NFL: Американски Футбол

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 31 дек 2006, 15:28

stu написа:Отборът с най-добри показатели в Лигата ще изпрати и най-много участници в Мача на звездите “Про боул”. Девет играчи на водачите в АФК Сан Диего бяхфа избрани за участие в двубоя на 10 февруари в Хонолулу, с който по традиция се слага край на сезона в НФЛ. Близо половината от “светкавиците” ще пътуват за първи път за Хавай. Сред тях е и куотърбекът Филип Ривърс, който след два сезона на пейката се превърна в титуляр и основна фигура в най-успешния сезон на тима. За първи път в Хонолулу ще се появят центърът Ник Хардуик, кикърът Нейт Сейдинг, както и Касим Осгууд. Групата на Сан Диего се допълва от Антонио Гейтс, Джамал Уилямс, Шоун Меримън, Лоренцо Нийл и ЛаДейниън Томлинсън, който продължава да чупи рекорд след рекорд.


8) 8) 8) 8) ЩО ЛИ ВИНАГИ СЪМ БИЛ ЗА НАЙ-ДОБРИТЕ :P СЪДБА :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 15:41

me написа:И аз понеже не мога всички игри да ги чаткам я някой да ми разясни ая игра как се игра :wink:


накратко(до колкото си спомням правилата)...... началния удар се изпълнява от ръка(рита се топката) към противниковия отбор след хващането започва атаката. Атакуващия отбор минава в атакуваща формация с Коутърбег(играча който е мозъкът на отбора) демек той прави атаката на отбора като раздава пасовете към крила , бегове и т.н. .......... атакуващия отбор има право на 10 дауна . Даун е положението когато атакуващия отбор е спрян , по-точно играчът в който е топката е повален на земята. целта е с 10 дауна да се измине цялото игрище и да се отбележи .....тъчдаун в противниковото поле който носеше 7 или 8 точки точно не мога да си спомня в момента, след това отбора отбелязъл тъчдаун има право да допълни още 1 или 3 точки като изпълни или кик или пак да се опита да направи тъчдаун. съответно след отбелязването на тъчдаун ....... другия отбор атакува и така се редуват единия се опитва да руши играта на другия отбор , а други се опитва да отбележи. Могат да се пресичат пасове,има непозволени събаряния, непозволени хватки , съответно играч също може да бъде изгонен, има наказателни удари и.т.н......... общо взето за всяко едно положение си има формация ......... за атака е една формация с едни играчи , за защита е друга формация с други играчи ............ формациите като схеми са мнооого и разнообразни зависи каква е тактиката и какво се исак да се постигне!!!! Та това е накратко до колкото си спомням,може и да бъркам някъде............. виж някъде в нета трябва да има подробно обяснение!!! :lol: :lol:
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 15:43

Абе Оте, те тия твоите любимци нямат ни един Super Bowl бе :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 31 дек 2006, 15:46

ТЕ СА МИ ЛУБИМЦИ ЗА ТОЗИ СЕЗОН :wink: ИНАЧЕ СЪМ ЗА ДЖЕТС 8)
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 15:52

сега ще става интересно Далас гостува на Детройт
, Чикаго гостува на Грийн БейСан Диего гостува на Аризона
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 16:00

Стуки, защо лъжеш момчето бе :wink: :lol:
Всеки отбор има право на 4 опита, за да премине 10 ярда с топката. След като се минат 10 или повече ярда, следват нови 4 опита и така докато се стигне до тъч даун или свършат опитите.
Освен това след тъч даун се дава възможност за една допълнителна точка след шут или две( а не три) при нов тъч даун :wink:
Не знам колко стана ясно, това което се опитах да обясня :roll:

За повече инфо:
http://www.nfl.com/features/rulebook

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 16:57

нищо де все пак благодаря че внесе малко разяснение!! :lol: :lol: :lol: нали казах че точно не си спомням как беше........ :lol: :lol: ........ а точките съм объркал ........ а добре де общо опитите да се измине цялото разстояние не бяха 10дауна аз с такова впечатление останах :?
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 17:17

Както и при футбола, двата отбора имат свои зони с врати, които защитават, но цялото игрище е разграфено с линии на различни подзони с определена ширина (разстоянията се измерват в ярдове). Целта на играта е топката на достигне крайната зона на противниковия отбор и да се отбележат точки. Топката може да бъде придвижвана както чрез носене, така и чрез хвърляне или ритане. Победител е отборът, отбелязал повече точки в игралното време. Точкуването може да бъде 1,2,3 или 6 точки в зависимост от начина на спечелване на точките.

Всеки отбор е разделен на три групи:
Атакуващ екип (организира атаките),
Защитен екип (организира защитата) и
Специален екип (за специални ситуации).

Човекът, определящ стратегията за спечелване на повечето точки, се нарича Куотърбек. Той трябва да хвърля топката на големи разстояния и то много точно. Атакуващият екип трябва да премине през терена, като стигне до полето на противника и когато стъпи в него с топка в ръце, той отбелязва 6 точки (тъчдаун). След тъчдауна, атакуващият отбор избира дали да играе за още една точка, като специалният екип изрита топката през вратата от 2,5 ярда разстояние или да играе за две точки, като от 2,5 ярда разстояние се опита да направи тъчдаун. Атаката става постепенно. Отборът трябва в рамките на 4 опита да премине определена граница от ярдове (в зависимост от мястото на терена), ако го направи то тогава му се поставя нова граница, която е по-близо до полето на противника, която трябва отново да бъде премината с 4 разигравания. В случай, че отборът е достатъчно близо до вратата на противника, за да има възможност за пряк обстрел, той може да извика специалния екип и при успешен удар във вратата се получават 3 точки. Отборът в защита трябва да прави всичко по силите си, за да не позволи на противника да отбележи точки, като му попречи да преминава определените линии с 4 отигравания. Ако постигнат целта, тогава в игра влиза атакуващата формация на отбора и те започват атаката от там, от където е свършила тази на противника, но в обратна посока.
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 17:18

Изображение
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 17:24

Ей ви тука едно игрище, да видите как е разграфено
http://www.nflrush.com/training_field.asp

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 31 дек 2006, 18:19

Гледам появила се е тема само като за мен. :lol:

Защо страничната линия на това игрище изглежда така? :shock: Или е крива, което би било меко казано странно, или ми се преобръщат всички представи за перспективните изменения на правите в пространството. :roll:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 18:45

Не бях обърнал внимание.
Би трябвало да си е права. Явно е разтегната снимката :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 31 дек 2006, 18:48

АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ И САН ДИЕГО ШАМПИОН :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 18:55

Тия прогнози са ми любимите. Поне знам, кой няма да стане шампион :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Айде весело :wink:

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 01 яну 2007, 15:43

otto написа:АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ И САН ДИЕГО ШАМПИОН :lol: :lol: :lol:


Айде за мноого години !!!! и най-вече здраве :lol: :lol:
Оттка ............ Green Bay бият Chicago с 26 на 7 ......... San Diego бият Arizona с 27 на 20 ............ добре вървят за сега ... Обаче Dallas падааа..... от Detroit с 31 на 39
same shit.............different day!!!!

Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron