Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 14 юни 2013, 20:05

достатъчно ми бе това, че имаше твърдото намерение да унищожи ЦСКА

:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Как? Като го изчисти от дълговете и го вкара в ШЛ? :lol:

Стинка ти на какво пляскаш освен от позицията на левскар? Щото и аз ще пляскам ако изхвърлете всички мафиоти, респективно пари, от Левски и останете голи и боси, но пък чисти :qipay:
Обаче понеже не го правите си оставате долно престъпно племе.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 14 юни 2013, 21:27

8 написа:
Как? Като го изчисти от дълговете и го вкара в ШЛ? :lol:


Ти явно наистина си тъп като гъз. Не знаех, че на фалирането на едно предприятие му се викало "изчистване от дългове" .... сега разбирам защо толкова лесно ви манипулират разни строячи на къщички за пиленца.

Как да е, явно УЕФА им секна далаверата, така че ще стане по нормалния начин. Радвай се на Гришата, пък мен ме остави, не съм важен.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 14 юни 2013, 22:06

Ако някой фалира България, изчисти я от дълговете и на следващата секунда обяви България (примерно България 681 ако по ти харесва) пък било то и юридически ползвайки независимостта (лиценза) на Мапуту и ние тук си живеем по абсолютно същия начин като преди две секунди. В същите граници, същите хора, пак бяло-зелено-червено и лъва са ни символите аз бих го обявил за гений, защото просто околните няма да допуснат такова предимство за нас..........според мен ти си прост, а България има още много да страда при положение, че всичко умно измислено за нас (какво ме ебе за кредиторите на България) бива посичано отвътре.
Напълно нормално е в такава ситуация западняка (Стинката) да ръкопляска на глупака в стил "браво, спазвате евро-атлантическите цености". Много хитро ама по много други линии западняка си използва предимствата и не му пука за морала и че от там пък ти не си печелившия.
Ела ме хвани за хуя ако Стинката някога изръкопляска на нещо от което се е лишил Левски. Най-много йезуитски да спомене "не е много правилно" или "доказателства?" и тоооооооолкова. Там кражбите и далаверите не са далавери. Ако обаче ЦСКА получава е престъпление, ако български заводи произвеждат оръжия не е правилно и застрашават мира в света. При левскарите е случайно и против волята им, при американците са предприемачи на икономиката. И така тъпанарите в България или ЦСКА се мислят за по-слаби, ощетени, не можещи, а от такива българи или цесекари като теб открито ти казвам няма полза колкото и да се сърдиш и да ми избухваш. Ако левскарите и американците не мислят за тяхната кауза супер, но не е така. Не мога да ги обвиня, но ме дразнят мекеретата в нашите редици, които пеят чужди ритми, а не нашата идея.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 14 юни 2013, 22:21

Ето виж как се брани кауза дори и при очевидно нарушение.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2755371

Последният ред е:

"Меси не е виновен. Клубът стои зад своя играч и ще му помогне максимално в тази ситуация", заяви Росел пред испанските медии.


Ако президент на Барса беше Дели щеше "да го е срам от такива действия" и не би допуснал такъв престъпник (очевидно ощетяващ обществото, защото другите не правят така), щеше да поиска и затвор за него........но то затова и такива като Дели няма да сложат да брани каталунските интереси. Става дума за Барса, на кой му пука за честността, че да се лишава от Меси в мачовете с Реал. Това може да стане само тук в България.

Жалко за Росел, той няма да получи ръкопляскания от Перес :qipac:
Трябва да отидеш ти там...има да ти ръкопляскат от Мадрид както тук Ал, Стинката и Мичо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Stinkata » 14 юни 2013, 23:13

Боли ме фара за ЦСКА. Ръкопляскам на Дели, защото на него му пука какво ще стане с любимия му отбор. Докато на повечето ви е все тая. Не ви пука, че отборът може реално да престане да съществува. Това няма общо с Левски. Аз лично ,не съм изпитвал такова нещо и не знам как бих реагирал, ако закрият Левски. Нищо чудно и такова време да дойде, защото и там нещата зависят от един-двама души... Няма изграден организъм, който да действа самостоятелно. Така че, Дели заслужава моето уважение за това, че не му е все тая на кой бог се кланя..........
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 14 юни 2013, 23:17

8 написа:Ако някой фалира България, изчисти я от дълговете и на следващата секунда обяви България (примерно България 681 ако по ти харесва) пък било то и юридически ползвайки независимостта (лиценза) на Мапуту и ние тук си живеем по абсолютно същия начин като преди две секунди.



#-o #-o #-o

300 пъти ти обясних, че лицензът е поименен, не може да го ползва никой друг освен Литекс. Така както шофьорската книжка не може да бъде ползвана от никой друг, така и лицензът. Стига вярва на некомпетентните журналя с техните тъпотии .....

И пак ти обяснявам - изчистването на дългове не значи фалит. Изчистването значи да си ги изплатиш. Фалитът е съвсем друго нещо.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 14 юни 2013, 23:23

8 написа: (какво ме ебе за кредиторите на България)


#-o #-o #-o Чудесно олицетворение на морала ти ... по-точно на тоталната му липса.

Ама ти ако си от преебаната страна, ще те ебе, нали ??! Тогава ще си пръв моралист.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот nacho » 15 юни 2013, 23:24

Delija написа:
8 написа:Няма никаква разлика със сега. Просто смяна на името.

Идването на играчите на Литекс не е част от подмяна на индентичност както сънуваш.


Идването на цял клуб, не просто на играчите. Ти правиш ли разлика ??! ФК Литекс се мести от Ловеч в София, това е съвсем различно от идването на няколко играча ей така.

8 написа:И дори и да беше прав пак не ти върви аргумента, че било "просто смяна на името" (85 година). Това си е юридически факт.


Е и, какво като е юридически факт смяната на името. И аз утре да се прекръстя, няма да умра, просто ще си издам нов паспорт, но пак ще съм си аз.

Но ти няма как да дойдеш и да станеш мен.

и като е било само смяна на имената защо ЦСКА и Левски бяха изхвърлени от класирането на А група и съответно не играха в евротурнирите през есента на 85та макар че си бяха извоювали това право :qipad: и после вече през същата есен на 85та в новото първенство на тяхно място играха новосъздадените клубове на териториален принцип Средец и Витоша :qipbo: и ти примерно от къв зор като фен на ЦСКА трябва да припознаеш новосъздадения ФК СРЕДЕЦ за твоя си ЦСКА само защото играе на Армията и облича червени екипи :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот nacho » 16 юни 2013, 00:10

Delija написа:
nacho написа:ами зависи кой как гледа на нещата :qipad: както и да е,успокой се малко :qipad: вече навсякъде из сайтовете излиза информацията че сделката съвсем няма да е това от което се опасяваш :qipad: както и се очакваше впрочем :qipad:


Че аз съм си спокоен бе, други са се превъзбудили покрай идването на строителя на къщички за пиленца, чакат го като месия ... вече и титли и купи почнаха да редят. :qipap: :qipap:

п.п.: относно сделката - няма да е, да, отговорът от запитването до УЕФА явно е обезкуражил измамниците и ще трябва да го направят по честния начин, а не онзи, който са обещали на срещата в понеделник с псевдо-феновете на ЦСКА. Но все тая, кур за тая селска мутра, достатъчно ми бе това, че имаше твърдото намерение да унищожи ЦСКА .... аз на такива няма как да се радвам. Нека им се радват другите .... да се радват, че не след дълго пак ще има "Вън, Гриша", "Махай се, боклук" и т.н. ....

и аз съм спокоен,убеден съм че при Гриша Ганчев ЦСКА би бил много по-добре отколкото сегашното състояние :qipad: А това че Ганчев имал твърдото намерение да унищожи ЦСКА си е само твое някакво усмотрение :qipad: за титли и купи времето ще покаже,кво да ги редим предварително :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Stinkata » 16 юни 2013, 15:59

То, времето ще покаже и дали Гришата ще е по-добър собственик от Титан. Защото, Митал трябваше да е по-добър от Божков, Титан - по-добри от Митал, а какво стана?! Наистина, в момента се коментират хипотези, но те се базират на информация, изнесена от ЦСКА и самия Гриша Ганчев...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Христолов » 16 юни 2013, 17:10

Stinkata написа:То, времето ще покаже и дали Гришата ще е по-добър собственик от Титан. Защото, Митал трябваше да е по-добър от Божков, Титан - по-добри от Митал, а какво стана?! Наистина, в момента се коментират хипотези, но те се базират на информация, изнесена от ЦСКА и самия Гриша Ганчев...

гриша, селянин, върви си!

колко ли време ще мине, докато го чуем? :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 16 юни 2013, 19:00

nacho написа:и като е било само смяна на имената защо ЦСКА и Левски бяха изхвърлени от класирането на А група и съответно не играха в евротурнирите през есента на 85та макар че си бяха извоювали това право :qipad:


Защото това беше част от наказанието им.

nacho написа:и после вече през същата есен на 85та в новото първенство на тяхно място играха новосъздадените клубове на териториален принцип Средец и Витоша :qipbo:


Такъв филм няма, хем закрили Левски и ЦСКА, хем и на тяхно място създали нови клубове, които сложили точно на техните места в А група, с техните цветове, с техните играчи, с техните стадиони и т.н. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот nacho » 16 юни 2013, 22:45

Delija написа:
nacho написа:и като е било само смяна на имената защо ЦСКА и Левски бяха изхвърлени от класирането на А група и съответно не играха в евротурнирите през есента на 85та макар че си бяха извоювали това право :qipad:


Защото това беше част от наказанието им.

nacho написа:и после вече през същата есен на 85та в новото първенство на тяхно място играха новосъздадените клубове на териториален принцип Средец и Витоша :qipbo:


Такъв филм няма, хем закрили Левски и ЦСКА, хем и на тяхно място създали нови клубове, които сложили точно на техните места в А група, с техните цветове, с техните играчи, с техните стадиони и т.н. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

мдаа,било част от наказанието :qipbo: а наказанието е че отборите са разформировани,не съществуват юридически,не им се признават постиженията от завършилия сезон :qipbo: от там нататък ти откъде си сигурен че новосъздадените Средец и Витоша са непременно продължители на старите клубове :qipad: да включени са в А група за новия сезон на местата на разформированите и извадени от групата ЦСКА и Левски,играят с техните цветове,почти същите играчи и на техните стадиони но освен името къде остава историята,юридически новите клубове са си нови :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 17 юни 2013, 10:54

nacho написа:да включени са в А група за новия сезон на местата на разформированите и извадени от групата ЦСКА и Левски,играят с техните цветове,почти същите играчи и на техните стадиони но освен името къде остава историята,юридически новите клубове са си нови :qipbo:


Ами всичко изброено трябва да ти говори, че няма никакво разформироване, а просто преименуване. Самият факт, че БКП и БФС не след дълго и имената им върнаха, и титлата и купата от въпросния сезон, е достатъчно показателен, че не е имало никакво закриване и създаване на нови клубове.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Stinkata » 17 юни 2013, 15:06

Чудя се, как някой цесекари се опитват по всякакъв начин да оправдаят едно евентуално закриване на ЦСКА.... Чудя се и как никой не е зачеркнал постигнатото от Стоичков, защото през 1985г. той беше изгонен от футбола доживотно....
ИзображениеИзображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron