОПРЕДЕЛЕНИЯ ...?
ЦСКА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 16 юни 2006, 08:46

Мичо написа:Делия,смешко.
За последен път се занимавам със смотаната ти душица.

Ей,смотана работа...Ама нали сме ентелигенти... :lol: :lol:

Да не говорим,че си за наказание заради използваните от теб обиди..Ама както виждаш,не си наказан.Така че няма какво да плачеш.


1. За обидите - от теб малцина използват повече обидни квалификации! Прочети си мненията, комплексар!

2. За плаченето - ти си най-големия ревльо тук. Само ревеш против някой! И не е само против мен!

3. За показността - виждам, че много обичаш да демонстрираш власт и сила, но да е публично(разбирай по темите, а не на лични, както повелява един такъв диалог - защото ти постоянно се заяждаш с мен не на лични, а в самите теми). Типично за комплексари, опитващи се да избиват комплекси!

4. ПРОЧЕТИ ГО ВНИМАТЕЛНО - ОБЪРНАЛ СЪМ СЕ КЪМ МОДОВЕТЕ, БЕ - НЕ МОЖЕШ ЛИ ДА ЧЕТЕШ! НЕ МИ ТРЯБВА ТВОЕТО КОМПЛЕКСИРАНО И ПЪЛНО С ОБИДИ МНЕНИЕ! ТЕ СА ПОНЕ СВЕСТНИ ХОРА, И ОТ ТЯХ СЪМ ГОТОВ ДА ПРИЕМА ДА МЕ ПОУЧАВАТ И СЪЩО ТАКА СЪМ ГОТОВ, АКО МИ КАЖАТ ДА СИ ВЗЕМА БЕЛЕЖКА! НО НЕ И ОТ, КОМПЛЕКСАРИ!


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта