Алтруистите Лупи и Стойчо срещу честните Наско и Батко

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот 8 » 20 юни 2013, 05:59

При всички положения ще го разтълкувам като отбора на ЦСКА.

Не тъна в някаква заблуда, че Литекс, Нефтохимик или който и да е ще глътва ЦСКА. Що се отнася до нулевия коефициент обяснението е просто и мисля всички виждаме с очите си какво става. ЦСКА използва коефициента на друг отбор, трик с цел да си изчисти задълженията.

Отделно много някой го е еня и да вниква в това как отбор имал участия през последните 5 години играе с нулев коефициент. Интересът ще е точно същия както към Берое (след като ти ми излизаш с този номер). Кой какво правил, струвал, преливал, изчиствал и т.н. в България мисля, че слабо вълнува хората в Европа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот Delija » 20 юни 2013, 09:21

8 написа: ЦСКА използва коефициента на друг отбор, трик с цел да си изчисти задълженията.


8, такъв филм няма. ЦСКА може да използва коефициента на Нефтохимик точно толкова, колкото може да използва и този на Барселона. Щом "ЦСКА" е с коефициента на Нефтохимик, то значи това е Нефтохимик.

И трик изчистване на задълженията няма. Изчистването става само като си ги платиш. Друг начин на изчистване няма.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот VILIO » 20 юни 2013, 10:34

Другия трик е кредиторите да ги опростят. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот 8 » 20 юни 2013, 23:32

Delija написа:
8 написа: ЦСКА използва коефициента на друг отбор, трик с цел да си изчисти задълженията.


8, такъв филм няма. ЦСКА може да използва коефициента на Нефтохимик точно толкова, колкото може да използва и този на Барселона. Щом "ЦСКА" е с коефициента на Нефтохимик, то значи това е Нефтохимик.

И трик изчистване на задълженията няма. Изчистването става само като си ги платиш. Друг начин на изчистване няма.


Не ми се води този детски спор вече, става скучно. Всеки си има мнение.
Според мен в А група са ЦСКА, Ботев, Берое, Локо Пд, а според теб Литекс/Нефтохимик, Сопот, Тетевен, Велбъжд. Който както иска да си възприема околния свят. Щом мислиш, че там долу Сопот и Тетевен си спретват дербито на юга твоя работа. На мен ми звучат много сложни твоите схеми. Два отбора играят, а тях ги подкрепят други две агитки. Общо 4 града се вторачват в този мач. Моля те не ме вкарвай в това. В смисъл не ми го набивай в главата. Тъп съм и не мога да го схвана.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот Delija » 21 юни 2013, 00:08

Аз отдавна те призовах да спрем, ти пожела да се дърляме още.

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот dgeorgiew » 25 юни 2013, 21:20

Ще намалим заплатите на футболистите и целите пред отбора. Никой не иска да даде и една стотинка за ЦСКА", заяви босът на "армейците".


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

марката,харизмата и полуфинала да не струва и една стотинка :shock: :?
Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот nacho » 26 юни 2013, 00:58

не искат да дадат и една стотинка на титаните а не на ЦСКА :qipad: тия полуфинали много ви бодат очите бе :qipan: комплексари такива :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот dgeorgiew » 26 юни 2013, 08:56

#-o #-o
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Стоичков и Гришата срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот Мичо » 22 юли 2013, 14:00

А междувременно при другарите е бая весело. :qipap: :qipap: :qipag: :qipag:


На неприятни сцени станаха свиделите тази сутрин присъстващите на стадион „Българска армия“. Бившият шеф в клуба по време на управлението на „Титан“ - Калоян Стоянов - Цимбика, се нахвърли срещу старши треньора Стойчо Младенов. Двамата влязоха в лют спор пред футболистите на отбора и някои от легендите на клуба. За радост, освен до размяната на остри реплики между двамата, до по-сериозни сцени не се стигна.

Според запознати, Стоянов е потърсил сметка от Младенов заради неодобрението на футболист, който е карал проби при „червените“ това лято.

Веднага след скандала старши треньорът на ЦСКА е подал жалба в полицията.

Калоян Стоянов бе шеф на стадион „Българска армия“ при управлението на „Титан“.


Синът на Стойчо Младенов – Младенов-младши разкри повече подробности около скандала с баща му и бившия шеф на стадион „Българска армия“ Калоян Стоянов-Цимбика тази сутрин.

Според думите му, Стоянов е нахлул в съблекалнята на тима с нож.

"Калоян Стоянов-Цимбика нахлу с нож в съблекалнята и започна да крещи пред футболистите: "Ще донеса дърва и живи ще ви запаля!". После взе грамадно желязо и удари с него един от играчите. През цялото време Цимбика псуваше като каруцар по татко, мен и футболистите", заяви Стойчо Младенов-младши пред агенция ПИК.

"Цимбика ни обвиняваше, че заради нас е останал без работа! Ще поискаме охрана, защото той отново може да се върне и този път да осъществи заканата си. В момента стадиона е като разграден двор и всеки влиза и излиза от него както си поиска. Това трябва да се промени", допълни Стойчо Младенов-младши, цитиран от ПИК.



:qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лупи 2 срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот 8 » 22 юли 2013, 14:22

Аз не мога да разбера що за държава сме #-o

Цимбика мениджър с лиценз ли е, че държи сметка кой не бил картотекиран (при това освен мениджър да е, трябва и да го представлява)?
Цимбика представител на властта ли е, че влиза и държи речи с кой какво щял да направи?
Въобще Цимбика какъв е за ЦСКА, че влиза!? Мисля, че има толкова основание колкото и аз.
Все едно аз да вляза на Армията и да държа сметка защо не са купили хладилник от верига Зора и да заплашвам с пръчка (сменил съм само предметите).

Има ли държава? Такива дебели биволи що не ги вкарват в затвора? Къде са властите?
Не мога да си представя на Ноу Камп да влезе някой бесен пълничък каталунски селяк и да заплашва с вила за сено Тито Виланова що не взел някоя бразилска перла и след малко кавга най-спокойно да си напусне стадиона и да си отиде на село.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Лупи 2 срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот Мичо » 22 юли 2013, 14:25

Ако това ще те утеши, не е отишъл на село, а са го арестували. :qipag: :qipag:

Иначе мутренска история.
Ти знаеш ли,ч е онзи ден на армията са замеряли Дучето с фекалии? :shock: Истински смръдливи. Насред стадиона, по време на мача. #-o #-o #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лупи 2 срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот 8 » 22 юли 2013, 14:27

Не, не знам.

Интересно откъде са ги взели. Да не са ги "произвеждали" на място.

Тази държава съвсем се смахна. Футболът отдавна е така ама вече всичко е побъркано.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Лупи 2 срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот Мичо » 22 юли 2013, 14:34

Луда работа.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Лупи 2 срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот Delija » 22 юли 2013, 18:57

Живеем в ебати "държавата" просто.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Лупи 2 срещу Наско, Батко и Ко

Мнениеот bat_jori » 22 юли 2013, 19:52

тройчо позасилва нещата да се изкара отново жертва.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта