БОКС

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОКС

Мнениеот Христолов » 17 ное 2014, 13:36

Stinkata написа:Абсолютно. Колкото и номера да е правил Кличко, извоювал си е позиция, в която може да ги прави, дори и договора за допинг пробите, който е абсурден и едва ли има някъде подобен фарс. Но всичко това, Кобрата го знаеше. Знаеше, срещу какво се изправя и сега не е редно да мрънка. Както се казва, Тарикат мъж не писка... Опита, провали се юнашки и всичко което трябва да направи, е да стане по-силен. Друг вариант няма. Да, тъпо се натресе още в първия рунд и може би това реши мача, но станалото - станало. Ако иска да става световен шампион, като му мине главата, трябва да се върне в залата и да продължава да тренира..

Това е свръхтежка категория, напълно нормално е да паднеш от един удар, пък бил той и в началото. Това не е като в онези олимпиади които ги гледаме по 60 кила, които се млатят половин ден и накрая им броят някакви точки. Добре е че нашият се изправи срещу Кличко, защото той е класа над останалите и ако искаш да се развиваш, трябва да си сверяваш часовника ( :mrgreen: ) с най-добрите. Сега да му мислят в щаба на Пулев треньори ли да сменят, спаринг партньори ли да търсят, има още поне пет години активна кариера (ако се бие веднъж-два пъти в годината може и десет).

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: БОКС

Мнениеот Samp » 17 ное 2014, 13:55

Delija написа:Нали помните олимпиадата в Пекин и загубата на Кубрат в първи или втори кръг от оня италианец ??!

Беше му първи мач, пък дали в първи или втори кръг - все тая :qipag:
И тогава пак беше тръгнал за титла

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОКС

Мнениеот Христолов » 17 ное 2014, 14:05

турчин

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: БОКС

Мнениеот Al » 17 ное 2014, 15:11

Аз съм съгласен с мнението на Дели. :qipay:

Само дето аз не го харесвах особено по никое време. :qipbl:

Но определено бях за него. И после жестоко ме разочарова като поведение. Още след първия нокдаун и клоунското му поведение беше ясно, че дразни лъва...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот Stinkata » 17 ное 2014, 16:59

Христолов написа:Това е свръхтежка категория, напълно нормално е да паднеш от един удар, пък бил той и в началото. .

Разбира се. Имах предвид, че се опита да играе игра, която не е неговата... С баламурняците играеше спокойно, изчакваше и се държеше на дистанция... Срещу Кличко тръгна в някакви размени на удари, дето не се знае кой как ще завърши...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот bat_jori » 17 ное 2014, 18:34

кучето скача според тоягата ,кличко е висока топка .Избързаха за този мач трябваше да натрупа още 4-5 мача ,да придобие още опит на ринга. А преди и по време на мача имаше и психологическа битка ,за която Кубрат май не беше готов.Дано престане с говоренето след мача ,да гледа напред- има потенциал.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОКС

Мнениеот blazev1992 » 17 ное 2014, 23:10

Delija написа:Нали помните олимпиадата в Пекин и загубата на Кубрат в първи или втори кръг от оня италианец ??! След мача Кубрат обясняваше как съдиите го порязали и, ако хванел италианеца на улицата, щял да го пребие.

Мислех си, че се е променил, поне поведението му ми говореше така и започнах да го харесвам. Смятах го за положителен и достоен образ. Но явно всичко е било просто поза. След загубата от Кличко отново лъсна онова лице - на простовата и тъпа мутра от `90-те, за която думи като чест и уважение са непознати. Мутра, която си мисли, че светът започва и свършва с нея.

И цялата му агитка в Хамбург бяха една тълпа простаци - освиркаха химна на Украйна, освиркаха и самия Кличко, докато говореше. Абсолютна олигофрения.

Падна в първи кръг от един колумбиец.
http://vbox7.com/play:83430fed

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОКС

Мнениеот Мичо » 18 ное 2014, 09:39

Delija написа:
И цялата му агитка в Хамбург бяха една тълпа простаци - освиркаха химна на Украйна, освиркаха и самия Кличко, докато говореше. Абсолютна олигофрения.

И са скандирали Путин, Путин. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОКС

Мнениеот Мичо » 18 ное 2014, 09:40

Изображение #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОКС

Мнениеот 8 » 18 ное 2014, 16:43

От такова позьорство последва това.

Изображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: БОКС

Мнениеот rafaelis » 21 ное 2014, 20:43

Мичо написа:Изображение #-o


Първо, по време на самия мач не си повярвах, че съм го видяла това, рекох си, сторило ми се е ... Прилича ми много на едно епизодче от "Том и Джери", Том го удряха разни неща по главата и той се превръщаше в нещо като ситно ходеща и глупаво гледаща мишчица с цицина на главата ...

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: БОКС

Мнениеот nacho » 22 ное 2014, 01:33

Delija написа:Нали помните олимпиадата в Пекин и загубата на Кубрат в първи или втори кръг от оня италианец ??! След мача Кубрат обясняваше как съдиите го порязали и, ако хванел италианеца на улицата, щял да го пребие.

Мислех си, че се е променил, поне поведението му ми говореше така и започнах да го харесвам. Смятах го за положителен и достоен образ. Но явно всичко е било просто поза. След загубата от Кличко отново лъсна онова лице - на простовата и тъпа мутра от `90-те, за която думи като чест и уважение са непознати. Мутра, която си мисли, че светът започва и свършва с нея.

И цялата му агитка в Хамбург бяха една тълпа простаци - освиркаха химна на Украйна, освиркаха и самия Кличко, докато говореше. Абсолютна олигофрения.
И на коя част от Украйна беше този химн :?: ...Шегичка. :qipbo: Иначе освиркването на който и да е химн от наша публика вече не ме учудва,за голямо съжаление. :qipbl: А Кобрата доста го понатупаха но той знаеше защо го бият,което е важно.Все пак прибра милион и кусур награден фонд. :qipad: Има си своите недостатъци Пулев,наистина много говори. :qipad: Но е по-положителен образ да речем примерно от онова конте Гришо който го е срам да каже нещо на български по интервюта и пресконференции. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОКС

Мнениеот Delija » 22 ное 2014, 11:58

Кобрата и Григор са двете крайности. Единият тотално преиграва вече с патриотичната нотка, на всяка втора крачка обяснява колко уникални и възвишени сме българите, наистина, в началото ми харесваше говоренето му, но, кажи го веднъж, два пъти, три пъти .... но това нон-стоп въртене вече избива на фалш и позьорщина.
Григор пък тотално е отебал България и българското, писал съм доста по въпроса, та няма да се повтарям пак, въобще не е само до интервютата.

Като цяло, не ми харесват и двете крайности. Но ...

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот bat_jori » 25 ное 2014, 15:36

"Тактиката е една, но в движение се променя. Аз исках да си играя моята игра, но едно от мръсните номера беше, че рингът беше по-малък и по-мек, което го направиха от лагера на Кличко. Това ни го казаха няколко часа преди мача. Исках да финтирам, че ще играя с крака, да бягам и затова направиха ринга мек."

май всичко е било срещу нашият.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: БОКС

Мнениеот Al » 25 ное 2014, 15:47

И най-вече оня, украинецО... :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron