Волейболната Купа на България

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 06 апр 2005, 19:51

Аз, поне за сега, съм се настроила да гледам по-интересните мачове.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 06 апр 2005, 20:03

volley fan написа:Аз, поне за сега, съм се настроила да гледам по-интересните мачове.


Аз искам да гледам всичките, но форума ще изостане! Значи все пак ще дойдеш на някой мач. Можем и да се засечем!

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 06 апр 2005, 20:12

iliyan написа:
volley fan написа:Аз, поне за сега, съм се настроила да гледам по-интересните мачове.


Аз искам да гледам всичките, но форума ще изостане! Значи все пак ще дойдеш на някой мач. Можем и да се засечем!

Е, ще го оставиш за малко форума :P .А иначе- как няма да дойда.Там съм разбира се.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 06 апр 2005, 20:15

volley fan написа:Е, ще го оставиш за малко форума :P .А иначе- как няма да дойда.Там съм разбира се.


Ийййй, значи ще можем и да се видим. Ще изоставя форума, няма как, но временно. Не се плашете, ей!
Все пак, както бях писал преди два дни, залата е на 328 метра от блока ми.

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 06 апр 2005, 20:29

iliyan написа:
volley fan написа:Е, ще го оставиш за малко форума :P .А иначе- как няма да дойда.Там съм разбира се.


Ийййй, значи ще можем и да се видим. Ще изоставя форума, няма как, но временно. Не се плашете, ей!
Все пак, както бях писал преди два дни, залата е на 328 метра от блока ми.


Щом си толкова близко до залата, може в паузата между мачовете да притичкваш до вас и понапишеш нещо във форума :) .

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 06 апр 2005, 20:33

volley fan написа:Щом си толкова близко до залата, може в паузата между мачовете да притичкваш до вас и понапишеш нещо във форума :) .


Ами да! Потенциална възможност. Но обикновено при такава система - мачове през целия ден, не излизам от залата. Вляза ли, няма излизане. Ами като във форума. Просто като се навия за дадено нещо, няма отърване от мен, докато не го свърша докрай. Нямам започната и зарязана работа. Нямам и неоправена работа. С каквото се заема, го правя. Но трябва да се заема...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 06 апр 2005, 22:02

Щом си толкова близко до залата, може в паузата между мачовете да притичкваш до вас и понапишеш нещо във форума.

Както обича да казва един мой любим водещ: "Айде немааа нужда". :lol:

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 06 апр 2005, 22:05

Mike Bibby написа:Щом си толкова близко до залата, може в паузата между мачовете да притичкваш до вас и понапишеш нещо във форума.

Както обича да казва един мой любим водещ: "Айде немааа нужда". :lol:


Ти най-малко можеш да ми казваш какво да правя! Ами кажи в коя част на България си и ще можеш ли да дойдеш?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 06 апр 2005, 22:15

iliyan написа:
Mike Bibby написа:Щом си толкова близко до залата, може в паузата между мачовете да притичкваш до вас и понапишеш нещо във форума.

Както обича да казва един мой любим водещ: "Айде немааа нужда". :lol:


Ти най-малко можеш да ми казваш какво да правя! Ами кажи в коя част на България си и ще можеш ли да дойдеш?


Илияне, ти като си на 328 крачки от залата влизал ли си в нея? Опитвал ли си се да практикуваш някакъв спорт там, примерно футбол?
Аз не бих стъпил в тая зала, ако не е крайно наложително. Студено е, хлъзгаво е (веднъж щяха да се контузя много лошо), осветлението е гадно... а бе както казва един мой любим водещ: "Айде немааа нужда". :mrgreen:

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 06 апр 2005, 22:20

Mike Bibby написа:Илияне, ти като си на 328 крачки от залата влизал ли си в нея? Опитвал ли си се да практикуваш някакъв спорт там, примерно футбол?
Аз не бих стъпил в тая зала, ако не е крайно наложително. Студено е, хлъзгаво е (веднъж щяха да се контузя много лошо), осветлението е гадно... а бе както казва един мой любим водещ: "Айде немааа нужда". :mrgreen:



Сега пък залата ти е виновна! Този път - Христо Ботев, а не съм аз. Влизал съм, как? На евромачовете на Левски Сиконко.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 апр 2005, 09:55

iliyan написа:
Mike Bibby написа:Илияне, ти като си на 328 крачки от залата влизал ли си в нея? Опитвал ли си се да практикуваш някакъв спорт там, примерно футбол?
Аз не бих стъпил в тая зала, ако не е крайно наложително. Студено е, хлъзгаво е (веднъж щяха да се контузя много лошо), осветлението е гадно... а бе както казва един мой любим водещ: "Айде немааа нужда". :mrgreen:



Сега пък залата ти е виновна! Този път - Христо Ботев, а не съм аз. Влизал съм, как? На евромачовете на Левски Сиконко.


Е да ама играл ли си футбол там? Аз като вратар щях да си счупя краката, за полевите играчи не ми се мисли.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 07 апр 2005, 10:18

Mike Bibby написа:Е да ама играл ли си футбол там? Аз като вратар щях да си счупя краката, за полевите играчи не ми се мисли.



Футбол не играя в зала, защото се играе по правило навън.

Потребителски аватар
Miss Volley
Мнения: 18
Регистриран на: 24 мар 2005, 15:33

Мнениеот Miss Volley » 07 апр 2005, 16:28

Здравейте пак!Ако сте слушали вчера КОНТРА или Спортно Шоу Гонг днес със сигурност сте разбрали -
1. :!: Славия картотекира Пламен Константинов;
2. :) Левски Сиконко ще участва със същите си имена - онези, които спечелиха 7-ма поредна шампионска титила;
3. :? ЛукОйл Нефтохимик имат много, ама много проблеми - Даниел Пеев няма да играе, а още 4-ма бургазлии имат сериозно болежки;
4. 8) Марек също имат проблеми и без нови имена;
5. :twisted: ЦСКА все още не са 100% сигурни за Смилен Мляков;
6. :oops: Пирин се крият;
7. :roll: Арда са си Арда;
8. :x Черно море са с ново либеро - предишното си счупи крак.

И след всичко това фаворитите за полуфиналите са Левски Сиконко, Славия, Марек! Финалът - ще видим в петък или по-точно още в четвъртък вечерта. :idea:

:!: Нали си знаете - всички фенове се събират в зала Христо Ботев всеки ден от неделя до петък!!! :!:

ще се видим нали? :lol:

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 07 апр 2005, 16:59

Miss Volley написа:Здравейте пак!Ако сте слушали вчера КОНТРА или Спортно Шоу Гонг днес със сигурност сте разбрали -
1. :!: Славия картотекира Пламен Константинов;
2. :) Левски Сиконко ще участва със същите си имена - онези, които спечелиха 7-ма поредна шампионска титила;
3. :? ЛукОйл Нефтохимик имат много, ама много проблеми - Даниел Пеев няма да играе, а още 4-ма бургазлии имат сериозно болежки;
4. 8) Марек също имат проблеми и без нови имена;
5. :twisted: ЦСКА все още не са 100% сигурни за Смилен Мляков;
6. :oops: Пирин се крият;
7. :roll: Арда са си Арда;
8. :x Черно море са с ново либеро - предишното си счупи крак.
И след всичко това фаворитите за полуфиналите са Левски Сиконко, Славия, Марек! Финалът - ще видим в петък или по-точно още в четвъртък вечерта. :idea:

:!: Нали си знаете - всички фенове се събират в зала Христо Ботев всеки ден от неделя до петък!!! :!:

ще се видим нали? :lol:


Там съм.
Загубата на Даниел Пеев е сериозно нещо. Нямам си и на идея кой ще посреща сервисите за бургазлии.
А Пламен Константинов ще си е звездата на турнира. Предполагам, че ще покаже добра игра и ще прибави още една купа в сметката си.

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 07 апр 2005, 17:39

Miss Volley написа:Здравейте пак!Ако сте слушали вчера КОНТРА или Спортно Шоу Гонг днес със сигурност сте разбрали -
1. :!: Славия картотекира Пламен Константинов;
2. :) Левски Сиконко ще участва със същите си имена - онези, които спечелиха 7-ма поредна шампионска титила;
3. :? ЛукОйл Нефтохимик имат много, ама много проблеми - Даниел Пеев няма да играе, а още 4-ма бургазлии имат сериозно болежки;
4. 8) Марек също имат проблеми и без нови имена;
5. :twisted: ЦСКА все още не са 100% сигурни за Смилен Мляков;
6. :oops: Пирин се крият;
7. :roll: Арда са си Арда;
8. :x Черно море са с ново либеро - предишното си счупи крак.

И след всичко това фаворитите за полуфиналите са Левски Сиконко, Славия, Марек! Финалът - ще видим в петък или по-точно още в четвъртък вечерта. :idea:

:!: Нали си знаете - всички фенове се събират в зала Христо Ботев всеки ден от неделя до петък!!! :!:

ще се видим нали? :lol:


Miiii finala za men e Slaviq-Marek :)


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron