АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 25 ное 2007, 09:50

Трябва да си много наивен, за да си мислиш че някой ще осъди Максим...Някой да ми отговори - толкова хора се изтрепаха по пътищата, колко осъдени има?

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 25 ное 2007, 10:14

103 746
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот чорбарче » 30 яну 2008, 12:14

Присъдата на световния шампион Максим Стависки ще бъде обявена следобед

Момичета и момчета...вижда те ли как нещо което принципно трябва да ти носи удоволствие,може да ти съсипе живота...
Никога не спирайте да мислите...когато шофирате,когато работите,когато пресичате...дори и когато се забавлявате.
Мисълта:"тава на мен никога не може да ми се случи"...я забравете :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот rkk » 30 яну 2008, 15:43

"Мисълта:"тава на мен никога не може да ми се случи"...я забравете"


Всички трябва да разберем, че това е българският проблем...Аз лично съм бил на пътя два пъти на косъм...
Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re:

Мнениеот чорбарче » 30 яну 2008, 16:06

rkk написа:Трябва да си много наивен, за да си мислиш че някой ще осъди Максим...Някой да ми отговори - толкова хора се изтрепаха по пътищата, колко осъдени има?

Съдът в Бургас осъди условно Максим Стависки на две години и шест месеца затвор
:qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот L13 » 30 яну 2008, 16:25

Да живее "справидливостта и правдата" !
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 16:47

Доколко са съпоставми нещата, не се наемам да коментирам...

http://news.ibox.bg/news/id_1660573231
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=220233
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот BAt e venci » 30 яну 2008, 17:52

С тази условна присъда Максим тотално губи подкрепата на обществото ,защото съм сигурен че е имало хора които са си казали изчакайте да свърши процеса пък тогава ,ако го оправдят го плуйте и хулете........та мисълта ми е че тези които не са го псували до сега вече ще почнат :| За съжаление гъз глава затрива :idea: Друго не мога да разбера защо не го вкараха в затвора ей така напук да лежи една година ,естесвено ще има привилегии които другите затворници за
които обаче никой няма да го обвинява оттам заради добро поведение ще му намалят присъдата освен това ще поработва някой друг ден (1 работен ден в затвора =2 нормални).И така вече съдиите ще могат да се позовават на този случай та когато друго пияно лайно се качи,кара с 120 и блъсне някой или няколко хора ще си влезне и ще си изтърпи последствията :idea: Сега естествено това може да се случи и на мен и на всеки от нас,тогава разбира се плочата се обръща......... [-o<

Глупавото и абсурдното в случая е как той беше лице на кампанията ''Не карам (много) пил" и как същите медии които
организираха тази кампания след това се скъсаха да ни манипулират и малагат мнението колко загрижени и разстроени са сем.Денкови ,ами извинявайте много обаче оставаше той пак да си порка и пак да си бръмчи с чучоната и да мачка малки таратайки :qipan: :qipan: :qipan:

Миналото обаче не може да се промени :idea: живот и здраве да им се родат дечица на двамата ,недай си боже да ги блъсне някой като баща им ,какво правят тогава :!:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот stankovich » 30 яну 2008, 21:48

Какво да ти кажа брате! Поредният боклук се изплъзна или по точно го отърваха! Но няма да отреча че с кеф бих го пребил това копеленце руско!!! Денкова и тоя може и да са шампиони, но специално за Денкова мога да кажа е че е най надмената овца! Имах възможност да се срещна с нея и когато разбра че съм юрист веднага смени фасона на говорене - на такива им викам селски гъзари! Въобще и за двамата мнението ми е крайно отрицателно!
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот otto » 30 яну 2008, 21:58

ОТ ЦЯЛАТА РАБОТА СМЕШНОТО Е,НЕ, ЧЕ СЕ ИЗМЪКНА СТАВИЙСКИ ! А, ЧЕ СЕ ИЗМЪКВАТ ПОСТОЯННО ТАКИВА С НЕГОВИТЕ ПРОВИНЕНИЯ,ЧЕ И ПО-ТЕЖКИ,С РАЗЛИКАТА,ЧЕ ЗА РАЗЛИКА ОТ НЕГО,НЕ СА ДОПРИНЕСЛИ С НИЩО ЗА БЪЛГАРИЯ :!: ИНАЧЕ,АЗ НЕ ПОДКРЕПЯМ РЕШЕНИЕТО НА СЪДА :qipan:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот BAt e venci » 30 яну 2008, 22:33

Мойто виждане е по особено смятам че спокойно можеше да се прежали да влезне в някой затвор като там е повече от ясно че няма да е на едно мясно с тоя дето е убил някой или изнасилил някой баба,та точно така ще ни покаже че наистина изкупва вината си е се разкайва се постъпката си(сега гледах по новините майката на момчето жената каза че иска поне за един ден да го види в затвора за да почуства някаква утеха).Той това естесвено това няма да го направи защото явно действително не е добър човек и точно затова паднаха толкова много в очите на всички българи което в случая е лошото.Тъпото е че не си дава сметка че от евентуалния си престой в затвора той ще извлече повече ползи отколкото в сегашната ситуация :idea:

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот coyotes » 31 яну 2008, 22:02

BAt e venci написа:С тази условна присъда Максим тотално губи подкрепата на обществото ,защото съм сигурен че е имало хора които са си казали изчакайте да свърши процеса пък тогава ,ако го оправдят го плуйте и хулете........та мисълта ми е че тези които не са го псували до сега вече ще почнат :| За съжаление гъз глава затрива :idea: Друго не мога да разбера защо не го вкараха в затвора ей така напук да лежи една година ,естесвено ще има привилегии които другите затворници за
които обаче никой няма да го обвинява оттам заради добро поведение ще му намалят присъдата освен това ще поработва някой друг ден (1 работен ден в затвора =2 нормални).И така вече съдиите ще могат да се позовават на този случай та когато друго пияно лайно се качи,кара с 120 и блъсне някой или няколко хора ще си влезне и ще си изтърпи последствията :idea: Сега естествено това може да се случи и на мен и на всеки от нас,тогава разбира се плочата се обръща......... [-o<

Глупавото и абсурдното в случая е как той беше лице на кампанията ''Не карам (много) пил" и как същите медии които
организираха тази кампания след това се скъсаха да ни манипулират и малагат мнението колко загрижени и разстроени са сем.Денкови ,ами извинявайте много обаче оставаше той пак да си порка и пак да си бръмчи с чучоната и да мачка малки таратайки :qipan: :qipan: :qipan:

Миналото обаче не може да се промени :idea: живот и здраве да им се родат дечица на двамата ,недай си боже да ги блъсне някой като баща им ,какво правят тогава :!:


абе може и да си прав... за повечето неща... но..!!!!!! какво назидание бе??? и да го бяха вкарали в затвора... какво ще се промени? всяко пияно лайно, както казваш, ако си плати колкото трябва и се е оправило...!!!
това за съжаление е истината...
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот чорбарче » 05 фев 2008, 15:13

Анкета ФОКУС: Справедлива ли е условната присъда на Максим Стависки?

Да, той не трябва да влиза в затвора- 323 (10.36%)

Да, защото не е убил човек умишлено- 1291 (41.4%)

Не, той трябва да влезе в затвора- 1293 (41.47%)

Не, защото не е виновен- 67 (2.15%)

Не ме интересува- 144 (4.62%)


Общо гласували: 3118
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот GOOR » 09 фев 2008, 02:22

Ще го осъдят, ще видите :wink: Може и на 1 година ефективно да е, но все пак ще полежи малко в затвора, защото общественото мнение и най-важното - медиите са против него :qipay:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Мнениеот coyotes » 19 фев 2008, 01:40

GOOR написа:Ще го осъдят, ще видите :wink: Може и на 1 година ефективно да е, но все пак ще полежи малко в затвора, защото общественото мнение и най-важното - медиите са против него :qipay:


и какво стана???
Изображение
Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта

cron