Титаните с/у Батков - II част

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 05 ное 2009, 18:13

ИЗБИВАТЕ ЛИ КОМПЛЕКСИ,ИЗБИВАТЕ ЛИ ? ПОДУЯНЧЕТА :qipag:
Последна промяна от otto на 05 ное 2009, 19:24, променено общо 1 път.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Delija » 05 ное 2009, 18:20

Vik0 написа:Гледам Осем отново се е върнал към златните години на четирибуквието по време на комунизма.Жалка работа.Т'ва един отбор да няма бъдеще и натояще и да мисли само за някакви победи от преди 30 и повече години наистина е повече от комично,но тва е жалката реалност на чорбаризма.


А шестбуквието няма нито история, нито бъдеще, нито нищо. Само срам и позор.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот bat_jori » 05 ное 2009, 20:14

наще поне имат ред да пият по дискотечките,ами рабех с тия 800 лв как му стигат да натопи устенцата и дрегера да покаже 2,02промила?да не го черпават? :qipbj:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Казуса » 05 ное 2009, 21:01

Жалко, че сега го няма онзи да разясни, как всичко в "Левски" е изрядно.
Аз като ви казвам, че "Левски" трябва да се закрие, вие не ми вярвате. Ще бъде добре най-вече за техните фенове.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот blazev1992 » 05 ное 2009, 22:34



Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Al » 06 ное 2009, 18:38

:qipay:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 18:39

Писмо до собствениците на клуба Димитър Борисов и Иво Иванов и изпълнителния директор Венцислав Живков, разпространено чрез БТА:


Уведомявам ви официално, че днес, 6 ноември 2009 година, подавам оставка като треньор на ЦСКА. Решението ми е продиктувано от последните събития в клуба и несъгласието ми с последвалите ваши управленски решения от началото на седмицата.

Категорично не приемам пряката ви намеса в моята работа по спортно-техническите въпроси, за която имах делегирани пълни права. Конкретно - с връщането в отбора без мое знание на футболистите, които аз бях временно отстранил от първия състав.

Вашето решение противоречи на договорните ни отношения, според които именно вие ми бяхте гарантирали правото на последна дума по всички спортно-технически въпроси в клуба.

Нарушаването на въпросните управленски принципи нанася вреда на моята репутация и този факт не ми е безразличен. Те определено дадоха храна на някои майстори на късия преразказ, които интерпретират разминаванията в клуба като проява на безпринципност от моя страна. Това абсолютно не отговаря на истината и затова в случая виждам моята оставка като единствения достоен изход. Решението взех още след като в самолета за Базел научих за конфузното разминаване между моите думи и тези на г-н

Димитър Борисов, опростил наказаните от мен футболисти. Но заради мача от Лига Европа не афиширах още тогава оставката си само и единствено да предпазя футболистите от допълнително напрежение преди двубоя.

Не искам да споря, да влизам в конфликти, да търся вина. Освен всичко в ситуация като тази не е важно кой е прав, а кое е правилното. Аз не искам да излизам през задния ход на ЦСКА и в името на клуба подавам оставка. Градил съм дълго време име в световния футбол и на никаква цена няма да го принеса в жертва на нечии интереси. Винаги в живота си съм спазвал принципа, че честността създава доверие. Това, в което вярвам, е това, което се случва. А не каквото се говори! Но когато се стигне до момент да не можеш да различаваш съмишлениците си от недоброжелателите, значи е дошло време да си тръгнеш.

Подавам оставка и няма да търся абсолютно никаква финансова неустойка по договора ми с ЦСКА. Съжалението по принцип не е присъщо на професионалистите, но и не само заради това не се срамувам от нито един мой ден в ЦСКА. Пожелавам от цялото си сърце бъдещи успехи на клуба. Защото независимо кой го ръководи най-славният български клуб винаги е бил на подиума на победителите!


:qipay: :qipay: :qipay:
Последна промяна от 8 на 06 ное 2009, 18:42, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 18:44

Мирише ми на революция на Армията :qipad:

Предполагам цялата червена маса ще застане зад Любо. Да не говорим, че и на левскарите им писна от техните помияри и въобще цялата нация много им е насъбрала на чалгаджиите и като едното нищо ще ни подкрепят и вероятно изметат и техния боклук от Герена.

Май настана време разделно. Безброй подигравки с феновете, но на феновете като че ли им дойде в повечко напоследък.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Al » 06 ное 2009, 18:55

8 написа:Май настана време разделно.


ДАНО! :qipam: :qipam: :qipam:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2009, 18:57

браво на Любо :qipay:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Доктор Н » 06 ное 2009, 19:00

Любо е мъж на място. Аз като левскар съм два пъти по-доволен, че българската простотия дава рядък шанс на любимият ми отбор- Йешич завинаги един от нас :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот itsoVIII » 06 ное 2009, 19:03

брей, явно дойде време да се говори сериозно и в сегашно време ( интересно - докога така ще е във форума :lol: :lol: :lol: ). Пръв и единствен Любо Пенев се осмели да каже истината за родният футбол, посочи виновниците и причините....Най-лошото е, че никой не го подкрепи, за да се случи ЧУДОТО в родния футбол и да се отлепим от дъното....Баси футбола, в който пияниците и чалгаджиите сменят треньорите си....Това е истината, както и съм на 100% убеден, че Казанската "афера" си е дело на Батков ( няколо факта - знаел бил, че оня арменец се опитал да измами 3-4 клуба преди това, не си прави труда да врътне няколко телефона и да го разкрие.... ), Футбол, в който прането на пари е ежедневие....Не Кипър, Лихтенщайн ще ни бият в скоро време. Това няма значение, парите пак ще си текат в нечии джобове :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 19:06

Уви, влязох във форума на ЦСКА и там мненията са крайно полярни. Никакви бунтове. Дори спорят помежду си.

Треньор се очертава Стойчо, Йешич или Дочев. Според Онлито ще е Дочев, а човека е достатъчно компетентен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2009, 19:09

направо съм измунен как може да стигнете до това ниво заради някакви келеши :qipbl:


не че ми е гадно де :qipag:


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта