ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 05 юли 2006, 13:37

dgeorgiew написа:
otto написа:АДМИНИСТРАТОРЧЕТО,ЗАЩО СИ МИ ИЗТРИЛ ТЕМАТА ОТ РАЗДЕЛ 'ВЕЧНОТО ДЕРБИ' :?: :?: :?:

Извинявам се че взимам отношение,но тъй като ти прочетох темата само ще ,кажа че не и беше избрал правилното заглавие вместо "Истината2" заглавието трябваше да бъде "Демагогията 2" ,та може би това да е причинат .

ако господ ми даде друго дете ще те поканя за кръсник па и името му да измислиш :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 05 юли 2006, 13:46

otto написа:ПРИЧИНАТА Е ЧЕ ВЪПРОСНАТА ТЕМА,ПОКАЗВА ТОВА КОЛКО СЪМ ПРАВ АЗ,ЗА ВСЕКИ ЕДИН СПОР ОТ ДОСЕГАШНИТЕ :wink: КАКТО И КОЛКО ПРАВИЛНО СЪМ ИЗБРАЛ ДА СЪМ ОТ ЦСКА 8) А ВАШИТЕ НАПЪНИ ДА ДОКАЖЕТЕ ПРОТИВНОТО СА ДЕМАГОГИЯ :lol: :lol: :lol:
СЕЩАШ ЛИ СЕ ЧОЧИ :?:
АЗ СЪМ РЕАЛИСТ И ВЯРВАМ НА СУХИТЕ ФАКТИ,НЕ НА НОСТРАДАМУС,КАШЧЕЙ И НА НАСКО СИРАКОВ :lol: :lol: :lol:


А ,А,А,,А,А МОЛЯ ТЕ НИКОГА НЕ СА ОБИЧАЛИ СУХИТЕ ФАКТИ ,ЗА ТЯХ ТОВА НЕ Е ВАЖНО ... :roll:
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2006, 13:49

Ти вместо да флудиш в темата-типично доказателство какво ти представляват всичките мнения-прочете ли какво ти написах?Или се покриваш като мишок?Ако е така,бягай от таззи тема,нямаш работа тук повече.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 05 юли 2006, 13:59

МИЧО -КАТО ГОВОРИШ ЗА МИШОЦИ СЕ ПОГЛЕДНИ В ОГЛЕДАЛОТО И ДОБРЕ СЕ ОГЛЕДАЙ ,НАСТРАНИ НЕДЕЙ ДА ГЛЕДАШ ЧЕ МОЖЕ ДА ВИДИШ НЯКОЯ КОТКА ...
ТИ КАКТО ВИНАГИ ,ПОВТАРЯМ КАКТО ВИНАГИ НИЩО НЕ СИ ОТГОВОРИЛ А САМО СЕ ИЗМЪКВАШ (ПОЗНАТ ВЕЧЕ МЕТОД )
ЗАДАЙ МИ КОНКРЕТЕН ВЪПРОС И ЩЕ ПОЛУЧИШ ТАКЪВ ОТГОВОР А НЕ ПРЕРАЗКАЗИ НА СВОБОДНО ИЗБЕРАЕМИ ОТ ТЕБ ТЕМИ .
ТОВА Е ОТ ТУК НАТАТЪК ЗАБРАВИ ЗА МЕН ИЛИ ТОЧЕН ВЪПРОС ПО ВЪЗМОЖНОСТ ОБОСНОВАН ,В СМИСЪЛ В КАКВО МЕ ОБВИНЯВАШ ,КОЕ ОТ МЕН НАПИСАНОТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ИСТИНАТА И ФАКТИ ....
АКО ТОВА МОЖЕШ ДА ГО НАПРАВИШ САМО ВЕДНЪЖ АЗ ТЕ КАНЯ НА ГОСТИ ЗА 10 ДНИ МОЖЕ И С ПРИЯТЕЛКА ИЛИ СЪПРУГА НА ПЪЛНА МОЯ ИЗДРЪЖКА ....
ПИША ГО ПРЕД ВСИЧКИ ЗА ДА НЕ ТЕ СЪМНЯВА ОБРАТНОТО ,А ПЪК И ДОСТА ХОРА ОТ ФОРУМА МЕ ПОЗНАВАТ ЛИЧНО ...
НАИСТИНА ,НАИСТИНА СЕ НАДЯВАМ ДА СИ МЕ РАЗБРАЛ ПРАВИЛНО ...
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2006, 14:03

Аз нищо не съм отговорил :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
Майко мила,ти си просто уникум. :lol:
...
Сега след като те изяснихме,надявам се,че ще престанеш да плачеш и да се правиш на репресиран. :wink:
Всъщност си промених мнението,като идвам към Варна,ще ти гостувам задължително. :lol: Ще бъде интересно наживо как ще поспорим.
Последна промяна от Мичо на 05 юли 2006, 14:10, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2006, 14:05

skorpinoks написа:МИЧО -КАТО ГОВОРИШ ЗА МИШОЦИ СЕ ПОГЛЕДНИ В ОГЛЕДАЛОТО...


Е СКОРПИ, НЕ ПО ИМЕ БЕ :lol: :lol: :lol: ТОВА Е МАЙТАП ДРУГАРЮ АДМИНИСТРАТОР,НЕ СЕ СДЪРЖАХ ПРОСТО :wink:

П.П. СКОРПИ, НЕ ЗНАЕШ КОГО КАНИ НА ГОСТИ :lol: ТОЗИ ОСВЕН ЧЕ ЩЕ ТИ ИЗПИЕ ВСИЧКОТО ПИЕНЕ,ЩЕ ТИ НАДУЕ ГЛАВАТА С ГЛУПОСТИ ЗА ЛЕВСКИ ДЕТО САМО ТОЙ ЗНАЕ ЧЕ СА ВЕРНИ!!! :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 05 юли 2006, 14:11

Мичо написа:Аз нищо не съм отговорил :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
Майко мила,ти си просто уникум. :lol:
хайде със здраве.Мерси за поканата,но ще я отклоня.Не желая да гостувам на човек като теб.не желая и да общувам с човек като теб.ще те оставя сам да прецениш какво имам предвид с тези думи.
Сега след като те изяснихме,надявам се,че ще престанеш да плачеш и да се правиш на репресиран. :wink:



РАБОТАТА Е ЯСНА И СЕ ВИЖДА ......
ОТТИЧ -ТОВА МИ Е АБСОЛЮТНО ЧСНО НО ТОВА ЧЕ ТЕ КАНЯ НА ГОСТИ ОЗНАЧАВА ЛИ ЧЕ ЩЕ ТИ ПРАВЯ КОМПАНИЯ :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2006, 14:13

:lol: :lol: :lol: Аха,сега разбирам,значи ме каниш на гости ама без да общуваш... :lol:
Еми тогава си връщам старото мнение(бях си го променил-погледни нагоре),пропадна ми желанието.
Само ще те помоля да ми я разясниш тази странна покана.Да не правиш оферта за даване на стая под наем? :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 06 юли 2006, 07:54

Мичо написа::lol: :lol: :lol: Аха,сега разбирам,значи ме каниш на гости ама без да общуваш... :lol:
Еми тогава си връщам старото мнение(бях си го променил-погледни нагоре),пропадна ми желанието.
Само ще те помоля да ми я разясниш тази странна покана.Да не правиш оферта за даване на стая под наем? :lol: :lol: :lol:

Ако прочетеш внимателно какво съм написал ще разбереш (все пак се помъчих да го напиша на Български ) :roll:
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 06 юли 2006, 08:39

...Помъчих се...

Много точно го каза.Мъчи се,някой ден с много мъки може и да успееш да почнеш да пишеш на български.
Хайде жив и здрав сега,приключихме темата,нали така каза?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 06 юли 2006, 08:41

:):):) а бре, вие двамата, толкова ли няма с кой да си пиете сутрешното кафе, та се джафкате всяка сутрин?? :) :) :)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 06 юли 2006, 08:43

Еми Емо,аз като отговарящ нямам избор.Ако не отговоря на поредния плач на бедния дискриминиран Скорпи,ще ме обвини,че си трая.... :cry: :cry:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 06 юли 2006, 08:49

:) ще насоча баба ми към форума - тя обожава сапунките! :) (тук всяка сутрин от 9:00 се почва поредната серия...) :)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 06 юли 2006, 08:51

Мичо написа:Еми Емо,аз като отговарящ нямам избор.Ако не отговоря на поредния плач на бедния дискриминиран Скорпи,ще ме обвини,че си трая.... :cry: :cry:

МИЧО ИЗВИНЯВАЙ НО ПАК ПИШЕШ ГЛУПОСТИ ....
АЗ НИКОГА АМА НИКОГА НЕ СЪМ БИЛ ДИСКРИМИНИРАН ,КАМО ЛИ ОТ ТАКИВА ДУШИЦИ КАТО ТЕБ ,ПРОСТО Е НЕВЪЗМОЖНО ПРИЯТЕЛЮ ,ОТНОВО СИ СЕ НАДЦЕНИЛ СЛОНСКИ ...
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 06 юли 2006, 08:52

:lol: :lol: :lol: :lol:
Мерси,Скорпи,ще го запомня и ще го пусна при следващия ти плач,че пак съм изтрил някоя тема или някое твое мнение...
:lol: :lol: :lol: :lol:
САМО ПОСМЕЙ ОЩЕ МЕДНЪЖ ДА ИЗПЛАЧЕШ И ДА ОМАЖЕШ ТАЗИ ТЕМА,ЯСНО ЛИ ТИ Е?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост

cron