ВЪПРОСИ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 14:11

нека обсъдиме и този проблем:
нямам против - Славия - тук Модераторите не са на 24 часова работа и ние всички вършим това на добра воля - сиреч не сме задължени да се припокриваме и да осъществяваме 24 часов надзор на форума...

В конкретния случай, аз в понеделник изтрих псувните на този потребител, фен на Левски, а той по каналния ред замина с БАН.

за коя тема говориш не знам... Но тя със сигурност не е изтрита - прсото се съхранява на др. място... :wink:
Последна промяна от Wallace на 05 апр 2006, 14:26, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 05 апр 2006, 14:15

Забрави колега, сега съм в шампионско волейболно настроение и не ми се занимава с глупости. Пуснах тази информация ей така, колкото да съм си изпълнил задълженията към демокрацията. :D
Последна промяна от Real_Madrid_Slavia на 05 апр 2006, 14:26, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 14:25

Разбира се, че е с главна - приемам всякаква градивна критика. Извинявам се... сега ще го поправя...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 14:30

Трий, предупреждавай ме, банвай ме.
Дебело подчертавам, че аз ще си пиша това което мисля.

Да съм мълчал ако не съм бил изкарал доказателства!? След криминалето и да сме покорни? Не е ли малко множко? И какво ми намекваш за Божков, че бил мафиот. Ми да, такъв е. Е и? Както виждаш при мафиот-собственик ЦСКА не прокопса, а друг е ползвателя.

И това твоето с "доказателствата" не е винаги правилно. Не всички журналисти разполагат с доказателства и понякога ръсят неверни неща, но ако в една страна се мълчи при очевидни неща, които стават, само защото си нямал доказателства, тази държава загива, защото в нея действа произвола.

Аз няма да мълча за мафията в родния футбол.

И между другото на мен пък ми е много по-обидно (имам чувството, че нарочно се подигравате) като говорите за народ, морал и прочие такива неща. за Първи път пиша - ПРАВИЛАТА!!!!!. Звучи ми все едно да изнасиля някое момиче и после да се надвеся над нея и да й кажа, че съм бил благороден, защото примерно не съм я минал "отвсякъде" (на всички места). Съвсем сериозен съм!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 14:35

8, ако някой друг ми беше говорил за морал, а не ти - можеше и да се поазговоря с този човек. Ако искаш ни наречи недемократичен и диктаторски форум, но имена и отбори - няма да позволя да обиждаш БЕЗПОЧВЕНО...

8, ако момичето е било леко и си е свалило гащите, не можеш да се мислиш за изнасилвач... Можеш да мислиш,ч е момичето е леко...
Има и някои жени, които предпочитат по-груб секс - белезници, камшици... Герои от "Мъпет Шоу"... но щом си разтварят краката - търси причината в момичето -без да сееш обиди към ЧОВЕКА-КОИТО-Я-ОБЛАДАВА...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 15:12

А ако до главата на момичето има опрян пистолет?
Кой е главореза?
А ако момичетата са различни, но главореза е един и същ и почти всяка година се появява в квартала безчинствайки?

Аз също си казах мнението и няма да коментирам повече това. Прави каквото си искаш. Аз няма да ти давам 7+3 точки. Ти като искаш ме сечи. Не можеш обаче да ме накараш да разсъждавам така както не мисля. С две думи няма да стоя зад центъра и ще го минавам. Можеш да използваш всички лостове на властта, но 8 няма да промениш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 15:13

Аз казах, че можеш и да викаш К** за Левски и да искаш Гов** да отидат в Израел - но обидите може на стадиона да ги подмяташ...
Моля Те!!! :roll: Никога няма да поискам да променя мисленето на човек, никога - прсото не е приятно да ти обиждат отбора, особено ей така без да има нещо като доказателство...
Пак казвам плюй по Сираков, Батков, Черепа и който искаш... само името не замесвай... :wink:

П.П. А за девойката и опряния пистолет - Джена Джеймисън не съм я видял да се оплаква от опрян пистолет, а всяка вечер след 12 ч. си върши съвестно работата... Пистолет не съм видял... А Джена имаше такъв потенциал... Да стане звезда в друг бранш... но милата, реши, че трябва да навири дупе.... Нищо, поне ни пълни очите и душите...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 15:18

Ще уважа молбата ти.

Обаче аз на себе си няма да плюя. Ще спра посещенията си във форума за 10 дни и ще размисля. Ако пак ви виждам като мафията ще го обявя при завръщането си, че така ще си пиша, ако пък съм променил мнението си ще си доволен.

Чукна по слабото ми място. Просто беше искрен в молбата си.

Аз обаче също съм искрен в мнението си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 15:24

Аз съм ти го казвал на ЛС... Кефех се на мненията ти, защото не беше като цялото стадо... Но се разочаровах, като си ги смени на 180 градуса, според положението...
тва е моето мнение...
И не приемай нищо лично, не те познавам, за да е лично...
Когато ти пишеш глупости (мое мнение), аз също си позволявам да пиша глупости... :wink:

П.П. И все пак 10 дни - много са... Час, два - ДА, ама 10...
Виж, ако си имаш работа, това е друго нещо...
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 12 апр 2006, 11:23

Като хора , приели да се грижат за добрия тон в този форум, ще помоля червените и сините модератори да не допускат клевети и обиди в него. Законът в Република България третира и двете деяния като престъпления..

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 12 апр 2006, 11:46

съгласен съм,ще се погрижим...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 12 апр 2006, 16:12

8,не те ли е срам бе? Как може да пишеш такива глупости и сам да си вярваш? Каква мафия? Какви 5 лева? Какъв Левски? Най-големия мафиот на Балканите е Черепа,той е вашия благодетел. Той ви донесе 30-ата титла,с която се гордеете толкова. Не я донесоха СкакаУеца и СакаТлиев. Сега същия Череп ви донесе 7 точки аванс,но ги проиграхте,заради малоумния си треньор,който сбърка цялата селекция и подготовка. А ти,ти си един палячо,за твое съжаление не само по форумите,а и в живота.
БАН

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 12 апр 2006, 16:45

1914,не се пали.
С оглед многобройните вече оплаквания за постоянни провокации и преднамерено дразнене,ще се вземат мерки.Дали с добро или лошо,зависи от 8.Човека,омазващ форума вече доста време.Но вече приключи с омазването.Аз ви го гарантирам.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 12 апр 2006, 19:27

Еми не знам,ама фактически вие няма за какво да го банете,защото освен че дразни,на практика не псува. Но провокацията също е нарушение,доколкото знам. А неговите са постоянни. И се чудя дали и сам си вярва. Не ли е странно човек,който беше поне месец-два с подпис "Поредна година - поредна титла",визирайки любимия си отбор,изведнъж да смени рязко позицията си към това,че титлата е уредена в полза на друг отбор :shock:
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 13 апр 2006, 07:48

Мичо написа:1914,не се пали.
С оглед многобройните вече оплаквания за постоянни провокации и преднамерено дразнене,ще се вземат мерки.Дали с добро или лошо,зависи от 8.Човека,омазващ форума вече доста време.Но вече приключи с омазването.Аз ви го гарантирам.


Мичо от теб обективонст като модератор (като потребител отдавна е ясно) няма да има. Виж само на предния пост преди твоя как реагираш. "Успокояваш" 1914 и му обещаваш, че "повече така нямало да има от 8". Ти разбира се не можеш да видиш, че успокояваш постоянно нарушаващия правилата и се нахвърляш към човек, който не казва лъжи. Или очакваш да си променя мнението за джебчийството и да го наричам морал?
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Правила”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта