NFL: Американски Футбол

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

NFL: Американски Футбол

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 14:36

След като има теми за хокей ,тенис , и всекакви други спортове , аз предлагам това да е темата на почитателите на Американския Футбол
мойте любимци са..... Green Bay Packers и Patriots :lol: :lol:
Последна промяна от stu на 01 яну 2007, 18:57, променено общо 1 път.
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 14:41

Аз съм за Dallas Cowboys ама отдавна не съм ги следил :wink:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 31 дек 2006, 14:43

те това спорт ли е?
..някакви типове маскирани като телетъбиси и балетисти се блъскат по терена....тц тц тц ..

Ръгби..това е къде къде по-интригуващ спорт....
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 14:45

Щото там не са маскирани ли :wink: :lol:

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 14:45

Брет Фарв напусна “Лембоу фийлд” с победоносно вдигната ръка в може би последния си мач за Грийн Бей. Дейв Рейнър отбеляза три фийлдгола, последният от които от 44 ярда 1:34 мин. преди края, за успеха на “опаковчиците” срещу Минесота с 9:7. По-рано в хода на мача Рейнър се разписа от 38 и 44 ярда, но пропусна от 34, улучвайки гредата, а друг негов шут от 38 бе блокиран, след като кикърът се подхлъзна. Решителният му удар обаче остави Грийн Бей (7-8) в борбата за “уайлд кард” в НФК, докато за Минесота (6-9) сезонът завърши.

Във влажната уисконсинска вечер домакините доминираха тотално, но пропуските на Рейнър и изпусната от Бъба Франкс топка два ярда преди ендзоната им попречи да дръпнат в резултата. На всичкото отгоре неразбирателство между Фарв и новобранеца Грег Дженингс в третата четвърт доведе до пресечен пас, който Фред Смуут превърна в тъчдаун. В следващата атака Дженингс отново не бе в час и отправеното към него подаване се приземи в ръцете на Дарън Шарпър от Минесота. Отбраната на Грийн Бей обаче предотврати очертаващата се катастрофа. Водени от избрания за титуляр в “Про боул” Арън Кампън домакините не престанаха да тероризират куотърбека на “викингите” Тарварис Джаксън.

В първия си мач като титуляр новобранецът от Алабама успя в 10 от 20-те си опита за пас и приключи с мизерните 50 ярда и рейтинг 35.4. “Не можеш да очакваш да спечелиш мач, в който правиш десет пънта. Просто няма начин”, коментира представянето на тима си треньорът на Минесота Брад Чилдрес, който прати на пейката титулярния куотърбек Брад Джонсън заради слабото му представяне при загубата в неделя от НЙ Джетс.
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 31 дек 2006, 14:49

:oops: :oops: определено :lol: :lol: :lol:


все пак има разлики в правилата , нали? както и в големината на "топката" ?
не съм много запозната с нито един двата вида , но определно ръгбито ми се струва по-интересно.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 14:54

betina_bambina написа::oops: :oops: определено :lol: :lol: :lol:


все пак има разлики в правилата , нали? както и в големината на "топката" ?
не съм много запозната с нито един двата вида , но определно ръгбито ми се струва по-интересно.


ръгбито е по-зверско що то там няма протектори......... иии те блъскат като "шкембе в довар" ........а колкото до топката май е почти еднаква казвам почти!! :lol: :lol: не съм много сигурен
но определено Американския Футбол е по интригуващ..... за мен де!! :lol:
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 31 дек 2006, 14:56

Изображение

SAN DIEGO CHARGERS RUULZ 8)
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 31 дек 2006, 15:02

И аз понеже не мога всички игри да ги чаткам я някой да ми разясни ая игра как се игра :wink:

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 15:04

Изображение

Brett Farve
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 15:05

betina_bambina написа::oops: :oops: определено :lol: :lol: :lol:


все пак има разлики в правилата , нали? както и в големината на "топката" ?


Определено. Едно време ги бях понаучил правилата в американския футбол, а за тези в ръгбито има някаква представа. В американския футбол има много тактика, всичко е програмирано, а и емного по-динамичен спорт. Има и повече сблъсъци.
Докато при ръгбито се бутат и се носят по целия терен, докато някой не се откъсне, но пък има повече поле за импровизация :wink:

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 15:09

Изображение

Junius Coston....................... Green Bay Rulez
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 31 дек 2006, 15:14

:shock: ихааааа... :lol: :lol: този последният има по-голям корем и от моят..хем не спортувам :lol: :lol: :lol: :lol: и повечко тен има :lol: :lol:

Sampi, все пак всеки спорт си някакви правила,не е възможно да е просто хаотичен :lol: :lol: :lol: явно ще трябва да се позагледам по-сериозно!

все пак, кажете какво точно ви харесва в американският футбол!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 15:16

Отборът с най-добри показатели в Лигата ще изпрати и най-много участници в Мача на звездите “Про боул”. Девет играчи на водачите в АФК Сан Диего бяхфа избрани за участие в двубоя на 10 февруари в Хонолулу, с който по традиция се слага край на сезона в НФЛ. Близо половината от “светкавиците” ще пътуват за първи път за Хавай. Сред тях е и куотърбекът Филип Ривърс, който след два сезона на пейката се превърна в титуляр и основна фигура в най-успешния сезон на тима. За първи път в Хонолулу ще се появят центърът Ник Хардуик, кикърът Нейт Сейдинг, както и Касим Осгууд. Групата на Сан Диего се допълва от Антонио Гейтс, Джамал Уилямс, Шоун Меримън, Лоренцо Нийл и ЛаДейниън Томлинсън, който продължава да чупи рекорд след рекорд.

В тима на НФК с най-много представители са шампионите на Северната дивизия Чикаго. “Мечките” имат трима представители в защита (участието на Томи Харис все още е под въпрос заради разкъсано сухожилие), трима в специалните тимове и единствено центърът Олин Круц в нападение. В тима попаднаха и близнаците Тики и Ронде Барбър, с което изравниха рекорда на Шанън и Стърлинг Шарп (1995 – 1997) от три поредни участия. Общо 21 играчи ще направят дебюта си в “Про боул”, като девет от тях са в АФК и 12 – в НФК. На обратният полюс е Уил Шийлдс (Канзас Сити), който с 12-ото си участие ще изравни рекорда на Рандъл МакДениъл.
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 15:23

все пак всеки спорт си някакви правила,не е възможно да е просто хаотичен явно ще трябва да се позагледам по-сериозно!

все пак, кажете какво точно ви харесва в американският футбол!


Бети .......... то си е направо футбол, само че има сходство с ръгбито , принципни .... общото с футбола е че има Крила,центарлна линия, защитници , куотърбег , бегове и т.н. принципното приличие с ръгбито е че има нападателни формации , защитни формации и както каза Samp, мноого динамика и стратегия всичко се позовава на формациите, приликата е че топката(така наречената) се носи с ръце и при мноого определено моменти се рита!!! Но като цяло Американския Футбол ........ е мноого по-зрелищен и динамичен спорт от Ръгбито, натоварванията и сблъсиците, контузийте са много повече и по сериозни!!!
same shit.............different day!!!!

Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта

cron