АЛБЕНА И МАКС - ДВУКРАТНИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 06 авг 2007, 21:47

mefkata написа:Ти, кажи ми честно никога, ли не си карал на две три напитки :?: .


Никога на повече от две бири и то изпити за повече от два часа :wink:
И в такъв случай карам бавно. А като гледах на какво прилича предницата на Хамъра, едва ли е карал бавно :roll:

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 06 авг 2007, 21:55

НИКОГА не съм карал кола досега дори при една бира/ракия/водка/джин, а също така и не съм се качвал/позволявал на приятел да кара когaтo е пил.

Наказанието трябва да е сурово. Това е непредумишлено убийство.
Доколкото знам такова престъпление не се наказва с
"най-голямото му наказание ще е собствената му съвест и сянката, която ще тегне над тях за цял живот"


ПС: Интересно ми дали щяхте да го защитавата с ако беше ваш познат/роднина.
Последна промяна от L13 на 06 авг 2007, 21:59, променено общо 2 пъти.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 06 авг 2007, 21:56

МЕФИ,НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ Е БАТЕ,ДАЛИ Е МАКС ДАЛИ Е МОРИЦ,НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА КАРА ПИЛ :!: :!: :!: ЧЕ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС МОЖЕ ДА Е ОТСРЕЩА,МАМКА МУ :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 06 авг 2007, 22:04

А и Ото онзи ден от там мина
Така че нека си получи заслуженото
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 06 авг 2007, 22:07

Не го защитавам. Издразни ме пак демагогията и моментната злоба - да изгние в затвора. Защо не сте толкова крайни с истинските престъпници. Защо никой пловдивски локомотивец не каза за най-големия мафиот да изгние в затвора а плочи на трибуната му сложиха.
Не го защитавам и трябва да си понесе наказанието. Повтарям го за неразбралите.

п.п. позволявал съм си да карам, макар и много рядко , на повече от три бири. Един два пъти на три-четири малки, при това за доста време, с ядене, тогава съм карал много по-бавно и много по-внимателно, но...ей богу, ще се постарая да не го правя никога повече! :idea:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 06 авг 2007, 22:15

Е, може пича малко крайно да се е изказал с това "да изгние в затвора", но все пак негова е основната прична сега 1 момче на 24 години да е мъртво, а приятелката му да е в кома.
Изображение

Потребителски аватар
isinka
Мнения: 8
Регистриран на: 07 апр 2007, 16:51

Мнениеот isinka » 06 авг 2007, 23:33

абсолютно подкрепям mefkata.
Никой не бива да кара пиян не одобрявам и на половин бира да е, но не е честно да бъдете толкова крайни с да изгние в зарвора. Няма да е честно човек който по никакъв начин не е искал да убие човек да лежи наравно с "човек" - всъщност идиот, всъщност нямам думи за такъе, който е убил 3 ма полицаи :!: :!: :!: , и пак едната съдийка която е откровенно ненормална да го е защитавала. няма да е честно след като някав идиот преди няколко месеца убил цяло семейство :!: :!: :!: на степен пиян до майната си (с извинение)като ги е блъснал и след това още да не са го осъдили все още да се точи :!: :!: :!: .
И това да е защото е Максим Ставийски :idea:
Отново моите съболезнования към семейството на момчето

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 06 авг 2007, 23:37

Вие пък какво се хванахте за думата да изгние в затвора
Ясно е че няма да гние,но е добре да полежи няколко години
А дали си убил 3-ма или 1,няма никакво значение
И двете престъпления заслужават затвор.Кое повече,кое по-малко има съд и той ще преценя
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 06 авг 2007, 23:38

raleff написа:
А дали си убил 3-ма или 1,няма никакво значение

Шок и ужас :x :x :x
Изображение

Потребителски аватар
isinka
Мнения: 8
Регистриран на: 07 апр 2007, 16:51

Мнениеот isinka » 07 авг 2007, 00:06

raleff написа:Вие пък какво се хванахте за думата да изгние в затвора
Ясно е че няма да гние,но е добре да полежи няколко години
А дали си убил 3-ма или 1,няма никакво значение
И двете престъпления заслужават затвор.Кое повече,кое по-малко има съд и той ще преценя


Да няма значение колко си убил, но има значение как и при какви обстоятелства

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 07 авг 2007, 00:12

Естествено
И всяко отнемане на човешки живот се наказва с лишаване от свобода
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 07 авг 2007, 00:25

Някой прочете ли името на темата? Просто я разваляте по възможно най-грозния начин! Ако не се лъжа - Samp ви даде линк към друга тема!

Спрете тук, и някой Модератор да се развихри, моля! :x :x :x

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 сеп 2007, 12:16

http://gong.bg/view_article.php?article_id=21604

май ще трябва да прекръствам темата... :shock: :shock: :shock: :shock:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 сеп 2007, 14:46

А ти прочете ли цялата новина или само заглавието :wink: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Petko_19
Мнения: 200
Регистриран на: 06 окт 2007, 10:54

Мнениеот Petko_19 » 17 окт 2007, 16:17

Албена: С Максим мислим за сватба

Секси българката и победителка в конкурса "Ледена кралица" Албена Денкова излиза на леда в момента с известния плейбой Игор Верник. Феновете на фигурното пързаляне обаче знаят, че в сърцето на Албена отдавна няма място за друг мъж, освен за дългогодишният й партньор на леда и в живота Максим Стависки. Албена и Макс са най-известната и обичана двойка в България, те са двукратни световни шампиони по фигурно пързаляне и призьори от европейски първенства. Ето че сега Албена получи изненадващо по думите й признание в Русия, като бе избрана за най-красивата участничка в шоуто "Ледена епоха" от читателите на вестник "Жизнь". В интервюто Албена не казва й дума за жестоката катастрофа, предизвикана от Максим на 5 август т.г. край Приморско.


- Избраха ви за най-красивата участничка. Как приемате тази награда?
- В проекта участваха толкова прекрасни и красиви жени като Настя Волочкова, Таня Навка, Аня Семьонович...Не мога да скрия изненадата си, че хората избраха мен, но в същото време ми е много приятно, да бъда посочена аз в такава конкуренция.

- Харесвате ли новия си партньор Игор?
- Много го харесвам. Макар да не е най-добрият фигурист, Игор е много позитивен като човек. Приема всичко с чувство за хумор. На репетициите не сме спирали да се смеем. И двамата изпитахме голямо удоволствие от това, което правихме, независимо, че не спечелихме ние.

- Максим не ви ли ревнува от Игор?
- Засега не (смее се). Максим дори ни помагаше, когато бе в Москва. И на него му е приятно, че се харесваме един друг, както и на публиката.

- Албена, замисляли ли сте се да създадете семейство с Максим?
- Всяка жена се замисля за това. В крайна сметка ние жените сме създадени за това - да направим семейство, да родим деца. Но докато бях активно свързана със спорта аз нямах много време да мисля за друго. Надявам се в близко бъдеще да намеря повече време и за себе си, и за създаването на семейство.

- Максим направи ли ви предложение?
- Да, той постоянно ми прави предложения. Много иска да се омъжа за него и да му родя деца.

- Отлагате заради липсата на време?
- Не само. Ние и бездруго живеем заедно. Да се оженим само заради един печат в паспорта не си струва.
- Така е, но все пак заради празника, да се видите в булчинска рокля?
- За това да. Когато намерим време ще помислим добре и вероятно един ден и ние ще преживеем такова събитие. Сватбата е един от най-важните моменти в живота на човек, едно от най-запомнящите се събития. Затова трябва да й се отдели нужното голямо внимание. Ще седнем и ще си помислим и поговорим добре за сватбата, роклята, дома, децата и т.н.
- Къде ще бъде сватбата?
- Още не сме мислили! Току що приключихме спортната си кариера. Цяло лято бяхме в Япония. Имахме много предложения за участия и трябваше да се пързаляме. Нека сега малко си починем от нервите и стреса, от ранното ставане и т.н.
- Трудно ли е едновременно да се работи и живее с Максим?
- Познаваме се много добре. Запознахме се и се сближихме покрай спорта, а след това станахме и партньори в живота. Макс е много позитивен и отворен, а аз съм по-сериозна и отговорна към работата.
ВЯРА,НАДЕЖДА,ЛЮБОВ

Изображение

Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron