Олимпийски игри 2012

Потребителски аватар
kaziyskim
Мнения: 52
Регистриран на: 10 юни 2009, 21:15

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот kaziyskim » 31 май 2012, 23:09

Всичко ще стане ясно много скоро.След като ДЛ и компания сгафиха с прибързаното уволнение на Стойчев и настроиха мнозинството срещу себе си,защо не изпробват варианта да си подадат оставките и ако Стойчев и отборът се провалят ,то Лазаров и кюфтета ще се върнат обратно начело на БФВ на бял кон.А пък ако те са били виновни то отборът ще печели,което е всъщност най-важно.Ама къде толкова съвест и чест в български апаратчик,който си мисли,че е вечен на поста си,като папата,докато не гушне букета,учудваща наглост и упорство.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот drvasko98 » 01 юни 2012, 08:40

И как точно Федерацията пречи на Стойчев да си води отбора или на играчите да забиват топката? Като има играчи, които не го слушат на терена (ако има такива), просто треньорът не ги вика в националния. Ако това е Владо Николов, на неговия пост имаме добра алтернатива. Явно Жеков и Казийски не са, щото повкрепиха наставника. Едва ли Теодор Тодоров ще участва в комплоти, щото тепърва ще се доказва във волейбола. Е, извинявай, но всички останали са безкрайно заменими, дори и Салпаров. Та пак питам, ако има бойкотиращи или своеволничащи в тренировките и на терена, защо треньорът ги държи в националния отбор? А ако пък се оказва натиск върху треньора за избор на определени играчи като е толкова ербап, защо не го обяви публично и сам не си тръгне? И ако от Федерацията са настоявали да паднем 3-0 от Германия на Европейското аз съм напълно съгласен, че точно така трябваше да постъпим, така правят и бразилците, така правят и други много по-големи нации в други спортове (Германия на футбол и т.н.). В протевен случай Стойчев и отборът му бяха длъжни да победят Русия, длъжни, разбираш ли, а не да ми се оправдават колко били силни руснаците, щото колкото и да са силни пак не станаха еврошампион и въобще имат една едничка Световна купа от една камара години насам.

Интриги в българския национален отбор по волейбол е имало откак се помня, още по времето на Любо Ганев и Димо Тонев, после с Ники Желязков, Ники Иванов и Мартин Стоев. Не виждам тук само роля на сегашната Федерация и още по-малко на шефа и, който според мен прави максимума като шеф да крепи поне един наш спорт близо до върха и го прави с това което трябва да прави един шеф - политика и организация, щото ми се струва, че скоро и във волея ще изпаднем в миманса, точно защото "специалистите" не си вършат работата, а не шефовете им.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Delija » 01 юни 2012, 10:33

Стига си го оправдавал Данчо Лазаров, тоя мазняк е захапал кокала и не ще да го пусне, сраснал се е с волейбола. През годините сътвори толкова много простотии, че няма да ми стигне страницата да ги изброявам.

А решението за уволнение на Стойчев точно в този момент бе малоумно. Човекът още есента, след провала на европейското, искаше да си тръгне, но тогава му се молеха да остане. Сега, в разгара на мачовете, смяната му е пълно малоумие. Забъркаха ебати кашата.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот vill_1 » 01 юни 2012, 18:53

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=367643
Браво за гласуваното доверие към Лазаров на почти всички клубове!!! =D> =D> =D> =D> =D>
Тоя мръсник Радо Стойчев трябваше да се махне отдавна!Да си взема там Матей,Андрей и който си иска и да си заминава за майка Италия!Вече е ясно,че няма да е той на евентуалната олимпиада и няма за какво да е там.А,като се знае какъв мръсник е,няма и да се натегне и ще отпусне протежетата си,да не се класираме! :qipaq:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Delija » 03 юни 2012, 12:09

И само да добавя нещо за прословутите домакинства, за които лекето Данчо Лазаров постоянно си приписва огромна заслуга. Значи, причината за домакинството на финалите на Световната лига, както и на двете олимпийски квалификации, въобще не е Данчо Лазаров, а фактът, че най-сетне имаме сносна зала, т.е. тук заслугите можем да ги припишем на последните 2 правителства - едното започна строежа, другото го завърши. Таксата за тези домакинства също ги осигури държавата, а не лайното Данчо Лазаров. Така, че няма какво да се пъчи с тези неща тоя боклук.

Потребителски аватар
kaziyskim
Мнения: 52
Регистриран на: 10 юни 2009, 21:15

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот kaziyskim » 04 юни 2012, 11:53

Delija написа:Стига си го оправдавал Данчо Лазаров, тоя мазняк е захапал кокала и не ще да го пусне, сраснал се е с волейбола. През годините сътвори толкова много простотии, че няма да ми стигне страницата да ги изброявам.

А решението за уволнение на Стойчев точно в този момент бе малоумно. Човекът още есента, след провала на европейското, искаше да си тръгне, но тогава му се молеха да остане. Сега, в разгара на мачовете, смяната му е пълно малоумие. Забъркаха ебати кашата.

Абсолютно съгласен, и аз щях това да напиша.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Al » 05 юни 2012, 13:40

maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот dgeorgiew » 05 юни 2012, 16:30

Al написа:http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=275019

:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот vill_1 » 05 юни 2012, 16:35

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Delija » 06 юни 2012, 19:42

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=368568

Циркът става пълен. :qipbj: :qipbj: Точно тоя кит е най-върлият анти-Радо Стойчевист, след като го уволниха, се счупи да го плюе в следващите 48 часа и да обявява, че няма връщане назад. А сега нямало да му приеме оставката. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ще е върхът наистина, ако Радо Стойчев за втори път поиска да си подаде оставката и те за втори път не му я приемат. А после пак поискат да го уволнят, при някоя загуба. :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Delija » 06 юни 2012, 19:46

А това специално за Дрваско98, да види, че инженерчето няма никакви заслуги за тези домакинства, той само лапа:

"На волейбола дадохме 710 000 лв. за предстоящата квалификация за олимпиадата. Направи ми впечатление, че предишната беше с 8 отбора и струваше 500 хил. лв., а тази е с четири отбора. Това е било така, защото е втора и ни се дава извънредно, за да се представи българският отбор добре. Това го приемам, макар че ми е извънреден разход. Колко обаче държавата е получила от предишната квалификация? Нула лева. А приходите са 400 000 лв. Къде са отишли тези пари? Зала "Арена Армеец" е получила около 40 хил. лв., а другите са останали във федерацията. Въпросът е интересен и ще пратя финансовия инспекторат, за да видим тези приходи във федерацията по волейбол за какво отиват. Защото те определено не отиват за Олимпиадата, хотели, подготовка, които вече са платени. Така федерация по федерация в спорта тепърва трябва доста да се изчисти", заяви Симеон Дянков.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Mike Bibby » 07 юни 2012, 16:16

Е, наистина такава смехория никога не е била, даже и при Заяков, който също не бе цвете за мирисане. #-o И Любо Ганев как си плюе на името, не е истина...

http://bg.time.mk/read/6c49a98615/604c6adcd0/index.html

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Delija » 07 юни 2012, 19:08

http://gong.bg/view_article.php?article_id=275459

Не знам, ама нещо някои пера от разходите ми се струват бая раздути. Май е имало здраво надписване и парички, потънали в нечии джобчета. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот Delija » 08 юни 2012, 15:09

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=368862

Вижте го какъв мишок е тоя. :qipbj: :qipbj: Знае, че "шепата негодници", някъде над 10 000, ще го псуват и освиркват яко, ако е в залата, и затова ще мишкува извън България. :qipbj: :qipbj:
Какъв жалък плъх ръководи волейбола ни, не е истина. #-o

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Олимпийски игри 2012

Мнениеот vill_1 » 08 юни 2012, 23:48

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=368966

.........и повече да не ги пуснат никога в залата! :qipaq:
Изображение


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта

cron