Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 23:28

Ти тъп ли си ??

Това е признание на Майкъла, че дължат много пари на Стойчо. Не измишльотина на Гонг. Казва го лично човек от клуба, не го твърди Гонг.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 23:30

Първо, изказването на човека от клуба може да не е истинско, а Гонг да си го е съчинил.Защо го приемаш като новина!?
Второ, Майкъла ако не се лъжа каза подобни неща и за случая на Пената, но там е непроверено и слухове нали? :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 23:31

Цитирай ми къде Майкъла казва, че Пената се е отказал от 200 хиляди ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 23 апр 2013, 00:54

Димитър Пенев опрости 200 хил. лв. и с тези пари ще затревим един терен за децата. На Стойчо Младенов се дължат също толкова пари, но иска и неустойка.

Той обича ЦСКА и ЦСКА го обича. Затова е нормално да се откаже от парите си, само да си иска заплатите. Но какво да направим, така му е бил подписан договорът. Повече такива грешки няма да се правят.


Цитата е думи на Майкъла, точно като в твоя случай.

Не виждам с какво новината е по-различна от тази в гонг, че едното да е новина, а другото слух.

Виж и друго. От Стойчо се иска не да се откаже от дължимото, а от неустойката. Той обаче нали е цесекар и не си пада по парите иска каквото може да вземе до дупка.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2752176
Ама много търсих, което не значи, че ако не бях го намерил трябва да се съглася с теб за нещо станало далеч назад.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот bat_jori » 23 апр 2013, 10:14

дели ,дано и синчето на г-н младенов да осъди ЦСКА.защото гърнето със свещ е търсил този капацитет да е в щаба на ЦСКА и да го даруват с 9 бинки.Скоро и жена му ще покаже договор сключен с клуба .да взимат така разбира любовта си към идеята ,така да прави.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Stinkata » 23 апр 2013, 10:59

8 написа:Не виждам с какво новината е по-различна от тази в гонг, че едното да е новина, а другото слух.

Виж и друго. От Стойчо се иска не да се откаже от дължимото, а от неустойката. Той обаче нали е цесекар и не си пада по парите иска каквото може да вземе до дупка.


Приемам, че неустойката не е"дължимо", докато не се произнесе съдът...
ЦСКА обича Стойчо и го уволнява дисциплинарно. Стойчо обича ЦСКА и ги съди за неправомерно уволнение. Не виждам къде е проблемът... Майкъла, от своя страна, говори само смислени неща, подкрепени с факти. И тук не виждам проблем. Стойчо е в разцвета си като треньор, Пената е в залеза. Стойчо е сериозен човек и сравнително добър треньор, та един такъв отказ от пари, при положение, че с клуба не се е разделил като хората, ще го постави в позиция на човек без авторитет. Това за един треньор е пагубно. Пената няма много опции пред себе си... Могат да го "откажат" от каквото искат и той ще си трайка, поне докато е на хранилка в ЦСКА.
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот drvasko98 » 23 апр 2013, 11:14

8 написа:

Той обича ЦСКА и ЦСКА го обича.


Да, ЦСКА го обича като го вика, когато положението е зле и няма пари. Появят ли се такива, тогава обича Младенов :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 23 апр 2013, 19:10

bat_jori написа:дели ,дано и синчето на г-н младенов да осъди ЦСКА.защото гърнето със свещ е търсил този капацитет да е в щаба на ЦСКА и да го даруват с 9 бинки.Скоро и жена му ще покаже договор сключен с клуба .да взимат така разбира любовта си към идеята ,така да прави.


Ще го дарува с 9 бинки, щом е подписал този договор. Не ми го жали Гърнето, не ми го изкарвай жертва, ти като ходиш на работа, защо взимаш пари, а ??! Защо не се откажеш и не работиш за любовта .... за оня, дето духа ??!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот bat_jori » 23 апр 2013, 21:24

за цска ще се откажа на драго сърце,за мен цска не е пари.знам че не го разбираш-нормално е след кат тройчо ти е идол и еталон за армеец.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 23 апр 2013, 22:19

Първо, никъде не съм коментирал какъв ми е Стойчо и какъв цесекар е. Така че спести си лъжите, че ми бил идол и еталон за цесекар. Коментирам единствено това, че беше изхвърлен от ЦСКА по унизителен начин и има пълното право да си поиска парите, които си е заработил честно.

Второ, не може клуб като ЦСКА да разчита непрестанно на това да не плаща коректно на служителите си. То са една камара футболисти и треньори, непрестанно се водят дела, а ЦСКА плаща дългове на бивши играчи и треньори. Начинът по който ТИТАН ръководи ЦСКА е абсурден и последният виновен за това е Стойчо Младенов.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 23 апр 2013, 23:37

Както и да го въртите Стойчо е жалка работа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Stinkata » 24 апр 2013, 06:43

Значи, толкова по-зле за ЦСКА, които са му се вързали и сега трябва да си носят последствията...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 24 апр 2013, 08:59

ЦСКА не е жалка работа. Титаните може и да са, но те не са клуба, който не съществува от 4 години, когато са се появили те.

Жалка работа е клуба, който обединява феновете с неонацистки възгледи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 24 апр 2013, 13:06

Точно ТИТАН-ите са ЦСКА. Докато клубът не бъде купен от друг, ЦСКА = ТИТАН.
Смееме са на левскарите за онзи дебел родопски клоун, ми че и те могат по същия начин да ни кажат - Батков не е Левски, смейте се на него, не на нас.

kir40
Мнения: 6
Регистриран на: 07 юни 2012, 09:58

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот kir40 » 26 апр 2013, 10:26

амо се чудя, за колко ли се е продал Онзи със свалените гащи на слугата на климатици комунистическия мафиот от еврейски призход, за да му подсигури комфорта за деня?
Последна промяна от kir40 на 07 май 2013, 11:12, променено общо 1 път.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта

cron