NBA - The Game

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 12:56

Delija написа:
miteto написа:както и Чарлс Баркли,Скоти Пипън,Денис Родман


Леброн, например, е 100 пъти по-добър от тия тримцата.

Леко Дели :qipad:
И какво повече е постигнал Леброн от тея тримата :qipad:
И още нещо - Джордан без Пипън също няма трофей :qipad:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 12:57

Delija написа:Родман беше по-скоро клоун на игрището, отколкото баскетболист. Никога не е бил "първа лига".

За сметка на това беше поне 5 пъти Борец номер 1 в Лигата, както и в първия отбор на защитниците :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 01 апр 2009, 13:06

Samp написа:И какво повече е постигнал Леброн от тея тримата :qipad:


Споко, ще постигне. Все пак и Джордан чак на 28 взе първата си титла. :qipad: ЛеБрон с всеки сезон става все по-добър и все по-добър. Както и тимът му. Буквално сам ги води към върха, който няма съмнение, скоро ще бъде превзет. :qipad:

Samp написа:И още нещо - Джордан без Пипън също няма трофей :qipad:


Ами нормално, все пак Пипън не се е махал от Булс, докато не си тръгна и Джордан (`98-а). То покрай Джордан бая народ намаза с трофеи. Ама това не значи, че са някакви велики играчи. Кой е великият, си личеше много ясно.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 13:41

Няма отбор в НБА, спечелил титлата само с една звезда :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 01 апр 2009, 13:45

Е, сега ще има. :qipad:

Мо Уилямс е много добър играч, също като Скоти, ама нищо повече. Кралят тук е ЛеБрон.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 14:16

Джордан сам не можа да спечели титла, съмнявам се и Леброн да го направи :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 01 апр 2009, 14:21

Бе не ми разправяй, видя като се махна Джордан, какво стана. Вторият кръг на Изток беше максимумът за отбор, спечелил 3 титли подред. Като се върна Еър-а, върна се и непобедимостта. :qipad:

Скоти беше един средняк, нищо повече. Никога не е ставал за лидер, нито е бил способен да изведе тима до нещо. :qipad:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 14:35

А как се представяха биковете преди да се появи Скоти?
Какво стана в първия сезон на Джордан след завръщането без Родман ?
Какво стана във Вашингтон?

Без Джордан, Чикаго отпадна от Ню Йорк с 4:3. Не помня дали не бяха и без Грант вече.
След завръщането на Джордан, Чикаго пак отпадна във втория кръг, но с 4:2 от Орландо.
И орландо и Ню Йорк достигнаха финал срещу Хюстън в тези сезони. Спомняш ли си как завършиха :qipad:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 14:39

Освен това Скоти е сред 50-те най-велики в историята на НБА. Леброн къде е :roll:

П.П. Добра визитка за средняк:
Some of Pippen's individual accolades and accomplishments include being named to the NBA All-Defensive Team eight times and the All-NBA First Team three times. He was also a seven-time NBA All Star and was the NBA All Star Game MVP in 1994. He was named one of the 50 Greatest Players in NBA History during the 1996–97 NBA season, and is one of four players to have their jerseys retired by the Chicago Bulls, the others being Jerry Sloan, Bob Love, and Michael Jordan.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 01 апр 2009, 14:43

Samp написа:А как се представяха биковете преди да се появи Скоти?


По същия начин може да ме попиташ как се представяли и преди да дойде Хорас Грант. Или Бил Картрайт. :qipap: Сякаш има значение. Просто Джордан все още не беше достигнал своя пик. А оттам и самия тим. :qipad:

Samp написа:Какво стана в първия сезон на Джордан след завръщането без Родман ?


А какво стана 1991-1993 без Родман??! :qipad:

Samp написа:Какво стана във Вашингтон?


Е, той там беше около 40-те, какво искаш да направи?! :qipav:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 14:53

90-93 на мястото на Родман играеше Хорас Грант. Той беше черноработника :qipad:
Как пък на седмата година в НБА, изведнъж му дойде пика на Джордан :qipag:

И за мен Джордан е най-великия. Но без Пипън, Грант, Родмън просто нямаше да спечели сам титлата :qipad:
Колкото до глупоста за средняка Скоти - Скоти беше участник в Dream Team в Барселона. Там имаше само звезди ( с изключение на играча от колежа - Лейтнър ) :idea:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 01 апр 2009, 15:06

Samp написа:90-93 на мястото на Родман играеше Хорас Грант. Той беше черноработника :qipad:


Черноработници Господ дал, ако не беше Хорас, щеше да е някой друг. Само сменяме имената. Този, без който не можеше, бе Джордан.

Samp написа:Как пък на седмата година в НБА, изведнъж му дойде пика на Джордан :qipag:


Ми ей така, нещата не стават от раз. И на Марадона пикът в кариерата му дойде от 26-ата година натам. Не виждам кое ти е толкова странно?! :qipad:

Samp написа:И за мен Джордан е най-великия. Но без Пипън, Грант, Родмън просто нямаше да спечели сам титлата :qipad:


Ако не беше някой от тия, щяха да са други. Тогава щеше да пишеш, примерно, "И за мен Джордан е най-великия. Но без Лари Джонсън, Дерик Коулмън, Баркли просто нямаше да спечели сам титлата".

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 15:10

Айде сега ( не че ме задоволяват отговорите ти, щото ти си въртиш едно и също :qipag: ) да ми изкоментираш статистиката на Джордан. Защо в сезоните, когато показателите му са най-високи, когато според теб все още не се е развил, от 87 до 90 година, титлата така и не идва в Чикаго. Едва след пристигането на другите, след като показателите му падат, започва господството на биковете :?:

http://www.nba.com/playerfile/michael_jordan/

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: NBA - The Game

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 15:13

Delija написа:Ако не беше някой от тия, щяха да са други. Тогава щеше да пишеш, примерно, "И за мен Джордан е най-великия. Но без Лари Джонсън, Дерик Коулмън, Баркли просто нямаше да спечели сам титлата".

Еми то си е факт :idea:
Ти нали обичаш фактите :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: NBA - The Game

Мнениеот Delija » 01 апр 2009, 15:18

И на Марадона някои показатели до 1986-а са му по-добри, ама явно не е бил узрял достатъчно, за да стигне върха. Това става от 1986-а нататък.

Чикаго е като Наполи. Един що-годе незначителен отбор. Но благодарение на Джордан, както Марадона при Наполи, този отбор става водещ. Колкото и да ми хвалиш Хорас, Родман, Карека, Бани и останалите, не те са ключът към успехите.


Върни се в “Баскетбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron