ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 дек 2006, 17:49

:lol: Дреме ми на оная работа,че съм гол и бос,дреме ми на оная работа за баскетбола като цяло,мен ми е важно,че тези отборчета играят в трептостепенния турнир,а зад всички тях на скромното последно място е най-слабото отборче в тази интертото баскет лига. :lol:
А още по кеф ми става като ти гледам доводите и нелепите сравнения със футбола отбелязвайки си феноменален автогол по този начин. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 28 дек 2006, 17:54

Мичо написа:А още по кеф ми става като ти гледам доводите и нелепите сравнения със футбола отбелязвайки си феноменален автогол по този начин. :lol:


А айде да те питам кой започна сравненията :?: :wink:

А иначе, разбира се, че баскетболни невежи като теб и Емо не могат да разберат сравненията - та нали вие си нямате и понятие за какво става дума :lol: :lol: :lol: А на мен ми е кеф как лъсва невежеството ви :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 дек 2006, 17:58

Спор няма,че съм невеж на тема баскетбол поне толкова колкото ти на тема футбол. :lol: :lol: :lol:
Абе важното е,че сте на последно място както винаги,дрогото що трябва да ме интересува. :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 28 дек 2006, 18:07

Да, последни сме. Но, честно казано, се очакваше - знаеше се предварително че и трите отбора са по-класни(и то доста) от ЦСКА. Просто такава е реалността - ЦСКА е представител на България, чийто клубен баскетбол е на изключително жалко ниво(само Академик има някакъв европейски облик), докато срещу нас се изправят доста добри отбори от страни като Русия, Гърция и Турция - все сили в клубният баскетбол.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 дек 2006, 18:11

:lol: Значи сте Баскетидиотите на европа,така ли? :lol: Защото нас при същото описание(заменяме ЦСКА с Левски ибаскет с футбол) така ни викате нещо дочувам... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 28 дек 2006, 18:13

Каква хубава абривиетура се получи.... БИЕ... :lol: :lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 28 дек 2006, 18:18

:lol: Не, има доста разлики:

1. Ние не подгонихме що-годе всеки антирекорд в турнира :lol:
2. Ние имахме почти докрая шанс да продължим(само последният мач бяхме за протокола - поне от страна на ЦСКА).
3. В 3 от мачовете сериозно изпотихме противниците си(в другите ни биха общо взето без проблеми).

Знам, че ще кажеш че вашият турнир е ШЛ, пък този Еврокупа на ФИБА-Европа - така е. Просто разглеждаме фактологически нещата.

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 28 дек 2006, 19:18

Delija написа:
shock написа: Докато Италианското и особено испанското първенство е доста по-напред в това отношение!Средняшките отбори започват от пред-предпоследния надолу!


От Киево надолу, нали :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Извинявай, ама и ти не си напълно прав. В Гърция е пълно със силни отбори - Панатинайкос, Олимпиакос, АЕК, Арис, ПАОК, Маруси.......

В Русия също не са просто 3 - там има 3 суперотбора. Те са ЦСКА М, Динамо Москва, УНИКС Казан. Но има и други, които им отстъпват, но са на много силно ниво - Химки, Динамо М.Р.......


Говорим за баскетбол,нали?Сори,ако не съм разбрал,ако си правите некви асоциации със футбола!Във Руския шампионат сред супер отборите може да сложиш и Химки,а ПАОК,Маруси и Паниониос не са ВИНАГИ сред топ отборите!Проблема там е,че не са постоянни!
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Мичо » 28 дек 2006, 19:51

Delija написа::lol: Не, има доста разлики:

.

Прав си ама ти изпускаш най-минималната разлика. :lol:
Че ние играхме срещу НАЙ-СКЪПИТЕ И НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛИСТИ В СВЕТА.

:wink:

Я ми кажи колко от играчите на съперниците ви са номинирани за баскетболист намер едно в европа :?:
Щото от съперниците ни във футбола към 20 в първата 50ка. :wink:

След като минем през тази разлика,тогава вече можем да погледнем твоите. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 28 дек 2006, 20:20

Ама Мичо - аз не сравнявам Еврокупата на ФИБА-Европа с Шампионската лига бе :!: Вие правите малоумни сравнения с Интертото, а аз просто ви доказвам че са смешни. Никъде не твърдя глупост от сорта на Еврокупа ФИБА-Европа=Шампионска лига :!: Просто не се съгласявам с тъпото ви сравнение :wink: Нищо повече......

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 дек 2006, 20:21

:lol: Аз досега единствено сравнявах Левски с ЦСКА,не знам за теб,явно си говорим на различни езици. :lol:
Пък и тия разлики дето ми ги даваш също са в тази насока ама след като те затапих смени плочата,ам? :wink:
Последна промяна от Мичо на 28 дек 2006, 20:30, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 28 дек 2006, 20:23

Аз се чудя тея от БИЕ няма ли да ги разформироват, така и така само се излагат :lol: :lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 28 дек 2006, 20:23

shock написа:Във Руския шампионат сред супер отборите може да сложиш и Химки,а ПАОК,Маруси и Паниониос не са ВИНАГИ сред топ отборите!Проблема там е,че не са постоянни!



Не бе човек, знам това за ПАОК, Паниониос и т.н. Говорим че към момента са сред много силните отбори(иначе имат непостоянство през годините).
А за Химки не съм съгласен - все още са далеч от калибъра на отбори като ЦСКА М, Динамо М и УНИКС :!: Иначе наистина са страхотен тим в момента.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 28 дек 2006, 20:25

Мичо написа::lol: Аз досега единствено сравнявах Левски с ЦСКА,не знам за теб,явно си говорим на различни езици. :lol:
Пък и тия разлики дето ми ги даваш също са в тази насока ама след като те затапих смени плочата,ам? :wink:


Просто погледни кой вкара този тъп спор в темата :wink: Не съм аз(въпреки че пак аз ще излеза крив).

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 дек 2006, 20:31

:roll: Дели,много добре знаеш,че не ме интересува кой е започнал спора.Щом си му отговорил и даваш и определени доводи,значи.... :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Баскетбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron