Вдигане на тежести

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот Wallace » 27 юни 2008, 14:38

sasho_1989 написа:Защо все на нас?!

Виновниците да си понесат последствията!Това са 11 потенциални медала за Олимпиадата бе :qipan: :qipan: :qipan:

Защото все ние го правим Саше - за това все на нас! Виновници са всички! Не само двама души - има цяла федерация има и щангисти, които са уличени. И пак берем срам, заради тия надруснаи дебили - срам пред цял свят. Позор!
И понеже съм служил в казарма с няколко такива - те освен всичко друго са и неадекватни (разбира се, имаше и пичове, но...)
Това не променя нещата в момента - заслужаваме голямо наказание, заради Ен-тия поред позор... :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот Wallace » 27 юни 2008, 15:01

http://gong.bg/view_article.php?article_id=49193

Няма такава наглост!

Ръководството на БФВТ положи неимоверни усилия за осигуряване на максимално добри условия за олимпийска подготовка и успя да защити двойно по-голям бюджет от предходната година, срещайки адекватно разбиране от ръководството на ДАМС.
:qipan: :qipan: :qipan: :qipan:

Абе тия добре ли са? Де'ба и назобените животни? Пълен провал... :qipbu: :qipbu: :qipbu:
Осигурили били - осигуриха ми дедовия (и аз ще пиша стихотворения защангистите даже :qipag: )

Виновните ще бъдат наказани.

Убедени сме, че Българските железни мъже и момичета и занапред ще диктуват темпото на международните подиуми.


Антон Коджабашев - президент на БФВТ

Тенчо Тенев - секретар на БФВТ


Е по-голяма наглост няма от това. Във всяка една нормална държава би трябвало да последва оставка, но само в Тухлария това не се случва. :evil: Явно от толкова тестостерон, са им паднали топките и пишките и са отснали по пу**и. :evil:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот ludyakon » 27 юни 2008, 15:18

Blue написа:Ако се окаже вярно,това ще е поредният голям резил.Много му станаха резилите на този Коджабашев,когато е начело на федерацията :evil: :qipaq:

Така ще е,като се допуска етнически турчин за шеф на федеррацията.Чак започнах и да зззаеквам от яд. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот blazev1992 » 27 юни 2008, 15:28

Съвсем логично си ги хванаха. :wink: Доста изненадващо как станаха втори на предното Световно и то не с добри щангисти,истината лъсна,лошото е,че поне имахме няколко човека,които щяха да вземат медал.А този Коджабашев само ги прее*ава ,като застане начело на федерацията. :qipaq:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот marto » 27 юни 2008, 16:02

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот BAt e venci » 27 юни 2008, 16:25

С риска да остана неразбран ще изкажа позицията си:
За мен това е мн измислен спорт и химията винаги е вървяла ръка за ръка с него , това изгазване на бившия шеф на щангите пък става ясно че спорът в тази дисциплина е сведен до минимум всичко е зобене и връзки.
За това ми дреме на шапката че няма да участват назобени мъже и жени които да печелят медали и ние да се радваме все едно кой знае какво е станало..........това даже е цинично!

Жал ми е дори за хората които си жертват телата в името на 200-300 кг метал:(

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот ludyakon » 27 юни 2008, 16:57

marto написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=49200

:qipac: :qipac: :qipac:

Пфу, бах ти л.....та.
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот greenway3 » 27 юни 2008, 17:03

Какво стана?Пак ли световната конспиранция ни накисна?Отново нагазихме в най-миризливите факалии.Сигурен съм обаче,че с допинг са били хванати и американци и руснаци,и онези дребосъци китайчетата,ноооо само за отритнатите блакански тарикати ще има строго наказание.Това е ефекта на Батето,МОК ще ни мачка до дупка заради цирка преди няколко години....
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот rafaelis » 27 юни 2008, 17:28

marto написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=49200

:qipac: :qipac: :qipac:



Пак ли има световен заговор?
Що ми се струва, чи един и същи човек говори различни работи? :qipbl:

http://dnevnik.bg/show/?storyid=519636

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот Blue » 28 юни 2008, 00:17

Баткото,направо да ти се чуди човек как може да вярваш сляпо приказките на такива изпечени мошеници,като Аспарухов и Коджабашев? :shock: Коджабашев е символ на допинга в щангите :!: По време на неговите управления,10-ки са хванатите щангисти :!: Някои от тях и по 2 пъти са хващани.Машата в ръцете му е точно Аспарухов!

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот dgeorgiew » 28 юни 2008, 09:24

Незнам кой крив ,кой прав ,ама мен ми болно за момчета ,само може да си представите какво е чувството да се състезаваш на олимпийски игри ,да не говорим да имаш шанс за медал от такъв форум .А съм сигурен ,че дори и те да имат вина тя е най-малка .
И точно сега е момента ,когато им съсипаха труда от близките 4 години да излезнат и да посочат истинския виновник.
А унгарската свиня Аян няма какво да я коментираме ,със сигурност има и прикрити случаи ,и помилвани състезатели и направени компромиси ,обаче за Българската федерация само се дебне момента да бъде затрита.
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот blazev1992 » 29 юни 2008, 12:45

Стефка Костадинова: Ако ни хванат с допинг в Пекин го закъсваме здраво

"Ако стане гаф с допинг с нас в Пекин и Господ не може да ни помогне! Двете положителни проби на родни спортисти идват като гръм от ясно небе" - заяви шефката на БОК Стефака Костадинова.

"Случаят с кокаина ми е малко несериозен. Не мога да ги разбера спортистите, които прибягват до допинг, при положение, че цял свят се бори с него и МОК прави такава антикампания."

2 дена по-рано. :qipan: :qipan: И дотам не изчакахме. :qipbl:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот Stinkata » 01 юли 2008, 16:35

http://focus-sport.net/?do=n1148764180471

Пламен Аспарухов: Стефка Костадинова да си гледа леката атлетика


Асеновград. Стефка Костадинова да си гледа леката атлетика, защото тя не разбира нищо от щанги и никога няма да разбира. Това заяви пред Агенция „Фокус” старши треньорът на националния отбор по вдигане на тежести Пламен Аспарухов. „Г-жа Костадинова никога не е знаела, какво е състоянието на националния отбор и никога няма да знае. Тя никога не е идвала в Асеновград да види, какво е нашето състояние. Когато стана проблема, тя не знаеше нищо, а Весела Лечева знаеше още от самото начало. Според мен между тях или има някаква вражда или не се харесват много”, добави треньорът. Според него Стефка Костадинова не трябва да се занимава повече с тях, защото почти винаги се изказва неподготвена по въпросите за вдигането на тежести.


И тоя се изказва малко неподготвен...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот marto » 06 апр 2010, 21:44

Въпреки всичките простотии, които стават в тоя спорт, браво на момичето =D> =D>

http://www.sportal.bg/news.php?news=230825
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Вдигане на тежести

Мнениеот bat_jori » 07 апр 2010, 08:41

това момиче ми донесе адски много положителни емоции ,толко млада упорита и борбена 6 от 6 опита ,за разлика от другите които са на принципа на Кубертен-С.Ангелова,Джелепов ,Урумов.
Боянка иам бъдеще дано се работи с нея ,че тия федерации разбиха всичко
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron