ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 03 юли 2006, 21:22

Добре,но повече ме интересува защо не мога да пускам анкети?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 юли 2006, 21:24

Защото, ако всеки почне да пуска анкети ще стане мазало :!: :idea:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 03 юли 2006, 21:25

За да не се пълни форума с глупави анкети.Ако имаш желание и ако темата е интересна,направи такава с анкета в някой от скритите форуми(там имаш право :wink: ),пиши ми на лични и аз ще я прехвърля темата в желания от теб форум.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 04 юли 2006, 20:17

Зашо драгият ни администратор и единият ни модератор когато сбъркат си трият мненията ,оставете ги господа правоимащи ....?????????????????
ЗаЩО Мичо когато му се зададе въпрос в прав текст никога не е отговорил достойно (по-мъжки ) изтрива това което не му харесва ...?
или най нагло обижда противника си без да изкара и грам факти а единствено -височайшето МУ СПОРЕД НЕГО мнение ...
защо господа изтрихте вчерашният спор за Гунди и се покрихте като малки мишлета (това в по-малка доза се отнася за Лоли ) който поне имаше достойнството да си признае че СЕ Е ОБЪРКАЛ макар и малко разтегливо и с куп условности ..
АЙДЕ С ЗДРАВЕ И ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ ....(ПОНЕ В ТОВА НЕ СЕ И СЪМНЯВАМ )
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2006, 06:35

Г-н правонямащ,като имаш нямакви претенции към нас-сподели ги кратко и ясно тук.
Упрекваш ни,че сме почистили флуда,така ли?
ЗаЩО Мичо когато му се зададе въпрос в прав текст никога не е отговорил достойно (по-мъжки ) изтрива това което не му харесва ...?

Поясни си това.Искам доказателства-кратко и ясно,мъжки.защото не дадеш ли доказателства-ще докажеш,че не си мcж,а нещо друго.(поне в това не се съмнявам,двойнико.да ти припомня ли кой ходи на мач с айпито си от вкъщи,ам? :wink: )
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юли 2006, 08:23

Уважаеми, Скорпи. Драги Мъж!
Тъй като не се пишеше по темата "Български футболисти в чужбина", а в съвсем друга посока изтрих всички мнения не по темата!!!! Преди да изтрия мненията аз съвсем коректно ги оставих да бъдат прочетени от всички, за да няма после рев, че сме триели веднага. Прочете ли ги, прочете ги!!!!
Ако желаеш да пишеш разни неща за Гунди, мога да ти отворя отново цяла тема - 100 % съм сигурен, че няма какво ново да напишеш. А и да напишеш ще е поредното голямо НИЩО!!!!
И тъй като продължаваш явно да се заяждаш с Администратора на този форум, ме караш да бъда така добър да извадя стари твои мнения, в които не се вижда нищо Мъжко (с главно М)...

П.П. Ако толкова държиш да пишеш за Гунди, мненията не са изтрити, ще я върна
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 05 юли 2006, 09:20

Мичо написа:Г-н правонямащ,като имаш нямакви претенции към нас-сподели ги кратко и ясно тук.
Упрекваш ни,че сме почистили флуда,така ли?
ЗаЩО Мичо когато му се зададе въпрос в прав текст никога не е отговорил достойно (по-мъжки ) изтрива това което не му харесва ...?

Поясни си това.Искам доказателства-кратко и ясно,мъжки.защото не дадеш ли доказателства-ще докажеш,че не си мcж,а нещо друго.(поне в това не се съмнявам,двойнико.да ти припомня ли кой ходи на мач с айпито си от вкъщи,ам? :wink: )

Няма как да ти докажа (И ТИ ТОВА МНОГО ДОБРЕ ГО ЗНАЕШ )
ЗАЩОТО ВСИЧКО Е ПРИЛЕЖНО ИЗТРИТО ОТ ТЕБ И ЛОЛИ ....
но поне ще се опитам да ти напомня (съмнявам се дълбоко дали ще се сетиш ) ???????????????????/
Не смятам че ШЕ СИ СПОМНИШ въпроси зададени в ПРАВ ТЕКСТ от преди повече от месец ,ЗАТОВА ще ти напомня ПОСЛЕДНИТЕ МИ два въпроса ЗАДАДЕНИ КЪМ ВАШЕТО СВЕТЕЙШЕСТВО през последният месец (И КОИТО ЕСТЕСТВЕНО БЯХА ИЗТРИТИ ВЕДНАГА )
ВЪПРОС НОМЕР -1 - Кой може да променя мнение в ПОВЕРЕНИЯТ ВИ ВИ ФОРУМ ВАШЕ СВЕТЕЙШЕСТВО без да излезе че е направил промяна ...??????????????????????????????????????????????????????????
Въпрос номер ---2 Помолих те да ми изкараш ЕДНО мое мнение и да го обориш с факти ,САМО ЕДНО ...И НА ТОВА ПОСЛЕДВА -ТРИЕНЕ ...
Лоли -аз също знам доста за Гунди (надявам се че ако погледнеш това което си изтрил ) и си ЧЕСТЕН С СЕБЕ СИ ще го признаеш ...
А Мичо аз те помолих да изкараш цялата тема за -Футболист на 2оо5 г а не само ПОЛОВИНАТА ,но едва ли ще го направиш (ти много добре знаеш защо :oops:
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 05 юли 2006, 09:23

Wallace написа:Уважаеми, Скорпи. Драги Мъж!
Тъй като не се пишеше по темата "Български футболисти в чужбина", а в съвсем друга посока изтрих всички мнения не по темата!!!! Преди да изтрия мненията аз съвсем коректно ги оставих да бъдат прочетени от всички, за да няма после рев, че сме триели веднага. Прочете ли ги, прочете ги!!!!
Ако желаеш да пишеш разни неща за Гунди, мога да ти отворя отново цяла тема - 100 % съм сигурен, че няма какво ново да напишеш. А и да напишеш ще е поредното голямо НИЩО!!!!
И тъй като продължаваш явно да се заяждаш с Администратора на този форум, ме караш да бъда така добър да извадя стари твои мнения, в които не се вижда нищо Мъжко (с главно М)...

П.П. Ако толкова държиш да пишеш за Гунди, мненията не са изтрити, ще я върна

Уважаеми Лоли би ли ми изкарал това голямо нищо което съм написал за Гунди ....?????
освен гола му срещу Бразилия който всички сме виждали ..???
айде сега изкарай това ГОЛЯМО нищо ....
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2006, 09:32

Майко мила... :lol:

А Мичо аз те помолих да изкараш цялата тема за -Футболист на 2оо5 г а не само ПОЛОВИНАТА ,но едва ли ще го направиш (ти много добре знаеш защо

Цялата тема ти е предоставена.това,че нещо не можеш да намериш нищо и не можеш да си покриеш празните приказки,не е мой проблем,нали?Хайде,мъжки,поиска темата-дадох ти я. :wink:

адявам се че ако погледнеш това което си изтрил

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Уоли,би ли погледнал,ама много внимателно това,което си изтрил... :P
Въпрос номер ---2 Помолих те да ми изкараш ЕДНО мое мнение и да го обориш с факти ,САМО ЕДНО ...И НА ТОВА ПОСЛЕДВА -ТРИЕНЕ ...

Не мога да изкарам нито едно твое мнение,в което има някаква зададена теза,на която да отговоря.Всичките ти мнения са флуд,безмислици и тъпо използване на поговорки.Някои от тях също така се неразбираеми вслдствие на правописните грешки и незнанието на елементарни неща,да цитираме примерно.
А триене не е последвало и това ще ти го докажа.Ще ми се извиниш ли тогава,ПИТАМ :?:

ВЪПРОС НОМЕР -1 - Кой може да променя мнение в ПОВЕРЕНИЯТ ВИ ВИ ФОРУМ ВАШЕ СВЕТЕЙШЕСТВО без да излезе че е направил промяна

Реално всеки може да направи подобна поправка.Не мога да обясня защо,но е факт.Иначе би трябвало модераторите и Администраторите да могат,но в нашия форум не е точно така.
Би ли ми обяснил сега каква е целта на този въпрос?Или пишеш просто е й така,да се намираш на приказка :?:

Няма как да ти докажа (И ТИ ТОВА МНОГО ДОБРЕ ГО ЗНАЕШ )
ЗАЩОТО ВСИЧКО Е ПРИЛЕЖНО ИЗТРИТО ОТ ТЕБ И ЛОЛИ ....

добре бе,как да ти обясня,на френски ли да ти напиша,ако искаш на иврит или дай нещо на писмо да ти го разпхечатам,да отидеш при някой филолог да ти каже какво точно пише.
НИЩО НЕ СЕ ТРИЕ В ТОЗИ ФОРУМ.
Ясно ли ти е или да помоля някой пак да ти го обясни.Сто пъти съм ти го казвал,но ти пак си знаеш твоето-триете та триете... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 05 юли 2006, 11:17

Wallace написа:Уважаеми, Скорпи. Драги Мъж!
Тъй като не се пишеше по темата "Български футболисти в чужбина", а в съвсем друга посока изтрих всички мнения не по темата!!!! Преди да изтрия мненията аз съвсем коректно ги оставих да бъдат прочетени от всички, за да няма после рев, че сме триели веднага. Прочете ли ги, прочете ги!!!!


Скорпи, така си беше :!: Това си беше ЧИСТ ФЛУД и по принцип се знаеше, че ще се изтрие /както е и редно/. Всички ги прочетохме и не виждам къде е проблема.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2006, 13:26

АДМИНИСТРАТОРЧЕТО,ЗАЩО СИ МИ ИЗТРИЛ ТЕМАТА ОТ РАЗДЕЛ 'ВЕЧНОТО ДЕРБИ' :?: :?: :?:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2006, 13:27

Защото има тема за вечното дерби вече.Пусни глупостта си там.Ако всеки пуска като нова тема произведенията на разни пияници по другите форуми,къде ще му се види края...
Време е да научиш правилата вече,иначе си ебати "ветерана"... :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2006, 13:29

МОЖЕШЕ ДА Я ПРЕМЕСТИШ БЕ :idea: АМА СИ Я ИЗТРИЛ ЗАРАДИ БОЛЕЗНЕНАТА ЗА ТЕБЕ ИСТИНА В НЕЯ :oops: :oops: :oops:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Мнениеот dgeorgiew » 05 юли 2006, 13:30

otto написа:АДМИНИСТРАТОРЧЕТО,ЗАЩО СИ МИ ИЗТРИЛ ТЕМАТА ОТ РАЗДЕЛ 'ВЕЧНОТО ДЕРБИ' :?: :?: :?:

Извинявам се че взимам отношение,но тъй като ти прочетох темата само ще ,кажа че не и беше избрал правилното заглавие вместо "Истината2" заглавието трябваше да бъде "Демагогията 2" ,та може би това да е причинат .

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2006, 13:36

ПРИЧИНАТА Е ЧЕ ВЪПРОСНАТА ТЕМА,ПОКАЗВА ТОВА КОЛКО СЪМ ПРАВ АЗ,ЗА ВСЕКИ ЕДИН СПОР ОТ ДОСЕГАШНИТЕ :wink: КАКТО И КОЛКО ПРАВИЛНО СЪМ ИЗБРАЛ ДА СЪМ ОТ ЦСКА 8) А ВАШИТЕ НАПЪНИ ДА ДОКАЖЕТЕ ПРОТИВНОТО СА ДЕМАГОГИЯ :lol: :lol: :lol:
СЕЩАШ ЛИ СЕ ЧОЧИ :?:
АЗ СЪМ РЕАЛИСТ И ВЯРВАМ НА СУХИТЕ ФАКТИ,НЕ НА НОСТРАДАМУС,КАШЧЕЙ И НА НАСКО СИРАКОВ :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron