Волейболната Купа на България

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот Wallace » 14 мар 2008, 15:30

Аз пък считам, че МОДератора е за това, че сам да има собствено мнение кое е най-правилно :!: :!: :!:
В случая Самп е постъпил правилно. Това е "политика" на всички модератори и на целия форум. В темите за футбола е така. за Купата на България темата е една от 3 години насам. Никой не се е оплакал. Мисля си, че никой няма да се оплаче и за волейбола. Аз не искам да виждам по 3 мнения за купата на България в 2 различни теми. По-добре ми е всичко да е насъбрано на едно.
Наистина се радваме, че имаш свое мнение, но пък се и съобразявай с това, че има хора, които полагат безвъзмезден труд тук! :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот Samp » 14 мар 2008, 15:30

Защото е много по-лесно да намериш нещо в една тема, отколкото да има 15 теми за едно и също и да се чудиш къде да си напишеш коментара.
И много лесно си се стига на 5 страница - има опция "отиди на страница номер".
Защото влизам в раздела за волейбола и виждам 15 теми с по 3 мнения, от които половината се припокриват.

HukuMAPKOB
Мнения: 135
Регистриран на: 01 авг 2006, 21:19
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот HukuMAPKOB » 17 мар 2008, 17:16

:shock:

Ами тогава защо изобщо сте направили функцията "Нова тема" достъпна за нас - простосмъртните потребители? Решете вие, модераторите, какви теми трябва да има, създайте ги и въпросът е приключен, нали?

Уважаеми модератори, извинявайте, че изобщо започнах да пост-вам в този форум и недооцених плодовете на вашия безвъзмезден труд! Да, трудът, който аз полагах, за да събирам, класифицирам и пост-вам навременна и полезна волейболна информация тук, в този форум, беше много "възмезден" и оценен, особено от вас.

За съжаление, и тук се намериха хора, които да се правят на "шефове" и, затова, аз спирам да пост-вам в този форум. За тези, които намират пост-натата дотук от мен информация за полезна, ще препоръчам Yahoo! групата за български волейбол, в която можете да се запишете на http://groups.yahoo.com/group/bgvolley/

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот Samp » 17 мар 2008, 18:24

не бе, пускай си всяко мнение в отделна тема, няма проблем #-o #-o

Мичо написа:ПРАВИЛА:
5. Преди да създадете тема проверете дали не съществува друга със същото или подобно съдържание.
Например: Не е нужно да се създават теми за "Трансферите на Левски/ЦСКА", "Шампионските титли на Левски и ЦСКА", "Колко пъти ЦСКА е победил Левски", "30 та титла на ЦСКА" и т.н. Има специални теми за тези два отбора - там можете да напишете мнението си.
При системно нарушаване на това условие и незачитане на предупрежденията от страна на модераторите, ще последва наказание (бан или изтриване на потребителя). Администраторът на форума има право да изтрива теми или мнения, на който и да е потребител без предупреждение.

7. Внимателно избирайте къде да пуснете темата си. Теми, които не съответстват на даден раздел ще бъдат премествани или изтривани. При редовно незачитане на това правило, потребителят ще бъде предупреден от модераторите чрез лично съобщение и ако потребителят не обърне внимание, ще последва наказание (бан или изтриване на потребителя);


Това е от Правилата за писане в тоя форум. Ако беше отделил 5 минути от скъпоценното си време да ги прочетеш, въобще нямаше да водиме тоя разговор сега. Ако си имал някакъв проблем, можеше съвсем спокойно да си го разискваме тук или на лични, а не да ни говориш с някаква ирония. Сигурен съм, че щяхме да се разбереме.

Мичо написа:16. Който не е съгласен с правилата, може да се насочи към хилядите други форуми в Нет пространството или поне да се въздържа от писането на откровенни простотии. Успех!!! :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот Мичо » 17 мар 2008, 18:41

:shock:
В този раздел има 12, повтарям-дванадесет теми, в които броя мнения са едноцифрено число, сиреч под 9. :qipan:
HukuMAPKOB, явно сам си пускаш темите, сам си отговаряш, сам си и пишеш-браво, ентусиаст си, не мога да отрека. :qipay:
Прочети много внимателно колегите как са ти обяснили съвсем човешки положението тук.
А щом не ти харесва, погледни точка 16 от правилата, цитирана от колегата. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

HukuMAPKOB
Мнения: 135
Регистриран на: 01 авг 2006, 21:19
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот HukuMAPKOB » 18 мар 2008, 11:20

Моите простотии са откровени, а не "откровеННи". :wink: Така че, технически погледнато, не попадам под ударите на закона, по-конкретно на точка 16. Освен това, не знам защо ми цитирате въпросната точка 16, след като вече сам обявих, че повече няма да пиша тук.

А аз май наистина бях попрекалил с ентусиазма. Не знам защо я докарах дотам сам да си пускам темите и сам си отговарям, след като очевидно повечето простосмъртни потребители на волейболния форум явно са се възползвали от възможностите, предоставени им от точка 16, а тук са останали само модераторите.

И не се оплаквайте от иронията ми. "Властта" иска жертви и всеки, който иска да е "на власт", трябва да е готов да понесе малко ирония и малко сарказъм по свой адрес. А и след като ме лишихте от забавлението да поствам истинска волейболна информация в иначе добре направения ви форум, какво друго ми остава, освен да се позабавлявам с малко ирония и сарказъм...

:qipaz:
Последна промяна от HukuMAPKOB на 18 мар 2008, 11:50, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Волейболната Купа на България

Мнениеот Мичо » 18 мар 2008, 11:22

HukuMAPKOB написа:Моите простотиии са отрковени, а не "откровеННи". :wink:

:qipaz:

:^o
:qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта

cron