Волейболната Купа на България

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 05 апр 2005, 19:18

volley fan написа:Нямам си и представа, но ако някой знае моля нека да каже.


Горе цялата програма е написана, само стойността на документа, с който ще можем да се легитимираме в залата, го няма.

Потребителски аватар
Nikcho
Мнения: 152
Регистриран на: 27 мар 2005, 09:59
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот Nikcho » 05 апр 2005, 22:27

Ми аз вси си мисля, че билетчето ще е беплатно-надявам се де:) Или пък няма да е повече от 1-2лв. на мач.Ама ми е чудно, ако аз ода в 9 и си купя билетче, как ще ме изгонят след мача който съм гледал :lol:
Иначе все си мисля, че купата ще я вземе Славия. Те трябваше и титлата да вземат, но се поизложиха там :roll: ясно е обаче, че претендентите са същите-Славия, Левски, ЦСКА, Лукойл

Lubo Metodiev

Мнениеот Lubo Metodiev » 05 апр 2005, 22:31

........
Последна промяна от Lubo Metodiev на 10 апр 2005, 10:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 05 апр 2005, 22:32

Nikcho написа:Ми аз вси си мисля, че билетчето ще е беплатно-надявам се де:) Или пък няма да е повече от 1-2лв. на мач.Ама ми е чудно, ако аз ода в 9 и си купя билетче, как ще ме изгонят след мача който съм гледал :lol:
Иначе все си мисля, че купата ще я вземе Славия. Те трябваше и титлата да вземат, но се поизложиха там :roll: ясно е обаче, че претендентите са същите-Славия, Левски, ЦСКА, Лукойл


Ако има билет, ще е за 1 ден. Чак до гонене да се стига... Славия ще я вземе. Те заслужават.

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 05 апр 2005, 22:39

Lubo Metodiev написа:Ne mi e priatno da go priznaq no moite mom4eta ot CSKA nqmat nikakav shans , mnogo iskam i mislq che Slaviq shte vdigni kupata.....

nai - nakraq malko radost i za belite fenove........


И аз смятам, че ЦСКА нямат шанс за купата. Борбата ще е между Славия, Левски и Лукойл.

Lubo Metodiev

Мнениеот Lubo Metodiev » 05 апр 2005, 22:43

....................
Последна промяна от Lubo Metodiev на 10 апр 2005, 10:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 05 апр 2005, 22:48

volley fan написа:И аз смятам, че ЦСКА нямат шанс за купата. Борбата ще е между Славия, Левски и Лукойл.


Този път ако отрежат Славия, ще си е кощунство и някаква гавра. Ама тези плейофи всичко объркаха. В САЩ, Европа върви плейофната система, но тук не. За какво се правим на такива каквито не сме? Преди години по-готино си беше. Е, в Добрич като си имахме класен волейболен отбор. Тогава си имаше финална четворка и се играеше всеки срещу всеки във всяка зала, до изясняването на шампиона. Помня последната година на тази система, като се започна от култовата зала Добротица. Тогава участниците в тази четворка бяха Левски Сиконко, ЦСКА Роял Кейк, Ладимекс Перник и Добруджа.

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 05 апр 2005, 22:49

Никой не подценява Славия. Наистина най-вероятен финал би бил Левски и Славия, но да не стане като в първенството. Тогава никой не очакваше финал Левски:Лукойл.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 05 апр 2005, 22:54

volley fan написа:Никой не подценява Славия. Наистина най-вероятен финал би бил Левски и Славия, но да не стане като в първенството. Тогава никой не очакваше финал Левски:Лукойл.


Ще се види всичко, но Левски не ги слагам в сметките. Освен ако не ги удари пак болната амбиция да окупират всичко.

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 05 апр 2005, 22:59

iliyan написа:
volley fan написа:Никой не подценява Славия. Наистина най-вероятен финал би бил Левски и Славия, но да не стане като в първенството. Тогава никой не очакваше финал Левски:Лукойл.


Ще се види всичко, но Левски не ги слагам в сметките. Освен ако не ги удари пак болната амбиция да окупират всичко.


Тогава кои отбори ще са на финала?

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 05 апр 2005, 23:02

volley fan написа:
iliyan написа:
volley fan написа:Никой не подценява Славия. Наистина най-вероятен финал би бил Левски и Славия, но да не стане като в първенството. Тогава никой не очакваше финал Левски:Лукойл.


Ще се види всичко, но Левски не ги слагам в сметките. Освен ако не ги удари пак болната амбиция да окупират всичко.


Тогава кои отбори ще са на финала?


Славия срещу Лукойл или Марек.

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 05 апр 2005, 23:03

Става :)

Потребителски аватар
Nikcho
Мнения: 152
Регистриран на: 27 мар 2005, 09:59
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот Nikcho » 05 апр 2005, 23:06

Да бе вярно...Марек, къде ги забравихме :roll: Но наистина си мисля, че Славия е големият фаворит:) А какви са тия слухове, че Пламен КОнстантинов ще подкрепи белият отбор в турнира - само слухове ли са или.....!?

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 05 апр 2005, 23:07

volley fan написа:Става :)


Естествено, че става. С теб съм нямал спомени да сме на различни мнения.

Потребителски аватар
volley fan
Мнения: 20
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:56

Мнениеот volley fan » 05 апр 2005, 23:10

Nikcho написа:Да бе вярно...Марек, къде ги забравихме :roll: Но наистина си мисля, че Славия е големият фаворит:) А какви са тия слухове, че Пламен КОнстантинов ще подкрепи белият отбор в турнира - само слухове ли са или.....!?


Ами той сам каза, че бил обещал на Радо Стойчев да се включи в отбора, но това все още не е съвсем сигурно, защото имал да си оправя някои неща в Гърция.


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron