NBA - The Game

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 17 дек 2014, 00:03

drvasko98 написа: ами Торонто и Маями какво правят на изток


Е, Маями бяха напуснати от ЛеБрон и Рей Алън, нормално е да имат отстъпление от резултатите.

Торонто наистина са приятната изненада, не са се подсилили с някакви кой знае какви играчи, същият тим са си, но дотук изненадват.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: NBA - The Game

Мнениеот blazev1992 » 25 дек 2014, 23:32

На Изток са изненадите-Атланта, Вашингтон и Торонто ужасно много са прогресирали. На Запад ще е зверско мазало, още повече след като и Дж. Смит отиде в Хюстън, а Рондо се присъедини към Далас. Спърс изглеждат зверски неубедителни до момента, но съм сигурен, че старчетата знаят кога да натиснат педала на газта. Кливлънд са ми мистерия имат ли шанс за нещо значимо. Чикато ми се струват изключително солидни, Бътлър много си е подобрил играта, Роуз върне ли си старата форма (ако въобще е възможно това някога да стане), мисля, че могат да се борят за финал на Изток. Лейкърс-нормално, Кобето е трагичен тоя сезон като стрелба, но пък и след автогола с Буузър и Гасол няма дори и помощник. Антъни Дейвис от Пеликаните ми прави страшно впечатление. Тоя е следващият Шакил. :shock: Клипърс също така смятам, че са мръднали едно ниво надолу на Запад, Мемфис едно ниво нагоре, особено Марк Гасол е станал голям звяр тая година. Оклахома очаквам да се върнат в играта, стига Дюрант и Уестбруук да са здрави. Очаквам при двубой в плейофите ГС-Оклахома (1-8, ако се запазят така) Дюрант и Уестбруук да елиминират златните.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 02 яну 2015, 22:12

Снощи Пау Гасол с 9 чадъра. Ако използвам езика на Кацко Алипиев, то играчите на Денвър май скоро няма да ги вали дъжд.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: NBA - The Game

Мнениеот blazev1992 » 25 яну 2015, 01:39

Клей Томпсън строши всички рекорди за точки в една четвърт тая нощ. :shock: 37 точки, 13/13, 9/9 от тройката в третата четвърт срещу Сакраменто. :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=Wxjsz92v53M
http://scores.espn.go.com/nba/recap?gameId=400578943
In his legendary 100 point game (02.03.62), Wilt Chaimberland didn't score more than 31 in a quarter Q1 = 23 Q2 = 18 Q3 = 28 Q4 = 31

Не вярвам, че някога ще видим нещо подобно. Абсолютно всеки изстрел му се получаваше. Даже фаулът за последните 2 точки го вкара за тройка от Халите. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот 8 » 25 яну 2015, 08:45

Ебати изрода :shock:
Такива много ме кефят. Не може да ги спре нищо. Нито противник, нито съдии, нито публика. Просто отвсякъде им се връзва играта в даден момент.

В къщи обаче напоследък повече гледаме такива неща от първия сайт линк :qipbl:
https://www.youtube.com/watch?v=VK6vxHAmXGA

ПП. През 90-те имаше един нахалник (осмака харесва наглеците) от Индиана Пейсърс май беше и се казваше Реджи Милър ако не се лъжа. Та в края на един мач в който им трябваха точки за секунди попиля противника с 3 или 4 тройки. Бум тройка, отнема топка тройка и така до края като най-нагло излизаше извън зоната на 2-те точки, за да прави тройки. Спечелиха загубен мач.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 26 яну 2015, 01:11

Блажев, подобни постижения нямат почти никаква стойност, хванеш някой от слабаците и го почупиш, голЕм рекорд.

Същото беше и с 81 точки, дето Коби вкара на бастуните от Торонто преди години.

Стойност имат 63 точки, които Джордан вкарва в мач от плейофите на суперотбора на Бостън Селтикс, който и взима и титлата малко по-късно.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: NBA - The Game

Мнениеот blazev1992 » 26 яну 2015, 07:03

Не опира въобще дали има някаква стойност. Просто е изумително с каква лекота влизаха всичките му изстрели в тия минути. Пък и, малко или много, НБА вече има богата история, за да е интересен факт, че някой е нанизал ей така 37 точки.
Иначе Уестсайт с ебахти трипъл-дабъла-14 точки, 13 борби, 12 чадъра за 25 минути срещу Чикаго. :shock: По едно време беше 5 чадъра за 7 минути. :qipag: :qipag:
А Пол Гасол тоя сезон му е най-добрият в кариерата по отношение на показателите.
Оклахома към момента ми се струват, че голям зор ще видят, за да влязат в плейофите. :qipbl: :qipbl:
На Перо Антич отборът с 16 поредни победи към момента. :shock: :lol:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 26 яну 2015, 10:32

8 написа:ПП. През 90-те имаше един нахалник (осмака харесва наглеците) от Индиана Пейсърс май беше и се казваше Реджи Милър ако не се лъжа. Та в края на един мач в който им трябваха точки за секунди попиля противника с 3 или 4 тройки. Бум тройка, отнема топка тройка и така до края като най-нагло излизаше извън зоната на 2-те точки, за да прави тройки. Спечелиха загубен мач.

Спомням си мача - срещу Ню Йорк. Изоставаха с 6 точки трийсетина секунди преди края. Реджи вкара тройка, после отнеха топката и нова тройка. Ню Йорк изпуснаха, фаулираха Реджи и той вкара още две точки. Така за 19-20 секунди вкара 8 точки и Пешеходците спечелиха с 2 точки.

А вчера тия Чикаго ме изкараха извън кожата. Цял мач пробваха някакви безумни тройки, вместо да дават топката на Гасол, който вкарва както под коша, така и със стрелба от разстояние.
А тоя Уестсайд, Уайтсайд или там както се казваше, сигурно направи мача на живота си - чадъри, борби, забивки, фалове срещу него в последната секунда на атаката #-o . Очакват повече да не се чуе нищо за него.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот 8 » 26 яну 2015, 10:58

Samp написа:Спомням си мача - срещу Ню Йорк. Изоставаха с 6 точки трийсетина секунди преди края. Реджи вкара тройка, после отнеха топката и нова тройка. Ню Йорк изпуснаха, фаулираха Реджи и той вкара още две точки. Така за 19-20 секунди вкара 8 точки и Пешеходците спечелиха с 2 точки.


Много готино беше при тази втората тройка как тичаше извън полето да излезе. Нахалник търсещ пак тройка с оглед развитието на мача (така както го описваш, при 6 точки изоставане, второто пак е трябвало тройка, за да го докара до продължения).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 26 яну 2015, 12:17

blazev1992 написа:Не опира въобще дали има някаква стойност. Просто е изумително с каква лекота влизаха всичките му изстрели в тия минути. Пък и, малко или много, НБА вече има богата история, за да е интересен факт, че някой е нанизал ей така 37 точки.


Ми, не знам, за мен не е чак толкова изумително, все пак в такива мачове няма напрежение, отборът ти е класи над слабака, води стабилно в класирането, води и в мача, лесно отпускаш ръката и ..... да, чисто статистически е голямо постижение, но на практика няма почти никаква значение и тежест.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: NBA - The Game

Мнениеот drvasko98 » 27 яну 2015, 19:37

Ама мисля ,ч егубеха с повече от 6 точки Индиана, например с 8 или 9, защото беше истинско чудо. 6 точки са си две атаки, не е нещо изумително

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 27 яну 2015, 22:55


Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 28 яну 2015, 09:11

drvasko98 написа:Ама мисля ,ч егубеха с повече от 6 точки Индиана, например с 8 или 9, защото беше истинско чудо. 6 точки са си две атаки, не е нещо изумително

Не мога да разбера защо се опитваш да спориш :qipae: :qipae: :qipae:
Две атаки са, ама забравяш, че говорим за 18 секунди до края на мача :mrgreen:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: NBA - The Game

Мнениеот drvasko98 » 28 яну 2015, 19:41

Samp написа:
drvasko98 написа:Ама мисля ,ч егубеха с повече от 6 точки Индиана, например с 8 или 9, защото беше истинско чудо. 6 точки са си две атаки, не е нещо изумително

Не мога да разбера защо се опитваш да спориш :qipae: :qipae: :qipae:
Две атаки са, ама забравяш, че говорим за 18 секунди до края на мача :mrgreen:


Това хубаво, ама я ми покажи резултата 1 минута преди края. :qipag:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: NBA - The Game

Мнениеот drvasko98 » 28 яну 2015, 19:41

Samp написа:
drvasko98 написа:Ама мисля ,ч егубеха с повече от 6 точки Индиана, например с 8 или 9, защото беше истинско чудо. 6 точки са си две атаки, не е нещо изумително

Не мога да разбера защо се опитваш да спориш :qipae: :qipae: :qipae:
Две атаки са, ама забравяш, че говорим за 18 секунди до края на мача :mrgreen:


Това хубаво, ама я ми покажи резултата 1 минута преди края. :qipag:


Върни се в “Баскетбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron