Грамотно писане

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 23 авг 2006, 19:14

tnt написа:5 години в Университета, специалност "Българска филология"


интелигентен мъж, германофил.... как може да си се объркал да си от ЦСКА????? :shock: :shock: :shock:


:D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 23 авг 2006, 19:15

Напротив - показах повече доверие към tnt , отколкото към "Университета" :lol: :lol: :lol: . `щото и тези в БНТ са имали 5 години посещения някъде, а я виж какво е отношението на зрителите и форумците към тях... :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 23 авг 2006, 19:18

emevev написа:
tnt написа:5 години в Университета, специалност "Българска филология"


интелигентен мъж, германофил.... как може да си се объркал да си от ЦСКА????? :shock: :shock: :shock:


:D :D :D


ЕМЕ, НИКОЙ ЦСКА НЕ Е ОБЪРКАН :wink: ВИЖ ПОДОБЕН ВЪПРОС БИХ ТИ ЗАДАЛ НА ТЕБЕ :? ЗАЩОТО ТЕ ПОЗНАВАМ :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 23 авг 2006, 19:26

otto написа:ЕМЕ, НИКОЙ ЦСКА НЕ Е ОБЪРКАН :wink: ВИЖ ПОДОБЕН ВЪПРОС БИХ ТИ ЗАДАЛ НА ТЕБЕ :? ЗАЩОТО ТЕ ПОЗНАВАМ :!:


фактът, че съм от Левски, е достатъчно красноречив, че объркване няма... :wink:

не си мисли, че не те смятам за интелигентен, щом не съм те питал подобен въпрос - просто знам, че си син по душа... :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
tnt
Мнения: 83
Регистриран на: 21 мар 2005, 11:12

Мнениеот tnt » 23 авг 2006, 19:30

emevev написа:интелигентен мъж, германофил.... как може да си се объркал да си от ЦСКА????? :shock: :shock: :shock:
:D :D :D

emevev, просто няма никаква друга алтернатива за човек който има някаква ценностна система, плаща си данъците и живее някакъв нормален живот на ненормално място. Другото (разбирай вашия отбор) е плява, плява(както се пееше в една песен) :D :D :D
Изображение
Това няма как да го забравите
Кои отново са футболните идиоти на Европа

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 23 авг 2006, 20:41

emevev написа:
- просто знам, че си син по душа... :D :D :D


АЗ НЕ СИ СПОМНЯМ ДА СЪМ ТЕ ОБИЖДАЛ :? ТИ ЗАЩО ГО ПРАВИШ НЕ ЗНАМ :roll: ДА МИ ПОСИНЕЕ ДУШАТА,МИ ЗВУЧИ ТОЧНО КАТО ДА НАМЕРЯТ ТРИДНЕВЕН ТРУП НА УДАВНИК,ПОСИНЯЛ ТА Е.... ЛИ ГО ДОДЕКА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


П.П.ПОЖЕЛАВАМ ТИ ПРИЯТНА ВАКАНЦИЯ :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 26 авг 2006, 09:07

ИСКАМ НАЙ-ОТГОВОРНО ДА КАЖА НА НЯКОИ ХОРА, ЧЕ ФЕЕНОРТ ВСЪЩНОСТ СЕ ИЗПИСВА КАТО ФЕЙЕНОРД :!: :!: :!:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 26 авг 2006, 09:29

tnt написа:
emevev написа:интелигентен мъж, германофил.... как може да си се объркал да си от ЦСКА????? :shock: :shock: :shock:
:D :D :D

emevev, просто няма никаква друга алтернатива за човек който има някаква ценностна система, плаща си данъците и живее някакъв нормален живот на ненормално място. Другото (разбирай вашия отбор) е плява, плява(както се пееше в една песен) :D :D :D
Да те питам как ценностната ти система съвместява
"CSKA UBER ALLES"
с призива :
"Бъди пич - пиши на кирилица" ?
А да живееш нормален живот на ненормално място си е също такъв компромис със съвеста, както и да издигаш на пиедестал трагикомична трупа "(разбирай вашия отбор)", която показва тотално пренебрежение към теб, като зрител, излизайки на сцената без разпределение на ролите и без научен текст.
Изображение

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 28 авг 2006, 01:29

Бай Иван написа:ИСКАМ НАЙ-ОТГОВОРНО ДА КАЖА НА НЯКОИ ХОРА, ЧЕ ФЕЕНОРТ ВСЪЩНОСТ СЕ ИЗПИСВА КАТО ФЕЙЕНОРД :!: :!: :!:

А на холандски май е 'Файенорд' ...

Както и Франк Рийкард не е Рийкард а Райкард!Поне според това което съм чувал :lol:

Интересна тема сте направили!!!Евала ...
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 05 сеп 2006, 20:38

milan_nikolov написа:сега се очаква само колегите от радио Гонг да ме поканят на работа, да отразявам все по популярният и развиваш се румънски футбол

Миланчо, как да им даде сърце на хората...? :D
имаш ли идея: колко грешки имаш само в това изречение? (без да съм специалист по български, забелязвам пет!!) (???) :wink:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
delay4
Мнения: 239
Регистриран на: 03 ное 2005, 10:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот delay4 » 07 сеп 2006, 12:49

За всички, които нямат по една или друга причина кирилица, но не искат да дразнят по чувствителните на тази тема хора :lol: :lol: :lol:


http://rumbz.hacker.la/index.htm
Шансовете едно на милион се сбъдват във всеки девет от десет случая...

Потребителски аватар
decer
Мнения: 247
Регистриран на: 18 апр 2006, 13:18
Контакти:

Мнениеот decer » 08 сеп 2006, 10:56

delay4 написа:За всички, които нямат по една или друга причина кирилица, но не искат да дразнят по чувствителните на тази тема хора :lol: :lol: :lol:


http://rumbz.hacker.la/index.htm


Проблема не е че някои хора нямат кирилица на компютъра а че просто не знаят как да я използват правилно :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 08 сеп 2006, 21:44

а според мен е по-добре да се пише евтин а не ефтин :lol: :lol:
само напомням :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 08 сеп 2006, 23:43

Искам най-официално да се извиня, от името на много форумци пишещи тук(включая и себе си), за нашата неграмотност и проява на ниска култура :!: Моля, да не ни се сърдите, не е умишлено! Просто толкова ни е акъла :lol: :lol:

П.П.: Абе и аз доколкото знам се пише евтин :!:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 09 сеп 2006, 10:32

и моят кошмар са членовете (пълни, непълни) и запетайките, но все пак някои правописни грешки се опитват да извадят и моите недовиждащи очи :lol: :lol:
Изображение
Изображение


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта

cron