Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Delija » 16 ное 2009, 12:26

Глупости, ще се сърдя за подобни щуротии. Забавно беше, а аз основно затова влизам тук, за забавлението. :qipaz:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот 8 » 16 ное 2009, 12:27

Аз също се забавлявам и се смея с Васко или Стинката нищо че ни бъзикат. Блуто обаче е много плосък.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Delija » 16 ное 2009, 12:28

Хареса ми обаче тоя номер, с осмиването на Блу-то. Добро беше. :qipap: :qipaz: :qipaz:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Blue » 16 ное 2009, 19:00

Вlue написа:Айде стига, че имам работа.

Погледни аватара и ще се досетиш кой пише зад този профил. Някой, който усмива Блу. Мислиш ли, че такъв гениален тип може да е от Левски? #-o Освен това е и виртоуз в леглото 8)
Все неща далеч от Блу-то :qipac:

Извинявай ако се чувстваш измамен, просто си оставам дете и правя много щуротии (преди няколко години провокирах Японската централна банка да хвърли 2 милиарда долара на валутните пазари). Предполагам добре се справих в синята роля и правилно използвах заучените отговори :qipag:

И Мичо да ме извинява. Шегаджия съм, но не шмекер. Ако исках и ай пи то можеше да си скрия, а сега го вижда кой е всъщност този втори "Блу". Не съм лицемер, защото ако съм такъв лесно ще се регистрирам отнякъде и да вляза и в скрития ви син форум, но не бих го направил. Кво да направя, това е друга черта от характера ми. Не съм подъл. Обаче мноооооооого обичам закачките. Вчера 6 часа ме моли гаджето да изхвърля боклука, а аз само се мотам, но бях толкова сладък, че за награда ме изчука диво.....че и нахален бях казвайки й (говоря за себе си) "хем те ядосва, хем е толкова сладък, че ти идва то гушнеш". Горкото момиче се побърка с мен, всеки път различен и уникален....ама нали това е мечтата на жените :qipay:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Не е истина как Дели, и още 1-2 са ти се вързали на този брадясал номер :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Осмак, това ме върна 10-на години назад, когато беше популярно =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

:qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Delija » 16 ное 2009, 19:01

Хванах се, така е, но пък стана много готино така. :qipaz:

п.п. а и откъм глупости, го докара почти до твоето ниво. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Blue » 16 ное 2009, 19:35

Delija написа:Хванах се, така е, но пък стана много готино така. :qipaz:


Е, как така?Нали не беше податлив на манипулации :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
При това Осмака даже не се е и постарал както трябва :qipad: Това нещо, като излезе на мода преди години, го правеха още по-изпипано- със същия аватар, същия подпис :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Delija » 16 ное 2009, 19:39

Абе дреме ми бе, дай сега за Агент Николай, за вашите митове, че имате най-добрият стадион на Балканите, най-добрият автобус на Балканите..... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Blue » 16 ное 2009, 20:04

Delija написа:Абе дреме ми бе, дай сега за Агент Николай, за вашите митове, че имате най-добрият стадион на Балканите, най-добрият автобус на Балканите..... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Ами и на мене не ми дреме :qipad: Така е най-лесно :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Delija » 16 ное 2009, 20:15

Е как бе, щом думите на Стойчо, за които ти се хвана, се броят за червена митология, значи трябва и тези на председателя на УС на Левски да минат по същата линия. :qipad:

Та, значи според синята митология, Левски има най-добрият стадион на Балканите и най-добрият автобус на Балканите. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Blue » 16 ное 2009, 20:17

Това са манипулации :qipav: Няма да ти минат номерцата обаче :qipap:

:qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Delija » 16 ное 2009, 20:20

:qipag: :qipag: Та, какво викаш, Герена е 300 пъти по-добър стадион от Олимпийския в Атина, дето на него преди 5 години се проведоха някакви си летни олимпийски игри, както и от Караискакис в Пирея, Полюд в Сплит, Шукрю Сарачоглу в Истанбул, дето някакъв мижав финал за УЕФА прие... ???! :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Blue » 16 ное 2009, 20:38

Това са манипулации :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: Искам го написано от ВСИЧКИ.С имена, адреси, ЕГН-та и задължително снимка/и на момичетата между 18-25 години :qipag: Но дори и тогава трудно ще го повярвам.Искам да се удостовери и с почетен плакет пред стадиона :!: Така както е при вас за купите :qipae: Може да се отиде и по-далеч- по възможност да се сложи на всеки един от входовете на "Г. Аспарухов" :qipae:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот 8 » 16 ное 2009, 20:54

Blue написа:
Delija написа:Хванах се, така е, но пък стана много готино така. :qipaz:


Е, как така?Нали не беше податлив на манипулации :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
При това Осмака даже не се е и постарал както трябва :qipad: Това нещо, като излезе на мода преди години, го правеха още по-изпипано- със същия аватар, същия подпис :lol:


Това "нещо" не му беше целта да изкара същия аватар и подпис, които стават с едно копи-пейст. Аватарът познай при какво търсене ми излезе? Ми написах това което си (дебелак) и ми изкара още на първа страниця тоя шишко, при това със синя фланелка, а аз за цвят нищо не съм споменавал. Явно и търсачките те знаят :qipbl:

И пропускаш и още нещо, което осмака не пропуска (изпипва всички детайли).Освен подписа и аватара, ника ти излиза в син цвят, а за това трябва да пиша до Мичо, за да излезе и втория дебелак в синьо. Не, че не мога и това да направя.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот Blue » 16 ное 2009, 21:03

Ох, добре стана, че ми го обясни, че ако бях като Делия, едва ли бих се сетил :qipbj: Имаше и нещо друго да понаправиш, освен да се боядисаш син :qipap:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - III-та част

Мнениеот svo » 16 ное 2009, 21:04

да го докара на глупотевина ли :roll: :roll: :roll:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron