КОЛОЕЗДЕНЕ

Потребителски аватар
Andy_SchLeck
Мнения: 323
Регистриран на: 15 авг 2008, 16:46

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот Andy_SchLeck » 22 юли 2011, 18:37

Като, че ли утре на часовника е 51/49 в полза на Кадел, но все пак не се знае колко колко добре ще се възстанови за 20 часа
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот vill_1 » 22 юли 2011, 19:36

Гледах баира с голям интерес и накрая бях по-изморен тях,сякаш аз карах.Имаше бутанки,псувни,всичко. :qipap: Ако бях на Санчес,щях да му разбия зъбите на франсето след финала. :qipam: Анди хитро издебна Евънс,а на Франк да се чудиш как изобщо е на второ място в класирането.Имам два въпроса:
1.Защо този път на целия тур има само един часовник?
2.Защо последния етап не влияе върху крайното класиране,а само за спринтьорите?
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот bat_jori » 22 юли 2011, 22:46

Така са решили организаторите,последният етап не е прието да се атакува и да се прави нищо той е символичен за да приемат поздравите и да си разменят хвалби
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот marto » 23 юли 2011, 17:20

Kaделллллллллллллллллллллллллл :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот vill_1 » 23 юли 2011, 17:20

Кадел Евънс направи смешни прехвалените братя Шмекер! :qipbp: :qipbp: :qipbp: Направо ги размаза на часовника.От почти минута закъснение от вчера,сега му сложи минута и половина на Анди и две и половина на брат му! :qipbo:
Между другото,един от коментаторите е голям дивак(как се казва той) и каза,че има някаква вероятност утрешния етап да не е параден.Какво означава това? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот dgeorgiew » 23 юли 2011, 17:43

Не съм го чул тоя коментар,но няма какво да стане в утрешния етап.От 100 години този етап си е параден едва ли сега ще е по-различно.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот bat_jori » 23 юли 2011, 18:50

Кадел ги премаза,едва ли някой е очаквал да бъде толкова лесно и с такава голяма разлика .Вилка няма се плашиш всичко свърши .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот marto » 24 юли 2011, 17:29

Каква изненада, Кавендиш спечели в Париж :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Andy_SchLeck
Мнения: 323
Регистриран на: 15 авг 2008, 16:46

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот Andy_SchLeck » 24 юли 2011, 19:00

100% заслужена победа на Кадел, но ме изумява коментара на тоя Вил(нямам никаква идея на колко години е и дали е психически добре, нека е здрав), "прехвалените братя" ..... как е възможно този човек да е НЕкомпетентен във ВСЯКА ЕДНА ТЕМА в която пише :qipap:

пп.: и да не бъда разбран погрешно, уважавам много всеки един от колоездачите, защото полагат нечовешки усилия и всеки заслужава победата. Това го пиша за да не каже този странен човек Вил, че ме е яд, че Анди не е спечелил.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот vill_1 » 24 юли 2011, 19:38

Шампиона по втори места Анди Шлек! =D>
Какво трябва да стане,за да спечели тура?
1.Ланс Армстронг да се откаже-това стана.
2.Контадор да бъде наказан за допинг и да не участва.
3.Евънс да одъртее още повече и да не може да върти.
4.Франк да го бута по баирите нагоре,ама не може-и той издиша.
Двама братя срещу всеки по един в името на това,Анди да спечели.Е,не става,няма и да стане!Просто не е дорасъл,няма и да дорасте,има много други,далеч по-добри от него,които заслужават победата в тура.
Анди никога няма да е Армстронг,Улрих,Контадор,Меншов,Санчес,Винокуров,ако и Ненчо Стайков и Христо Зайков.Той винаги ще е номер 2,затова е прехвален!
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот vill_1 » 24 юли 2011, 19:49

как е възможно този човек да е НЕкомпетентен във ВСЯКА ЕДНА ТЕМА в която пише

Ето така:
Мнение от Andy_SchLeck на Пет Юли 22, 2011 6:37 pm
Като, че ли утре на часовника е 51/49 в полза на Кадел

51/49 :qipag: :qipag: :qipag: Кадел се изгаври и с двамата братя направо! :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
Andy_SchLeck
Мнения: 323
Регистриран на: 15 авг 2008, 16:46

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот Andy_SchLeck » 24 юли 2011, 21:50

vill_1 написа:
как е възможно този човек да е НЕкомпетентен във ВСЯКА ЕДНА ТЕМА в която пише

Ето така:
Мнение от Andy_SchLeck на Пет Юли 22, 2011 6:37 pm
Като, че ли утре на часовника е 51/49 в полза на Кадел

51/49 :qipag: :qipag: :qipag: Кадел се изгаври и с двамата братя направо! :qipbo:


Умния човек би разбрал, че това значи че везните се накланят в полза на Кадел, никой не може даде точен процент :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Andy_SchLeck
Мнения: 323
Регистриран на: 15 авг 2008, 16:46

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот Andy_SchLeck » 24 юли 2011, 21:54

vill_1 написа:Шампиона по втори места Анди Шлек! =D>
Какво трябва да стане,за да спечели тура?
1.Ланс Армстронг да се откаже-това стана.
2.Контадор да бъде наказан за допинг и да не участва.
3.Евънс да одъртее още повече и да не може да върти.
4.Франк да го бута по баирите нагоре,ама не може-и той издиша.
Двама братя срещу всеки по един в името на това,Анди да спечели.Е,не става,няма и да стане!Просто не е дорасъл,няма и да дорасте,има много други,далеч по-добри от него,които заслужават победата в тура.
Анди никога няма да е Армстронг,Улрих,Контадор,Меншов,Санчес,Винокуров,ако и Ненчо Стайков и Христо Зайков.Той винаги ще е номер 2,затова е прехвален!


Този коментар пък направо и идея си нямам как си го измислил, въобще не смятам да продължавам това нещо наподобяващо спор. Просто се замисли над коментара си и си запази изводите за теб.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот bat_jori » 24 юли 2011, 22:15

Анди трябваше да работи по -здраво на Галибие с Алберто и да опита да направят сериозен аванс
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Andy_SchLeck
Мнения: 323
Регистриран на: 15 авг 2008, 16:46

Re: КОЛОЕЗДЕНЕ

Мнениеот Andy_SchLeck » 24 юли 2011, 22:30

Сега видях в профила ти, че си на 33 и се изненадах защото, не мога да разбера как човек който е на такава възраст не уважава малко или много доказали се спортисти, аз въпреки, че съм за Анди Шлек, никога не съм мразел нокой, дори когато разбрах за допинга на Контадор се допитах до Евгени Ставрев как е възможно да се развие този случай и че се надявам Контадор да не бъде наказан за да може да се получи един страхотен тур 2011 със всички звезди. Ако искаш вярвай, но се разочаровах много когато Ван ден Брук и Брадли отпаднаха, защото те имаха своите шансове. Аз обичам много колоезденето и Анди Шлек е колоездач, които с малко харесвам повече от другите, нямам идея с какво толкова ме е впечатлил.

Та 2010 година Контадор победи с много малко Анди, караха заедно на големите височини, Анди не отсъпваше по нищо на Контадор освен в часовника, което е видима слабост и е ясно, че ако не го подобри Тур едва ли ще спечели.

Сега относно Кадел, един изключителен и много волеви колоездач, неговото време в Тура дойде сега когато е на 34 години, на 32 години стана световен шампион, това показва, че не се знае кога ще дойде твоете време. Да не би преди това да е бил слаб, посредствен и прехвален, въпреки, че може би два пъти беше фаворит за спечелване на Тура, но не го спечели.

Няма как Анди да е прехвален защото е на 26 години, това определено не е пикова възраст в колоезденето, но това е строго индивидуално за всеки колоездач. Три втори места в тура, два пъти носител на бялата фланелка в Тура, спечелена най-старата класика Лиеж-Бастон-Лиеж, три спечелени етапа в тура, две от тях митични, Галибие и Тур Мале. Това което направи на Галибие е уникално, никой не може да отрече, това беше една много мъжка постъпка защото той много добре знаеше, че ако не опита да направи нещо нямаше въобще да има и 1% шанс за победа. Разбира се, че е знаел, че ще се израходи прекалено много и едва ли ще има крака за последните 2 етапа, но опита и постигна един добър резултат.

Ако има запитване между колоездачите Анди прехвален колоездач ли е, няма да има нито един отговор "да", това е ясно.

!!! През последните 20 години единствено Ян Улрих и Контадор за печелили Тура на под 28 години !!!
!!! Първата победа на Ланс е на 28 години !!!
!!! Великият Пантани печели първата победа на 28 години !!!

Има и още много други ФАКТИ които обесмислят написаното от теб но е безмислено да ги пиша !

Нямам лоши чувства към теб, вярно, че си ми неприятен, но това неуважение е недопустимо за човек който е над 15-16 години !
Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron