ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот vill_1 » 05 окт 2011, 19:16

Женският национален отбор по волейбол ще се включи в предквалификационния турнир в Баку в компанията на още четири държави плюс домакина Азербайджан. Тимът, воден от Димо Тонев, ще се стреми да заличи неприятните резултати, които бяха регистрирани в Европейската лига и Европейското първенство тази година, като залогът е участие в надпреварата в Истанбул, Турция.



Именно в южната ни съседка ще бъде разпределена заветната квота за Олимпиадата, която към момента изглежда като мираж на трикольорките, които не взеха нито един гейм на Шампионата на Стария континент.



Форматът на предквалификационните турнири в Русия, Хърватия и Азербайджан е еквивалентен на мъжките - шестте участници във всеки един от трите ще бъдат разпредени по три в група. След двубоите всеки срещу всеки ще следват полуфинали между най-добрите два от всяко подразделение и накрая победителят във финала се класира за надпреварата в Истанбул.



Така тримата победители ще намерят място в квалификационния турнир в Турция.



Турнир 1: Русия (домакин), Испания, Румъния, Белгия, Словакия и Австрия



Турнир 2: Хърватия (домакин), Израел, Гърция, Швеция, Холандия и Франция



Турнир 3: Азербайджан (домакин), България, Чехия, Украйна, Унгария и Дания



За последно българският женски национален отбор игра на Олимпиадата в Москва през 1980-та година, когато спечели бронзов медал. В същото издание на Игрите мъжете дори стигат до финал, но очаквано губят битката за златото от тима на СССР.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот bat_jori » 05 окт 2011, 20:05

няма да стигнат далеч пет загуби по 0-3 ,това не е да ревеш пред медиите и да пишеш смс-си
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот vill_1 » 11 окт 2011, 15:01

Марчело Абонданца е новият старши-треньор на националният ни волейболен отбор за жени, съобщиха от БФВ.

16 състезателки са включени в разширения състав на националния отбор на България за жени за предстоящата през ноември олимпийска предквалификация.

Ето всички имена:
Страшимира Филипова
Цветелина Заркова
Христина Русева
Габриела Коева
Елена Колева
Емилия Николова
Добриана Рабаджиева
Елица Василева
Ева Янева :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Таня Събкова
Кремена Каменова
Мария Каракашева
Диана Ненова
Любка Дебърлиева
Мария Филипова
Ивелина Моновa
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот Delija » 11 окт 2011, 15:09

Италианчето да внимава, че курвите-интригантки може и на него да му спретнат някой СМС-гейт....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот 8 » 11 окт 2011, 20:08

Аз ако съм на негово място НЯМА да внимавам и току виж ми спретнали най-пошлите си фантазии от мръсното им подсъзнание :qipap:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот 8 » 11 окт 2011, 20:09

Абе Вилка, реших да проверя п....та що за стока е, нали така и така я защитаваме. Останах разочарован от снимките, които видях. Ева Янева не е хубава или поне не е мой тип.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот Mike Bibby » 11 окт 2011, 22:44

Да, Ева Янева не е хубава, а Платини е просто едно добро футболистче, добре. :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот 8 » 12 окт 2011, 03:10

Приказваш глупости. Гледал ли си Платини? Примерно онзи хайдушки отбор на Вуцата как го дърмони насред София? И ако отсреща имаш примерно един Меси нямаше да стане така и щеше да очакваш ответния удар, но с Платини си ставаше най-спокойно и нищо нередно не е имало.

Ако беше вместо със Стоичков с Платини на кукуво лято щеше да видиш 4 място на световното.

А за Ева Янева не ми харесва такъв тип жена. Не ти ли се е случвало да видиш жена, която ако се замислиш детайлно нищо не й липсва (има си гърди, дупе, очи, всичко), но просто не ти харесва цялостната картинка. Не знам как да го опиша. Може и да не е правилно, но аз на това му викам "няма чар". Виждам жена, наглед всичко си има, но като цяло не ме лудва, липсва нещо специфично, което не знам какво е, но го наричам така. Чар. Щото има и обратни случаи. Някои нямат най-съвършените форми ама си е сладурче отвсякъде. И пак като се замисля "защо е така" пак така му викам. "Ми просто си има чар жената и привлича". От там идва и онзи комплекс при мъжете "предпочитам съседката пред еди коя си световно известна жена". Щото при звездата всичко има ама я гледаш така някак си много правилна и не знаеш всъщност какво е, докато съседката като се появи свежарка и изчурулика с меден глас "как си" някак си ти идва да хвръкнеш след нея.

Аз не казвам, че е грозна, дебела или нещо подобно. На мен просто не ми допада. Не харесвам такъв тип жени. Говоря само за физическите й данни. Така или иначе не й знам човешките качества или способностите й в леглото.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот Delija » 12 окт 2011, 07:55

8 написа:Приказваш глупости. Гледал ли си Платини? Примерно онзи хайдушки отбор на Вуцата как го дърмони насред София? И ако отсреща имаш примерно един Меси нямаше да стане така и щеше да очакваш ответния удар, но с Платини си ставаше най-спокойно и нищо нередно не е имало.


Боливия - Аржентина (с Меси) 6:1 :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот 8 » 12 окт 2011, 09:31

Франция тогава беше първа европейска и четвърта световна сила. И ти си ужким голяма звезда и лидер на отбора. Сега вярно, че европейския статут е фалшива работа ама нали ти твърдиш, че тези първи домакински успехи са истински и следователно той трябваше да покаже нещо. Нямам такъв спомен от други големи имена дори и да са надвивани в някои случаи от българите. Все някак си реагират остро, а тези дори и в другия мач не бяха нещо особено и ни биха с измислена дузпа в последните минути, която съдията им даде щото не можеха да вкарат гол.

То и Никито (Илиев) се пробва (и направи) гол с Витошата на Милан ама Марко му върна четири. Немците пък като ги елиминирахме на световното след това започнаха ударно и до края на първото полувреме методично ни смачкаха като игра и при резултат 0:2.
С Платини такива наказателни акции характерни за силните няма. Просто излязохме, играхме си, Джекито бе над всички, Наско продължи купона и така цял мач. Кво като отсреща бил Платини? Да ви имам и възприятията за страхотни футболисти. Един Кристияно Роналдо в момента е много по-страшен. Ето и вчера отпаднаха ама там отчита нещо да връща, не е съвсем да играеш "срещу никой", както беше случая с Платини.

Да не говорим пък през кой мач на световно ще те преведе и тук не виждам смешното. Това с Аржентина, Мексико и Германия забрави. Нямам такива спомени за Платини. И тук не става дума за Марадона, а и за много други играчи, които са превеждали отборите поне в някой и друг мач напред, примерно Хаджи румънците през Аржентина. Мишел е абсурд да е в състояние да направи такова нещо. Отделно пък ако е в друг отбор без Жирес, Фернандес и Тигана хептен не го виждам. Просто защото не е голям.

Статута му на силен е точно толкова страшен колкото на гърците като европейски шампион. Да не би като им поведеш да те е страх както от немци "лелееее сега какво следва". Нищо особено, повел си и не виждаш логична причина да става нещо страшно с теб, кво толкова, става дума за някакви си гърци или Мишел, пък били те и европейски шампиони (случайно) или другия случай бил три пъти обявяван за Златна топка (от сънародниците си). Голям праз. По-страшен беше един Румениге, който влизаше контузен на полуфинала 82 и на финала 86 и обръщаше нещата. В единия случай докрай за победа и после финал, а в другия случай безнадежден финал докара почти до продължения, което не стана само защото отсреща беше Марадона....и Румениге не е велик, а много добър. Ама не, Мишел без да има такива наченки да прави разликата между два отбора бил голям.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот Mike Bibby » 12 окт 2011, 11:56

Разбира се, че не е задължително Ева Янева да те привлича като жена, всичко е въпрос на вкус, лично усещане, индивидуално е. Но мисълта ми е, че има разлика да кажеш, че една жена на теб не ти харесва и че не е хубава. Като цялостно излъчване мен също не ме грабва твърде много, а и не бих казал, че е неземна красавица, но си е хубаво момиче, с естествена хубост - хубаво лице (за мен лично много по-важна част от дупето или гърдите), хубава коса, за фигурата ясно (е, малко ми е височка на мен :), въобще надарена си е от природата, не може да се отрече. Но наистина й липсва чар и харизматичност. Едно сравнение веднага ще направя - с Ивет Лалова. Не бих казал, че Ивет е по-хубава от Ева Янева, но е мнооооооооого по-чаровна и харизматична, просто като й видиш усмивката и се предаваш. Но, разбира се, всичко си опира до индивидуалните вкусове, възприятия и приоритети. :qipab:

А за Платини не мога да се съглася с това, което си написал, 8, но, разбира се, всеки си има право на мнение.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот drvasko98 » 12 окт 2011, 14:30

Тоя, Платини не му ли даваха три години поред Златната топка или тя важи само за определени играчи

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот Delija » 12 окт 2011, 17:03

На 8 отговорът го знам - Платини е французин, "Франс Футбол", знаеш как е .... :qipag: :qipag: Всичко му е фалшиво, както и европейската титла, `щото е спечелена у дома, световната на Зидан също е домашна, т.е. не се брои.... :qipag: :qipag:

8 хич не мрази Франция....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот Delija » 12 окт 2011, 17:07

8 написа:Франция тогава беше първа европейска и четвърта световна сила. И ти си ужким голяма звезда и лидер на отбора. Сега вярно, че европейския статут е фалшива работа ама нали ти твърдиш, че тези първи домакински успехи са истински и следователно той трябваше да покаже нещо. Нямам такъв спомен от други големи имена дори и да са надвивани в някои случаи от българите. Все някак си реагират остро, а тези дори и в другия мач не бяха нещо особено и ни биха с измислена дузпа в последните минути, която съдията им даде щото не можеха да вкарат гол.


Не ми плямпай глупости наизуст, не се прави, че не си видял ето това:

Боливия - Аржентина (с Меси) 6:1 :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ако загубата на Франция от нас е срамна, то какво да кажем за 1:6 от тоталните смешници Боливия. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВОЛЕЙБОЛ/ЖЕНИ

Мнениеот 8 » 12 окт 2011, 18:21

drvasko98 написа:Тоя, Платини не му ли даваха три години поред Златната топка или тя важи само за определени играчи


Дадоха му я, 83-85 с цел да мине Кройф. Единственият до тогава с 3 Златни топки (по-късно и Бастен направи трипъл), но не поредни като на великия Мишел :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron