Титаните с/у Батков - II част

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Казуса » 19 сеп 2009, 13:21

Аз лично още се колебая, дали сагата с карето от "Левски" е към темата за Вечното дерби, или е за тази тук, но последните новини май навеждат на мисълта, че историята не е свързана с психоатаки за мача утре.
Така че ето едно прекрасно начало на втората част :mrgreen: :arrow:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 13:34

ако наистина вемем 6-7 милона евро за тях аз ще съм доволен.има кой да ги замести въпреки,че са необиграни юноши.но нали за да се обиграят трябва да играят и то постоянно.единсвено за Зе ме е яд от четиримата.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 19 сеп 2009, 13:43

http://www.sport1.bg/sport1/node/149049 =D> СЕГА Е МОМЕНТА ДА СЕ ОТЪРВЕТЕ ОТ НЕКАДЪРНИЦИТЕ,А СЛЕД ТЯХ И РУСИЯ ЗАТВАРЯ ПАЗАРА ЗА ВАС ЗАВИНАГИ :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот blazev1992 » 19 сеп 2009, 14:09

http://www.lifesport.bg/news-24/info-33 ... %BA%D0%B8/
Скоро ще заменяте името на Борат в заглавието. :( :(

MartiG

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот MartiG » 19 сеп 2009, 14:11

Борат беше до тука, то е ясно :!:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 19 сеп 2009, 15:03

ДА,ДОБРЕ ДОШЛИ НА ДПС ПОДУЯНЕ :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот itsoVIII » 19 сеп 2009, 15:04

И как шЪ викат на Ирена Кръстева? Мамчето ли? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 19 сеп 2009, 16:14

ДО СЕГА СЕ ЧУДЕХ ЗАЩО НАЗНАЧИХА МАРИОНЕТКАТА ГОНЗО ЗА ДИРЕКТОР,СЕГА МИ СТАНА ЯСНО ВЕЧЕ,КАТО ГО ГЛЕДМА КАК МЪНКА,ЧЕ ''БИЛ НАЯСНО'' С ТРАНСФЕРИТЕ :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 19 сеп 2009, 20:18

Toru написа:ако наистина вемем 6-7 милона евро за тях аз ще съм доволен.


То и на 1 милион ще си доволен за такива некадърници. Няма какво да се правиш на отворко.

То и аз мога да кажа помпозно като теб "за едни 20-тина милиона съм склонен да пусна Спас Делев в Милан".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Toru » 20 сеп 2009, 00:23

FUCK OFF нищожество подземно.
не осъзнаваш ли колко си долен :?: според мен си непотребен за обществото.чувстваш се отблъснат,изкарваш си комплексите и цялата си несъстоятелност в този форум.кой знае какви ги твориш в останалото интернет пространство а и в живота като цяло.дребна душа си.
хора като тебе ме карат да излизам извън кожата си :evil: то бива простотия,но ти надвишаваш всякакви норми :!:

по темата:с какво се правя на отворко :?:
баждеков спомена тази сума,а аз бих останал доволен.не че пряко ме засяга,но все пак.на един милион няма да съм доволен определено.
колко са некадърници питай твоите кадърни любимци които паднаха от въпросните некадърници а след това историята я знаеш.или всичко е било конспирация против великата петолъчка :?: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот tridant » 20 сеп 2009, 02:26

8 написа:
Toru написа:ако наистина вемем 6-7 милона евро за тях аз ще съм доволен.


То и на 1 милион ще си доволен за такива некадърници. Няма какво да се правиш на ..........


8 , виждам ,че ги разбираш нещата.Ако случайно финансовата криза те засегне ,направо си готов с нова професия.
:lol: :lol: :lol: А иначе, Спас Делев можеш и за 40 милиона да го пуснеш, и освен Милан мисля ще се намерят и още 4-6 престижни отбора. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 20 сеп 2009, 09:59

Toru написа:по темата:с какво се правя на отворко :?:

:arrow:
Toru написа:ако наистина вемем 6-7 милона евро за тях аз ще съм доволен.

Няма как да не си доволен. Даваш нещо в пъти много по-малко отколкото ще получиш. По същата логика и аз ще съм доволен ако в магазина ми дадат килограм сирене за 50 ст., ново БМВ за хиляда-две хиляди, нощувка в петзвезден хотел за 5 лв и т.н. Тия неща да ги споменавам е излишно. На никой не му е интересно да ги слуша, защото е ясно, че ще си ударя гъза в тавана при такива оферти. Та и с теб така. На никой не му е интересно да слуша, че си "щял да бъдеш доволен" при оферта за милиони за играчи, които са от отбор известен с (1) най-срамните отпадания, (2) трансферирани основно в Турция, (3) където и да ги трансферират са си неудачници дори и най-големите им легенди.

Сега разбра ли ме? Айде на бас, че не си :qipap:
Очаквам в отговор поредната порция партии, укази, военни #-o, поне така правят сектантите :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот skorpinoks » 20 сеп 2009, 10:13

otto написа:ДО СЕГА СЕ ЧУДЕХ ЗАЩО НАЗНАЧИХА МАРИОНЕТКАТА ГОНЗО ЗА ДИРЕКТОР,СЕГА МИ СТАНА ЯСНО ВЕЧЕ,КАТО ГО ГЛЕДМА КАК МЪНКА,ЧЕ ''БИЛ НАЯСНО'' С ТРАНСФЕРИТЕ :qipbj:



че Гонзолита е маша в ръцете Бай Ганя е ясно и на мършавите птиченца чуруликащи около стадиона в кв."Подуене "
незнам дали тук е мястото за карето от Левски ,но ето и моето мнение ....

Поне аз винаги съм твърдял че макето е най-добрия играч (според мен )и ако махнем алкохолните изцепки на дюнера ,също го броя за добър футболист :qipaz: но за другите двама [-X в никакъв случай [-X
в Русия трансферния прозорец затвори на 30 август :roll:
и не Уефа а ФИФА ГИ РЕШАВА ТЕЯ РАБОТИ ,ВЧЕРА ВСИЧКИ МЕДИИ ,УЕФА ,ТА УЕФА [-X [-X [-X
4 млн евра са много пари и ако Борат ги вземе тея пари- =D> ,като имам напредвид и какво дава за тях :qipaz:
-та в момента един нападател ,примерно централен ,средна класа за западна Европа струва -1-2млн. евра ..
та как за зетя и онова бразилче ще се вземат -2 млн... [-X [-X [-X
чудно ми е дали някой ден ще ги видим в игра в отбора на Казан - [-X [-X [-X [-X [-X [-X
Мисля че ако има трансфер ,той ще е подобен на трансфера на Малкия Перушан в Ливерпул ,поне така си мисля ... :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Toru » 20 сеп 2009, 11:26

8 написа:
Toru написа:по темата:с какво се правя на отворко :?:

:arrow:
Toru написа:ако наистина вемем 6-7 милона евро за тях аз ще съм доволен.

Няма как да не си доволен. Даваш нещо в пъти много по-малко отколкото ще получиш. По същата логика и аз ще съм доволен ако в магазина ми дадат килограм сирене за 50 ст., ново БМВ за хиляда-две хиляди, нощувка в петзвезден хотел за 5 лв и т.н. Тия неща да ги споменавам е излишно. На никой не му е интересно да ги слуша, защото е ясно, че ще си ударя гъза в тавана при такива оферти. Та и с теб така. На никой не му е интересно да слуша, че си "щял да бъдеш доволен" при оферта за милиони за играчи, които са от отбор известен с (1) най-срамните отпадания, (2) трансферирани основно в Турция, (3) където и да ги трансферират са си неудачници дори и най-големите им легенди.

Сега разбра ли ме? Айде на бас, че не си :qipap:
Очаквам в отговор поредната порция партии, укази, военни #-o, поне така правят сектантите :qipan:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: ти си дебил на квадрат.аз разбрах какво искаш да кажеш.да не мислиш,че пишеш сложни неща. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
виждам,че се опитваш отново да ми обясняваш колко са слаби тези четири играча и това е същността на поредната ти тъпа мисъл.
аз пак ще ти отговоря,че тези четиримата биха находом твойте любимци преди няколко месеца.така,че вместо да си замълчиш ти отново се излагаш.
партиите,указите и военните са част от вашата история,няма как да промениш тези факти.самозалъгвай се колкото си искаш.8,твойте мнения определено показват сектантско мислене :!:

стига съм се занимавал с тебе.дребна душица такава.виждам,че имаш още страшно много комплекси да избиваш.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Delija » 20 сеп 2009, 11:31

Dumbi написа:партиите,указите и военните са част от вашата история,няма как да промениш тези факти


Партиите, указите и милицията са част от вашата история, няма как да промениш тези факти.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron