ПЪРВЕНСТВО НА БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 яну 2007, 17:38

Що го няма волейбола бе :?: :shock:

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 14 яну 2007, 20:14

и аз го чаках мамка им!!! :x :x
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 22 яну 2007, 20:19

Много хубав и оспорван мач се получи между Левски и ЦСКА. Червените играха на предела на възможностите си и замалко да поднесат изненадата, но в крайна сметка 3:1 :wink:
От тук нататък без Боян ще е много трудно :roll:

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 22 яну 2007, 23:06

Идват братоеви, пък и ми се струва че Учиков ще го върне малко да играе като диагонал ... мисля че за България ще ни стигне това ...
Само се притеснявам като си замине Краси какво ще правим ... тов амомче Николай Николов от нафтата ми се струва перспективен ... ама да видим какво ще каже Мартин.
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 22 яну 2007, 23:10

Добър е Николов, но аз не мисля, че проблема ще са центровете. При нас е Иван Ковачев, който преди две години някъде направи много добър сезон в Левски.

А пък ще се освободи и място за Руслан (Lachupakabra или нещо такова му беше ника) :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 23 яну 2007, 02:58

Левски спечели волейболното дерби с ЦСКА

"Сините" обърнаха вечния съперник от 0:1 до 3:1 гейма в петия кръг на НВЛ

Шампионът Левски Сиконко победи вечния враг ЦСКА с 3:1 (-16, 20, 18, 28) в мач от петия кръг на мъжкото първенство. Срещата се игра пред 500 зрители в столичната зала "Васил Симов" на комплекс "Червено знаме".

Победата на "сините" не дойде никак лесно. Волейболистите на ЦСКА, водени от треньора Александър Попов, излязоха мотивирани до краен предел в първия гейм и го спечелиха с безапелационното 25:16.

След това обаче капитанът на Левски Боян Йорданов, за който това бе последен мач със синята фланелка във вътрешното първенство, се разигра и шампионите затвориха втората част с 25:20.

В третия гейм надмощието на Левски бе пълно и волейболистите на Мартин Стоев спечелиха без проблем с 25:18. "Червените" се съвзеха едва в четвъртата част, в която дори имаха и геймпоинт. Психиката на волейболистите на ЦСКА обаче не издържаха и те паднаха с 30:28.


"Определено се получи дерби. Повечето от състезателите на ЦСКА са много млади и не издържаха на напрежението", каза Попов.

"Това беше последния ми мач за Левски в България. Горд съм, че бях капитан на този отбор. Знам обаче, че няма незаменими хора. Надявам се момчетата да успеят и без мен", заяви Боян Йорданов, който от четвъртък ще се присъедини към новия си клуб Олимпиакос.

топспорт.бг


8) 8) 8)

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 03 фев 2007, 00:11

Днес отвяхме Славия 3-1 като единия гейм им го взехме на 9 :shock:

Първи сме в първенството след края на първия полусезон. 8)

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 05 фев 2007, 21:11

ЛукОйл-Нефтохимик отнесе ЦСКА с 3:0 в София



Вицешампионите от ЛукОйл-Нефтохимик (Бургас) отнесоха ЦСКА с 3:0 (25:22, 27:25, 2519) в дербито от 7-ия кръг на Националната волейболна лига за мъже.

Възпитаниците на Северин Димитров се справиха неочаквано с ЦСКА съвсем спокойно пред около 300 зрители в столичната зала ”Васил Симов”.

Първата част бе изключително равностойна. Равенствето в резултата бе до 21:21, след което бургазлии поведоха с 3 точки 24:21. ЛукоОйл-Нефтохимик затвори първия гейм без проблем с 25:22.

Гостите започнаха много уверено във втората част и поведоха с 8:4 при първото техническо прекъсване. ЦСКА успя да изравни при 12:12 и дори да поведе с 13:12. Равенството в точките са запази до 20:20. След това ЛукОйл-Нефтохимик поведе с 22:20. Бургазлии бяха пред спечелване на гейма при 24:22. Страхотна проява на Иван Колев в защита даде шанс на Бойко Бонев да намали до 23:24. Стойко Ненчев изравни с атака през центъра 24:24. Бургазлиите успяха да се възползват от третия си геймбол и да спечелят втората част с 27:25 след атака на Цанко Цанков по блокадата на ЦСКА.



Третата част започна ударно за домакините от ЦСКА, които поведоха с 4:0 и 5:1. След това, гостите се преобразиха и успяха не само да изравнят при 6:6, но дори и да поведат с 8:6 при първото техническо прекъсване. Гостите успяха да се откъснат с 20:14 и безпроблемно стигнаха до успех в гейма с 25:19 и 3:0 гейма в мача.

Така ЛукОйл-Нефтохимик излезе на второ място в класирането с 16 точки, само на 1 точка, след лидера Левски-Сиконко. ЦСКА, пък се смъкна на 6-та позиция с 11 точки.

ЦСКА – ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК 0:3 (22:25, 25:27, 19:25)
ЦСКА: Стойко Ненчев, Иван Зарев, Богомил Аначков, Иван Колев, Пламен Милков, Емилиян Мирчев – Даниел Пеев-либеро (Бойко Бонев, Живко Иванов)
Старши-треньор: Александър Попов
ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК: Иван Станев, Стоян Самунев, Цанко Цанков, Николай Николов, Андрей Николов, Васил Стоянов - Калин Василев-либеро (Добромир Иванов, Венелин Кадънков)
Старши-треньор: Северин Димитров.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В НВЛ:
Отбор – мачове - победи – загуби гейм. разл. точки
1. Левски-Сиконко 7 – 6 – 1 19:9 17
2. ЛукОйл-Нефтохимик (Бургас) 7 – 5 – 2 18:9 16
3. Черно море БАСК (Варна) 7 – 4 – 3 16:10 13
4. Пирин Балканстрой (Разлог) 7 – 4 – 3 14:11 12
5. Марек Юнион Ивкони (Дупница) 7 – 4 – 3 14:13 11
6. ЦСКА 7 – 4 – 3 13:12 11
7. Славия 7 – 1 – 7 8:18 5
8. Арда (Кърджали) 7 – 0 – 7 1:21 0

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 06 фев 2007, 01:00

Абе тия цесека ще вземат да изпаднат бе ;) :lol: :lol: :lol:
Явно им е спаднал тонуса от участието в Европа и сега сдават сериозно багажа ;) :lol: :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 26 фев 2007, 14:17

Лукойл Нефтохимик се мести в София
Общината в Бургас мълчи за зала “Младост”


Волейболният вицешампион при мъжете Лукойл Нефтохимик може да играе домакинските си мачове от плейофите в София, ако общината в Бургас не намери решение на кризата със зала "Младост". Това намекна спортният директор на ОСК Лукойл Сашо Везенков. Отборът на Лукойл Нефтохимик бе уведомен с писмо, че няма да може да ползва "Младост", където играе домакинските си мачове и провежда тренировките си, в периода 25 март - 1 май. Тогава залата ще бъде заета от други мероприятия - турнир по художествена гимнастика "Жулиета Шишманова", турнир по таекуондо и изложение.
- Спортните прояви не са такъв проблем, колкото строителното изложение "Трите ключа - дом, офис, вила", което ангажира цялата зала, включително игралното поле - каза още Везенков.
Справка показва, че "Трите ключа" ще се проведе от 13 до 16 април. Игралното поле на зала "Младост" служи като място за поставяне на щандовете.
- Изпратили сме писмо до кмета и все още чакаме отговор. Аз лично съм потресен от ставащото, тъй като Нефтохимик е отбор на Бургас. Върви отлично в първенството, имаме и идея да поискаме домакинство за финалната четворка за купа "България" и изведнъж - оставаме на улицата. Не можем да играем на площада, трябва ни зала - допълни Везенков, който изрази увереност, че недоразумението ще бъде решено.


Не, че няма да е по-добре за Левски това, но все пак е пълно безумие да разкарат отбора от залата.
Абе, кой ми обясняваше, че не е правилно спортните бази да се дават на спортните клубове??? :shock:
Изображение

Потребителски аватар
MaH4o
Мнения: 62
Регистриран на: 08 авг 2006, 22:31

Мнениеот MaH4o » 02 мар 2007, 20:33

Тез ЛЕВСКАРИ (за да се научиш да го пишеш като хората!) който ги хване ги бием като РУМ ЧУВАЛИ!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Miro Ivanov
Мнения: 5
Регистриран на: 29 авг 2006, 22:29
Местоположение: Шумен

Мнениеот Miro Ivanov » 03 мар 2007, 13:31

Къде мога да намеря програмите за българските първенства(мъже, жени , девойки и юноши - старша и младша възраст)?
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 03 мар 2007, 15:49

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 03 мар 2007, 16:11

me написа:Абе тия цесека ще вземат да изпаднат бе ;) :lol: :lol: :lol:
Явно им е спаднал тонуса от участието в Европа и сега сдават сериозно багажа ;) :lol: :lol:


Ти щото много се присмиваше на ЦСКА и гледай какво ви стигна, бият ви като тъпан и то все на нула :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: цитат

Мнениеот Prospero » 03 мар 2007, 18:32

Delija написа:Ти щото много се присмиваше на ЦСКА и гледай какво ви стигна, бият ви като тъпан и то все на нула :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ей, и вие да се зарадвате :lol: Както обикновенно причината е загуби на Левски :lol:
да не забравяме че Левски тепърва се сработва. Нов Диагонал и разпределител (което е по-важното!). Ще мине време преди да мажат отново всичко наред. Тази година може да е по-трудно да вземем титлата, но може и да е за добро. Така се изравняват силите. Дано така повече момчета постигнат напредък. Жалкото е че в начето първенство за да се изравнят силите трябва си(л)ният( :D ) отбор да продаде 6-ма титуляри.... Но докато няма пари във волейбола ще е така ... за съжаление!
Заеби, отивам в затвора ... :(


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта