СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот bila535 » 25 сеп 2008, 21:56

Ринг се похвалиха,че ще излъчват италианския шампионат. =D>Започват в неделя с мача Кунео с Владо Николов и отбора в който играе Венци Симеонов.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот Delija » 26 сеп 2008, 12:32

marto написа:Ще го вземеме заради гърците,като гледам другата кандидатура е слабичка :qipaz:


По-слабички от нас, едва ли има. :qipad: И да го вземем, в което не вярвам, едва ли трябва да се гордеем. Все пак ще е заради гърците. :?

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот marto » 27 сеп 2008, 17:53

В крайна сметка Австрия и Чехия ще са домакини на Евроволей 2011
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2008, 20:03

Нищо изненадващо :!: :!: :!:

Да го духат тези, които отново похарчиха сума пари за една мъртвородена кандидатура. :idea: Стана същото като със зимната олимпиада - София`2014. Така и не разбраха, че първо трябва да построят нещо, и едва тогава да кандидатстват. Иначе ще си кандидатстваме, ще ни отхвърлят и така до безкрай.... а тези средства можеха да бъдат вложени за нещо много по-полезно за българския спорт :!:

Delija написа:Аз им се чудя на гърците, с кой акъл се захванаха да правят обща кандидатура с нас?! #-o Сега, заради нас, техните усилия са обречени. Хората са доказали, че и сами могат да домакинстват на всякакви големи форуми - Бяха домакини на Евробаскет`95, на световното по баскетбол`98, организираха и лятна олимпиада (2004), бяха домакини на европейското по волейбол през `95-а....


Еми издухахте го, братя гърци, сори.... :qipaq:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот Samp » 27 сеп 2008, 20:14

Delija написа: Така и не разбраха, че първо трябва да построят нещо, и едва тогава да кандидатстват.

Дели викаш ние го разбрахме, те още не могат :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2008, 20:25

Нещо много ни подценяваш... :qipbl: Все едно сме нЕкакви тъпунгери и викаш, ей го е, и ние тъпаците осъзнахме нещо толкова елементарно. :qipap:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот marto » 27 сеп 2008, 20:35

Иначе казаха,че сме взели Европейското по Хандбал за девойки през 2011 :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2008, 20:38

Предполагам, че мачовете в Прага ще се играят в бившата Сажка Арена. :roll: А може би и финала. Та вижте за какво става дума, къде сме тръгнали ние??! :qipan:

Капацитет - от 16 000 до 18 000, в зависимост от събитието.

Изображение Изображение

Залата в Либерец, в която предполагам, че ще се играе, е за 7 500.

Ние с какво сме тръгнали??! :qipan:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот marto » 27 сеп 2008, 20:42

Не финала ще е във Виена,иначе градовете домакини са Либерец, Прага, Виена и Инсбрук.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот bila535 » 27 сеп 2008, 23:57

Матей избран за играч на мача при победата на неговия отбор в италианския шампионат. :D Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот Delija » 01 окт 2008, 13:54

Майко мила... :qipan:

Гърция ни спъна за домакинството на Евроволей 2011 г

Шефовете на родната федерация по волейбол хвърлиха вината за изпуснатото домакинство на Евроволей 2011 г върху централата на Гърция. Както е известно двете страни участваха с обща кандидатура в битката за домакин на форума на Стария континент, която бе спечелена от съвместния проект на Чехия и Австрия.

"Направихме всичко възможно, за да спечелим. При самото обявяване не бяха изнесени подробности, но от разговорите с колеги, стана ясно, че всички са разтревожени от смяната на ръководството на гръцката федерация. Не се прие добре и закъснението, с което техният президент пристигна на презентацията", заяви вицепрезидентът на БФВолейбол Иван Тодоров. .


А ето, че все пак се е сетил да изтъкне и реалната причина.

Тодоров призна, че и липсата на модерна зала в страната ни е наклонила везните в полза на кандидатурата на Чехия и Австрия. "Едно е да виждаш съоръжението вече построено, друго е да ти го показват на чертеж, както ние трябваше да постъпим с хората от европейската централа", заяви вицепрезидентът на родната ни централа.


Глупаци, сега ли го разбраха??! Само похарчиха ненужно сума пари...

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот bila535 » 05 окт 2008, 23:04

Пламен Константинов за втора поредна година, с тима си Ираклис, спечели Суперкупата на Гърция
Изображение :D
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот marto » 14 окт 2008, 17:19

Гледам,че Пранди най-вероятно е новия селекционер,ето че и след баскетбола и волейбола се сетиха,чакаме само от БФС да се сетат :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот bila535 » 15 окт 2008, 21:47

Звездата на националния ни отбор по волейбол Матей Казийски е в отлично настроение и показва добра форма. Шампионът на Италия разказа любопитни неща около живота си в Тренто, след като над 2,5 часа прекара във фитнеса. Матей обаче не разкри напълно всичко – само загатна за изпитите си, не дотам доброто си представяне, но не каза специалността си. Посрещачът разкри и как без да иска спестява пари, че сам често чисти с прахосмукачка, че България му липсва.

Ето отговорите на Матей по всички теми при срещата ни в Южен Тирол в очакване на контролата с приятели и бивши съотборници от другата страна на мрежата довечера:

„Надявам се да стане добър мач с ЦСКА. Червените няма от какво да се притесняват, трябва да излязат освободени, пък каквото стане. Целта е да се обиграваме, предполагам те търсят същото. За мен ще бъде невероятно удоволствие да играя срещу толкова много приятели. Интересно ми е да видя какво ще стане. Казахме си снощи много неща. Първо се разпитвахме кой как е. После си говорихме за нормални, светски неща, припомняхме си стари истории.

Липсва ми България. Искам да поздравя всички роднини - майка ми, баща ми, баби, дядовци, приятелите. Всички фенове на волейбола. България наистина ми липсва Но съм доста зает и много малко имам възможността да седна да си помисля кой какво прави и на кого да се обадя. Надявам се, когато започнем да пътуваме и разполагам с повече свободно време да се чуя с всички приятели, защото и те ми липсват.

Не съм доволен от досега постигнатото в Серия А1 този сезон. Не е толкова лошо представянето, но се надявах на повече. Имаме обаче своите проблеми. Не сме в най-добрата си форма, даже мога да кажа, че сме далеч от нея. Работим по въпроса, надявам се с времето и мачовете нещата да се оправят. Отборите сякаш играят с повече хъс срещу нас, излизат, за да се докажат, да дадат своя максимум, да видят на какво ниво са срещу най-добрия.

Моята мечта е да я спечелим Шампионската лига! Дали ще успеем е друг въпрос. Имаме сили за нещо сериозно, остава да видим дали ще ни стигне краткото време, което имаме да станем онзи добър отбор, който спечели първенството на Италия.

В момента нещата в Тренто не са розови. Преди седмици ни беше трудно да съберем здрави играчи, с които да излезем на мач, но вече вървим към по-добро. Аз съм здрав, нямам контузии, като изключим дребни болежки и няма от какво да се оплача.

Всеки ден тук е едно и също при мен - ставам, закусвам, отивам на тренировка. После обядвам, опитвам да си почина за около 40 минути. Следва втора тренировка, вечерям и завършвам с интернет или пред телевизора. Сам живея, нямам време за домашен любимец. Ще го уморя от глад, ако трябва да разчита на мен да го храня.

Аз си домакинствам - чистя с прахосмукачка редовно, много рядко обаче готвя. Гледам да страня от тази част от задълженията у дома, предпочитам да се храня навън.

В свободните си минути отивам в центъра. В Тренто се радваме на много хубаво време за тази част от годината и се опитвам да го използвам. За съжаление, когато аз имам възможност да се разходя, тук има обедно-следобедна почивка и повечето магазини са затворени. И тъй като тогава нямам как да пазарувам, да си купя нещо – ето как всъщност си спестявам парите без да го целя.

Не чета за удоволствие, а само за изпитите. Няма да кажа нищо друго за това, че съм студент, каква специалност и т.н. Това ми е тайна. Не се справям много добре, но се мъча. Проблемът е, че уча на италиански, а той не ми е сила. Когато трябва да говоря и да разбирам събеседника всичко е наред. Стане ли дума за писане и четене обаче ми е трудно. Може би съм свързан с мениджмънт и икономика.

Аз и останалите в Тренто работим много сега за физическа подготовка. Но и идеята е такава, защото веднъж почне ли Шампионската лига, няма да имаме толкова време. Трябва да издържим на високия ритъм.”
Цялото интервю може да се чуе тук: http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=58863п.п мн е хубаво интервюто ,ама то с интелигентен спортист какво друго да е :)
Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: СВЕТОВЕН ВОЛЕЙБОЛ

Мнениеот bila535 » 09 ное 2008, 00:12

Да си изкажа възмущението от агитката на ЦСКА ,която по всякъкъв начин е освирквала и отправяла нецензурни реплики към Пламен Константинов по време на мача в Гърция. :qipan:
Изображение


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта