Световна лига - част 2

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 05 юли 2012, 14:32

е много ясно. И бирата обаче трябва да е безплатна :qipag: :qipag:

Не ми се прави на луд, че сега ще почна да мрънкам и за паркинга :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот rafaelis » 05 юли 2012, 15:47

Vesela Taneva написа:Да ни помахате за здрасти ей,че да ви видим на телевизора! :qipbq:

:shock: Е ти не ни ли видя - индианците бе, дето не знаят как да си купят билети ... отличавахме се между белите хора ... :qipag:

Довечера и утре ще ти махам :qipag: , ама ти гледай ей за туй джереме - иииииххххх, дано е там - сори, кофти е снимката, но ...

Изображение

Нали избраха някакви миски, футболна, волейболна и баскетболна, минаха ми пред погледа ... симпатични момета. Е, явно волейболната, с една коронка, беше в залата и задачата и беше ..... да стои права в единия ъгъл ..... това се приема за подкрепа на отбора.

Стоя, стоя девойчето, покъртително облечено при това - с някакви ангелски крилца, а под тях чехълчета на висок ток с три четвърти чорапи - стоя като дръвце, явно такива са нарежданията. Па по едно време щеше да окапе, то лесно ли се стои на едно място толкова дълго, та взе един стол и седна.

А през това време .... онова розово сладурско нещо, дето се вижда, макар и смътно, с двата розови помпона ..... е това беше истински празник. Някъде десетгодишно момиченце беше, кукла. Ама в гърдите му тупкаше голямо сърце на МИС СПОРТ. Не спря за минутка, танцуваше си на място с помпоните, викаше имената на баскетболистите, дюдюкаше заедно с всички, а накрая взе и българското знаме да го вее. Не спря бе. #-o :qipab:
Идваше си му отвътре, ама как си му идваше. Да имаха малко око волейболните хора, да го грабнат с десетгодишен договор да подкрепя - създаваше настроение около себе си и то какво. :qipbo:

Ти на SOFIA ROCKS няма ли да се завъртиш?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 05 юли 2012, 15:50

rafaelis написа: викаше имената на баскетболистите,


Май е объркало спортовете, баскетболът е малко по-късно този месец. :qipap:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот rafaelis » 05 юли 2012, 15:54

:qipaq: :qipap: Ееейййй, не дава на човек да сбърка. :qipae:
Каквото и да е викала, самата бъдеща елегантност лъхаше на талази. :qipbo:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Vesela Taneva » 05 юли 2012, 16:20

Рафаелиииис! :qipaj: Радост за очите и сърцето ми!
"Индианците "не ги видях ,но за "розовото сладурско нещо"ще гледам с четири очи!Наша порода ще да е детето,да е живо и здраво за радост на мама и тате!Има едни такива слънчеви хора ,дет`много си ги обичам!!
пп Няма да ходя на феста,щото ще съм в странство при французката рода! Аз нищо ,че съм "класика",най-обичам рок и джаз.
Викайте за наш`те!Какво значение има крадливият чиновник,той ще си замине .Ще остане хубавият волейбол и феновете му!!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2012, 18:23

Мили дами,айде кажете по две думи за отбора,за играта.Стига с тези блудкави приказки за залата,за публиката и т.н. :wink:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот drvasko98 » 05 юли 2012, 21:23

За Сашо Йовков вече двата отбора от нашата група са ясни :qipbj: :qipap: Боже, прибери си вересиите!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2012, 21:24

Поправи се! :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Delija » 05 юли 2012, 22:23

drvasko98 написа:За Сашо Йовков вече двата отбора от нашата група са ясни :qipbj: :qipap: Боже, прибери си вересиите!


Предполагам имаш предвид след третия гейм, при 2:1 за САЩ, когато обяви, че България и САЩ продължават напред ?! :qipap:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот G8 » 06 юли 2012, 08:29

Добре де, всички билети ли са изкупени за довечера?! И за утре?! И за другиден?!
Тия iventim не ми дават да избирам никъде другаде освен зад едното от полетата... :? Всичко друго ми пише "покана". :|

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот rafaelis » 06 юли 2012, 08:53

Не знам защо така, може би е най-добре да звъннеш на място да чуеш какво е положението ...
Касите на зала “Арена Армеец” са с работно време:

от 10:00ч. до 17:30ч. в работни дни

Освен за всички предстоящи мероприятия на “арената” билети могат да бъдат закупени и за други събития в страната и чужбина.

Телефон за контакт: (02) 9033732

Ей сега звъннах - "имаме билети за всички дни, заповядайте". Не си беше изпила кафето мацката и едвам дишаше, предполагам, ако и звъннеш след малко и питаш за точни редове, ще ти отговори. С малко чар може и да ти запази билети. :qipag:


пп. Весе ... родена да блестиш, в центра на Париж :qipap: :qipbo: ... http://www.youtube.com/watch?v=1ziYuoJr33Q ... да си изкараш хубаво, пък ний дано стигнем тука до финала.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот rafaelis » 06 юли 2012, 09:21

Мичо написа:България ще се класира за полуфиналите и там ще отпаднем с погром. :mrgreen:

С оглед на видяното оня ден, това е най-реалистичният сценарий (без да слагам в сметката евентуалните дрязги покрай скандалите и манталитета да губим важни мачове).
Много ми се иска да съм сред непозналите. [-o<

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 06 юли 2012, 09:21

G8 написа:Добре де, всички билети ли са изкупени за довечера?! И за утре?! И за другиден?!
Тия iventim не ми дават да избирам никъде другаде освен зад едното от полетата... :? Всичко друго ми пише "покана". :|

Проблемът май е при теб. Аз мога да избирам навсякъде, където има свободни места ( за довечера централните сектори са заети)

Ако не те мързи и си на работа, разходи се до OMV на бул. България или до Office 1 до подлеза на България и Гоце Делчев и може да си купиш билети и от тях :qipad:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот drvasko98 » 06 юли 2012, 13:39

Samp написа:
G8 написа:Добре де, всички билети ли са изкупени за довечера?! И за утре?! И за другиден?!
Тия iventim не ми дават да избирам никъде другаде освен зад едното от полетата... :? Всичко друго ми пише "покана". :|

Проблемът май е при теб. Аз мога да избирам навсякъде, където има свободни места ( за довечера централните сектори са заети)

Ако не те мързи и си на работа, разходи се до OMV на бул. България или до Office 1 до подлеза на България и Гоце Делчев и може да си купиш билети и от тях :qipad:


И на мен не ми даде да си избирам место нито в "план на залата" нито другаде и с Java и без жаба, обаче си дигнах .... и си взех за днес и утре и то доста прилични места. Спестих финала засега, но съм нащрек :qipbo:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световна лига - част 2

Мнениеот Samp » 06 юли 2012, 14:46

явно не сте им симпатични на eventim :qipag: :qipag:


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron