ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 02 май 2005, 00:40

Здравейте,
Бих искал да попитам не може ли да се въведе някаква цензура във темите?
Само в темата за Славия, например, се появиха куп глупости, с доста нецензурен характер, които нямат нищо общо с темата и са на лица, които присъстват във всички теми, с едни и съши реплики, навсякъде еднакво неадекватни.
Много моля, ако не отвсякъде, поне от нашата тема цензурирайте подобни вулгаризми, за да може останалите участници в разговора, които определено са на доста по-високо интелектуално и естетическо ниво да не бъдат отказвани да поставят свойте мнения поради липсата на елементарно възпитание на няколко елемента! Ще се радвам изллючително много, ако възприемете тази моя молба.
С уважение
Б.Илиев
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 03 май 2005, 08:17

Братле,всичко е въпрос до елементарно възпитание,а на много хора то просто им липсва...Доколкото мога,разчиствам темите(за което получавам доста обвинения и псувни...)....Но не мога да съм тук нонстоп все пак.... :(
Последна промяна от Мичо на 03 май 2005, 12:02, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
East Stirling FC
Мнения: 17
Регистриран на: 12 апр 2005, 13:19
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Контакти:

Мнениеот East Stirling FC » 03 май 2005, 11:57

Мичо написа:Батенце,всичко е въпрос до елементарно възпитание,а на много хора то просто им липсва...Доколкото мога,разчиствам темите(за което получавам доста обвинения и псувни...)....Но не мога да съм тук нонстоп все пак.... :(


Poneje i az si imam edin forum v koito si pi6em s edni priqteli i tam moga da napi6a vsi4ki dumi koito iskam da zenzuriram i kato gi napi6e nqkoi kak da se izpisvat (primer: FUCK - F**K)
Nqma li takava vuzmojnost tuk?
Изображение

'Man can be beaten but never destroyed'
by Ernest Hemingway

East Stirlingshire FC - The Better Falkirk Alternative!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 03 май 2005, 12:02

не знам да има....но дори и така да стане,съмнявам се,че ще намали простотиите...Нали знаеш-fuc.k.......за простотията спирачки няма,уви...така че доколкото смогвам,разчиствам...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 03 май 2005, 16:46

Много благодаря за разбирането и съдействието:-)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 06 май 2005, 10:08

Покрай темата hattrick ми беше даден адрес на форум за играта и той бе направен почти еднакъв като този(същата програма или не знам какво точно) и там имаше едно предупреждение, което е задължително да се прочете и в него пише, че тези които умишлено пишат нецензурии във темите могат да бъдат изключени. А нецензорните теми се местят в друг форум. Но това с местенето на мен не ми хареса. Е, невъзможно е някой път да не ти се иска да кажеш някоя простотия, но поне не винаги... вижте идеята за някаква предупредителна-задължителна тема за умерен език...

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 09 май 2005, 13:05

hakunecA написа:Е, невъзможно е някой път да не ти се иска да кажеш някоя простотия, но поне не винаги...



Ама при някои тенденцията клони към прекаляване.

Потребителски аватар
DANTE
Мнения: 32
Регистриран на: 20 мар 2005, 18:28
Контакти:

Мнениеот DANTE » 10 май 2005, 16:05

бе проблемът е, че се пишат всякакви неща извън темите...това дали ще напишеш да го духаш или да го д*хаш е все тая..пак си е псувня....
просто не ми се струва реално 2-3 модератори да се справят тук....трябва цяла армия или яко БАН-ици да се раздават....
When the meal is done you get a spoiled appetite
and a dish full of disagree
some ignorance on the side, a plate full of hate, served with a fistful of me...
That's my recipe for hate......

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 10 май 2005, 16:08

Ако сте съгласни да направим една тема, в която да се "номинират" тези, които да се баннат.
Изображение

Потребителски аватар
DANTE
Мнения: 32
Регистриран на: 20 мар 2005, 18:28
Контакти:

Мнениеот DANTE » 10 май 2005, 16:13

като при вас ли? Идеята е добра....въпросът е, че няма как да се гласува, освен ако не се правят отделни теми за всички потребители....

Другият вариант е да се съобщават в тази тема никовете на нарушителите и модераторите да си говорят дали да ги банват...при нас е така....

Мичо, кво ще кажеш, братле?
When the meal is done you get a spoiled appetite
and a dish full of disagree
some ignorance on the side, a plate full of hate, served with a fistful of me...
That's my recipe for hate......

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 10 май 2005, 16:17

Че трябва сам със себе си да си говоря значи..... :lol: :lol: :lol:
Идеята наистина е добра,лошото е,че админа си появява много рядко...Явно е зает...Пуснал съм му една-две заявки за бан от доста врмее,отговор няма....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
DANTE
Мнения: 32
Регистриран на: 20 мар 2005, 18:28
Контакти:

Мнениеот DANTE » 10 май 2005, 16:24

е...това определено е проблем..ама така е като се хоства другаде форума....разчиташ на външни хора и си е таковало майката...
Значи Тони се отказа или кво? Аз пак нещо съм назад....
When the meal is done you get a spoiled appetite
and a dish full of disagree
some ignorance on the side, a plate full of hate, served with a fistful of me...
That's my recipe for hate......

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 10 май 2005, 16:26

Не се е отказал,но няма много време явно да влиза......рядко го прави.Малко ли работи са му на главата на него....Определено си трябват още поне един -двама действащи модератори...|ще пусна едно лично на админа....даже имам и малко идейки за кандидати...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 10 май 2005, 16:49

Мичо написа:Не се е отказал,но няма много време явно да влиза......рядко го прави.Малко ли работи са му на главата на него....Определено си трябват още поне един -двама действащи модератори...|ще пусна едно лично на админа....даже имам и малко идейки за кандидати...



А така ли? Не е лошо да ги кажеш. Значи ти трябва човек, който да стои във форума много време?

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 10 май 2005, 19:02

За банването - правим една тема, в която постоянно недоволни потребители предлагат други, които са правили простотиите, и модераторите избират, изчитайки няколко мнения. И наистина не е лошо да кажеш, Мичо, кой имаш в предвид за нови.
Изображение


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост

cron