БГ БАСКЕТ

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот Al » 09 юли 2014, 20:06

bluehope написа:Сигурно съжалява, че не е взел по-тлъст хонорар за участието си в честванията на 100-годишнината.


Що реши, че е взел хонорар? :roll:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bluehope » 10 юли 2014, 14:45

Щото на Тити доброволно му е само псуването.
Не знам дали е взел, може да се чете - ще му се сега да е взел някакъв хонорар

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 30 юли 2014, 16:59


Причината - блокираните сметки на “сините” и спряната подкрепа от страна на генералния спонсор

Проблемите с КТБ наложиха сериозни рестрикции в баскетболен клуб Левски, пише в. "Труд". Заради блокираните сметки на “сините” и спряната подкрепа от страна на генералния спонсор най-вероятно през новия сезон “сините” ще разчитат само на български играчи.



Засега договори с Левски имат Павлин Иванов и Христо Захариев, Венцислав Петков, Стефан Георгиев и Алекс Симеонов. Очаква се и центърът Николай Върбанов да поднови контракта си със “сините”.



Напускат легионерите Брандън Хийт и Марко Маринович. И двамата са обвързани с Левски за още един сезон, но ще си тръгнат, защото клубът едва ли ще може да им плаща заплатите.



Междувременно Левски освобождава от позициите им всички треньори и служители в клуба, съобщи bgbasket.com. Детско-юношеската школа на “сините” ще продължи да работи както досега, ще се търсят и нови спонсори.
ех каква стана тя ,уж щеше да играе в 5 турнира нашия титко :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bluehope » 31 юли 2014, 10:47

Наигра се и той, айде пак n години хегемония на Лукойл, ми не знам кво се мотат наште, та не дръпнат Никиту - той не че става за нещо, ама като нема други центрове ... Явно Ацо не го харесва.
Стана ми интересно как хем освобождават всички треньори и служители, хем детско-юношеската школа продължава да си функционира нормално. Като каква - като кухня ли?

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 09 авг 2014, 11:53

успех и късмет на националният отбор -дано сътворят едно малко чудо.напреддддддддддддддд !!!
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 10 авг 2014, 11:09

Българският национален отбор посреща днес от 20.30 часа в Самоков Холандия в първия си мач от квалификациите за Евробаскет 2015. Срещата на баскетболистите на Георги Младенов ще бъде излъчена на живо по БНТ Свят
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот Delija » 10 авг 2014, 12:22

bat_jori написа:успех и късмет на националният отбор -дано сътворят едно малко чудо.напреддддддддддддддд !!!


Обаче миналата година, когато Тити беше треньор, нещо пропусна да пожелаеш успех, ами злорадстваше тук след всяка загуба. :qipag: :qipag: :qipag:

Мазно копеленце си си ти. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 10 авг 2014, 17:56

с тити освен резил друго няма какво те споходи ,каквото и да му пожелая.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 10 авг 2014, 21:21

България -Холандия 53-62 :( :( :( :( :(
няма да се получи
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот Delija » 10 авг 2014, 22:14

bat_jori написа:с тити освен резил друго няма какво те споходи ,каквото и да му пожелая.


Ето, днес го няма Тити и отборът тръгва ударно срещу "суперсилата" Холандия ..... загуба у дома. С 9 точки разлика.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 11 авг 2014, 06:38

така е ,гошо започна с 3-ма пълни дебютанти -везенков,маринов и павлин иванов .не можахме да се оправим с високите им ,а и сред тези момчета няма лидер -който да ги поведе в патова ситуация.титката с мангалите ,варненските дилърчета какво по -различно постиган?
успех момчета .
респект към младенов.на клоуна все някой беше виновен ,но никога той.
Георги Младенов: Поемам цялата вина за загубата
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот drvasko98 » 11 авг 2014, 08:48

И в конторлите бележехме горе долу по толкова точки, срещу други супер сили като Австрия, Унгария и подобни. Ама няма проблем, нали го няма Тити. В момента вече баскетболът ни копае дъното.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bat_jori » 11 авг 2014, 08:59

от години го копае ,не е от днес и от тази квалификация -основните ни уж играчи нямат отбори-аврамов,николов,както и ваклинов и димитров.
с тити щяхме да победим ли ?на румъния и исландия доста вкарвахме -ама какво се получи ?
успех на титко на 5-те фронта ,абе нещо цецоу преди стойка и папазов го няма в нито една медия :(
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот Delija » 11 авг 2014, 09:40

bat_jori написа:от години го копае ,не е от днес и от тази квалификация -


Смешник, сега се сети, че баскетболът ни копаел дъното. Иначе миналото лято стоварваше цялата вина върху Тити. И злорадстваше при всяка загуба.

Тити хич не ми е любимец, тоя долен психопат, но в никакъв случай не е той главният виновник за състоянието ни.

Ето какви ги сереше миналото лято:

bat_jori написа:титката,за малко да бие румънците във варна.


bat_jori написа:добре кажи как беше ?тити как ги смаза -похвали ги нещо?


bat_jori написа:
СТОНИЯ - БЪЛГАРИЯ 61:49 (25:10, 14:14, 11:13, 11:12)

и тоя мач не можах да гледам делка ,иначе много ми се искаше .определено е имало какво да се види 49 точки малииииииииииииииии :qipbj: :qipbj: :qipbj: поне сме взели 2 части ,дано тити даде някво интервю.

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: БГ БАСКЕТ

Мнениеот bluehope » 11 авг 2014, 11:08

Тити е абсолютно зло, поне за мен и въобще не влизам в спорове за или против него. Смятам обаче, че снощния мач той щеше да го вземе. Просто и като треньор има повече опит, и повечето играчи си го знаят, имали са допир до него много повече, отколкото до Г.Младенов. Последният това забрави да спомене - че освен играчите, и той няма нужния опит в треньорството, макар че аз съм за да се остави той да води отбора по-дълго време. Друго също да отбележа - с тези играчи и при Тити (щото много го дъвчем него, а пък горе казах, че мача снощи го взимаме с него), и при който и да е треньор, тези квалификации с Черна гора и Израел нямаме шанс. Не знам как само на нас чужденците не се отзовават на повиквателни, направо ни правят на маймуни. Не може да имаме 1 център само и то в много слаба форма, а отгоре на всичко и Младенов изкарва другия висок играч от групата - това също е в градината му за допуснатите грешки. Николов не знам какъв капитан е, ама той когато беше 9-та дупка на кавала в националния, правеше по-силни мачове. Не искам да съм пристрастен, но Павел Маринов беше задължително да бъде в групата, а ми се струва, че снощи липсваше и един Иван Лилов, който може да е егоист и да прави доста грешки, но е перде и има лидерски качества, да ги поведе към успешен обрат.


Върни се в “Баскетбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта