Световна лига - част 2

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 08 юли 2012, 12:44

Delija написа:Поведението на публиката е уникална простащина, която аз на такъв волейболен форум за пръв път виждам. Ако ни накажат тежко, ще е напълно заслужено.

Кое е простащина бре? Че публиката освирква неадекватника последните няколко разигравания? Това ли е простащина? В Полша или в Сърбия сигурно щяха да му ръкопляскат :qipad:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2012, 14:55

Шизофреникът Бартман (поне по физиономия мога да му поставя тази диагноза) ни нарекъл овчари. Спортал пък го наричат "посрещач". Бибка, няма ли да се научите? Има 5 поста във влейбола и не можете да оправите кой къде играе.
Надявам се все пак довечера американците да бият. Андерсън и Стенли много ме кефят. Първият не съм го глеал сякаш досега, но има уникален отскок.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 08 юли 2012, 15:53

А пък на центъра на им сме му пречели да чува треньора си. Утре може да протестира, че нашите са му скачали на блокада и са му пречели да забива :shock:
Дано американците ги смачкат довечера

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2012, 16:02

Може би най-голямата агитка на поляците бяха зад мен и се държаха много добре, обаче отборът им е пълен с противняци явно. Аз не видях някой да хвърля нещо по тях и общо мисля, че едно шише от вода падна някъде около масата на съдиите. Холандецът беше изцяло на мушка, а поляците, че се изнизаха бързо и им се е дръпнало л..ното си е техен проблем. Между публиките също освен няколко средни пръста не видях нещо повече.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 08 юли 2012, 16:19

Samp написа:Кое е простащина бре? Че публиката освирква неадекватника последните няколко разигравания? Това ли е простащина? В Полша или в Сърбия сигурно щяха да му ръкопляскат :qipad:


Простащина е хвърлянето на предмети по полските играчи и съдията, както и ударите. Това не е нормално за волейболен мач.
В Полша и Сърбия на ниво национални отбори ходи съвсем културна публика. Специално за Сърбия проблеми има само на баскетболните мачове на Партизан и Звезда, но това е понеже публиката е изцяло футболна, а знаем там за какво иде реч.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2012, 18:37

Eбати безхарактерния играч е Цветан Соколов. То и няма как като стои 4 години на пейката вместо да иде другаде

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 09 юли 2012, 08:05

Георги Братоев - най-добър разпределител на турнира :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Разбирам, че сме домакини и гледат да ни бутат аванти, но това е мега комично и унизително.

На мен ми стана жал за момчето, как се подиграха с него. Личеше си му колко му е конфузно и неудобно, че му дават някаква милостиня, и то пред погледите на всички тези играчи. Репортерчето на БНТ му вика " Георги, не ми казвай това, което ми каза преди малко, че не заслужаваш тази награда". А момчето какво да каже като и то съзнава в какво неловко положение го поставят ?!
Сашо Йовков пък 15 пъти повтори колко е заслужена наградата на Братоев, все едно ние сме идиоти и не виждаме какъв цирк става. Сигурен съм, че и той е много добре наясно за какво иде реч, ама се прави на шут. #-o #-o

Тошко Алексиев пък с 2 награди. #-o :qipbj: #-o :qipbj: #-o Тоя пън безподобен. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Stinkata » 09 юли 2012, 08:17

Разпределителят, може би, ни беше най-слабото звено... Един куп ниски топки, при това леко далеч от атакуващия.... :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображение


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 09 юли 2012, 08:21

А не знам на мен така ли ми се чу, ама Борислав Кьосев като тръгна да връчва една от наградите, публиката мощно почна да го освирква, и те надуха музиката, за да не се чува. :qipag: :qipag: :qipag:

А това китайчето, президентът на тая корумпирана организация, ни счупи от четки - залата била най-хубавата в Европа, България била световен лидер във волейбола и не знам какви още простотии каза тия дни. За пореден път се убеждавам какъв фалш и лицемерие блика от ръководителите на този спорт. #-o

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 09 юли 2012, 08:39

Delija написа:Простащина е хвърлянето на предмети по полските играчи и съдията, както и ударите. Това не е нормално за волейболен мач.

Абсолютно никой не е замервал поляците. Причината за избухването на публиката беше единствено съдията.
И ми стана много интересно как точно са успели да го замерват с пластмасови чаши. Много ми е интересно като хвърлиш една пластмасова чаша от 10-тия ред, как точно ще стигне до средата на игрището?

Колкото до Тошко Алексиев - в момента ни е най-добрия играч. Отбеляза най-много точки на финалите, а и посрещането му доста се е подобрило :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 09 юли 2012, 11:35

Не знам дали са чаши или бутилки, ама видя се и по ТВ-то, че хвърчаха към тях някакви неща.

Потребителски аватар
Neymar_85
Мнения: 354
Регистриран на: 08 сеп 2011, 19:56

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Neymar_85 » 09 юли 2012, 12:07

Delija написа:. За пореден път се убеждавам какъв фалш и лицемерие блика от ръководителите на този спорт. #-o


Ама верно е пародия и смехотворно.
А схемите на половината турнири са скандални, станахме 4-ти с 1 победа и 3 загуби. :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 09 юли 2012, 12:13

Delija написа:Не знам дали са чаши или бутилки, ама видя се и по ТВ-то, че хвърчаха към тях някакви неща.

чаши са, не пускат с бутилки

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 09 юли 2012, 12:36

Neymar_85 написа:
Delija написа:. За пореден път се убеждавам какъв фалш и лицемерие блика от ръководителите на този спорт. #-o


Ама верно е пародия и смехотворно.
А схемите на половината турнири са скандални, станахме 4-ти с 1 победа и 3 загуби. :qipag:


Нашето пак с 1 победа, аржентинците преди 3 години ли, някъде там беше, с 14 загуби от 14 мача, станаха 5-и ли, 6-и ли. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Иначе схемата наистина е малоумна. Според мен е редно да се изиграе интерконтиненталния кръг, да си се класират, които успеят, и от класираните вече да се избере домакин. Не с един спечелен мач за цял турнир, да станеш 4-и. :qipag: :qipag: :qipag: (тези от групите са протоколни )


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron