Титаните с/у Батков - II част

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот stankovich » 07 ное 2009, 12:12

Мичо написа:http://sportal.bg/video.php?video_id=18574

:qipbj: Чак сега го гледах, страшна забава е.Сашо как ги нарежда. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


EВАЛАТА :qipag: :qipag: :qipag:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Vik0 » 07 ное 2009, 13:45

Хаха,8 в едно мнение беше казал,че "най-после сте случили на собственик" :qipag: Мисля,че беше след победата над Динамо (Москва),не съм сигурен.Както обикновено,отново си си променил мнението,същинска фурнаджийска лопата.Само един въпрос : не ти ли омръзна да ставаш за смях?Да дрънкаш едно,а след няма и 2 месеца друго,коренно различно от предходното?Какъвто отборът,такива и собствениците.Това е,примирете се.И Левски в момента е ръководен от кръгъл малоумник,но ние поне сме случвали на президент - Владо Грашнов,лека му пръст,милееше за отбора и всички хубави неща,които се случиха в Левски,се случиха благодарение на основата,която Владо постави.
На какво прилича това Тимонов и Виданов отново да се напият!?Абсолютна наглост и отвратително безочие.А собствениците ви - Борисов и тоя глиган Иванов,са двама пълни идиоти,щом позволяват това да се случва и на всичкото отгоре изгониха Любо заради тия лекенца.Любо се оказа голям пич,евала!Излезе от ситуацията като истински мъж и направи нещо,на което малко други треньори в "А" група са способни. :qipay: :qipay:
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот skorpinoks » 08 ное 2009, 13:43

Vik0 написа:Хаха,8 в едно мнение беше казал,че "най-после сте случили на собственик" :qipag: Мисля,че беше след победата над Динамо (Москва),не съм сигурен.Както обикновено,отново си си променил мнението,същинска фурнаджийска лопата.Само един въпрос : не ти ли омръзна да ставаш за смях?Да дрънкаш едно,а след няма и 2 месеца друго,коренно различно от предходното?Какъвто отборът,такива и собствениците.Това е,примирете се.И Левски в момента е ръководен от кръгъл малоумник,но ние поне сме случвали на президент - Владо Грашнов,лека му пръст,милееше за отбора и всички хубави неща,които се случиха в Левски,се случиха благодарение на основата,която Владо постави.
На какво прилича това Тимонов и Виданов отново да се напият!?Абсолютна наглост и отвратително безочие.А собствениците ви - Борисов и тоя глиган Иванов,са двама пълни идиоти,щом позволяват това да се случва и на всичкото отгоре изгониха Любо заради тия лекенца.Любо се оказа голям пич,евала!Излезе от ситуацията като истински мъж и направи нещо,на което малко други треньори в "А" група са способни. :qipay: :qipay:

Трудно е да се каже (поне до този момент ) дали сме случили на собственици ,батака който завариха е трудно да се изчисти за ден-два ..
Владимир Грашнов ,лека му пръст не беше ли довереник на евреена-Чорни ... :qipav:
ами
ти видя ли Тимонов и Виданов напити ,предполагам че и Рабех не си го видял ...
ако И.иванов е глиган то на какво ти мяза Бай ти Ганя ...
Това че Л.Пенев е пич го знае цяла Европа ,и не от вчера или оня-ден ,не случайно беше капитан на Атл.Мадрид ,Кампостела ,Селта и.....
Трудно ме е да взема категорично мнение за деветимата ,но всеки има право на работа ,а и тея деветимата струват минимум 3-4 млн евра ,ако ти беше на мястото на собствениците какво би направил ...,а това че някои пиченца от футболистите с държанито си отвращават от всякъде е без съмнение ,и ЦСКА би трябвало да се отърве от тях като ги продаде през зимната пауза ...
ЦСКА

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 08 ное 2009, 15:21

skorpinoks написа:...
Трудно ме е да взема категорично мнение за деветимата ,но всеки има право на работа ,а и тея деветимата струват минимум 3-4 млн евра ,ако ти беше на мястото на собствениците какво би направил ...,а това че някои пиченца от футболистите с държанито си отвращават от всякъде е без съмнение ,и ЦСКА би трябвало да се отърве от тях като ги продаде през зимната пауза ...
Има си дублиращ отбор. Никой не е казал да ги уволнят дисциплинарно... Освен това, тарикатите трябваше да говорят с Любо и евентуално след някой и друг ден, той да обяви, че ги връща. Така се опитаха публично да го унижат, но той не им се даде, за което си получи и дозата уважение, която заслужи.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот skorpinoks » 08 ное 2009, 15:30

Stinkata написа:
skorpinoks написа:...
Трудно ме е да взема категорично мнение за деветимата ,но всеки има право на работа ,а и тея деветимата струват минимум 3-4 млн евра ,ако ти беше на мястото на собствениците какво би направил ...,а това че някои пиченца от футболистите с държанито си отвращават от всякъде е без съмнение ,и ЦСКА би трябвало да се отърве от тях като ги продаде през зимната пауза ...
Има си дублиращ отбор. Никой не е казал да ги уволнят дисциплинарно... Освен това, тарикатите трябваше да говорят с Любо и евентуално след някой и друг ден, той да обяви, че ги връща. Така се опитаха публично да го унижат, но той не им се даде, за което си получи и дозата уважение, която заслужи.


да ,има и дубъл ,но там цената им би паднала доста ,два месеца без официялен мач ...
за другото съм на 1000% на твоето мнение ....
пп-щом има правила ,би трябвало да има и наказание когато не се се спазват . Аз съм долу-горе на мнението на Майкъла ,здрава глоба ,ако трябва и два-три мача извън групата ,което пак си е глоба . :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот svo » 08 ное 2009, 16:42

те ония, които купуват, лапат мухи и изобщо няма как да разберат дискотечните забежки :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 09 ное 2009, 08:39

Vik0 написа:Хаха,8 в едно мнение беше казал,че "най-после сте случили на собственик" :qipag:

Да, казах го. В началото след първите мачове в първенството и в турнирите. Мислех го поради една причина. За първи път модела на създаване на отбор беше като утвърдения печеливш от преди години. Като се взема най-талантливото от България. Това лято не вземахме чужденци, а само добрите български футболисти, нещо което винаги съм искал да е така. Отвън допускам единствено национали от източна Европа (щото за други пари нямаме).
И в момента оставам на същото мнение, а именно лято като дойде и като се прави селекция хващаш отборите от първата шестица и привличаш най-доброто. Според мен това води до титла и доминация в България и не лоши шансове за нещо в Европа. Не се заблуждавам за супер успехи в Европа, защото знам, че ЦСКА пък е трамплин за бързо излизане в чужбина.

Ето, повторих си мнението. Това стана при новите собственици лятото и аз точно това искам. Онзи ден бях срещу тях, защото в спора с Любо се държат като всички предишни и гонят пари.

Сега да поговорим малко за теб :qipad: . Ти си един тъп гей :qipbl: . Чаткаш ли? Не само гей ами и тъп #-o
Защо? Ами защото колекционираш мнения на 8 и чакаш сгодния момент, където извън контекста да има различие. Ако не беше прост гей щеше също тогава да пуснеш това си мнение. Обаче ти си гей, не върви при успехи да се правиш на сектант и почваш да чакаш, в случая 12 кръга, но ти си се приготвил и за 7, за 14, за 22 кръга, две първенства, колкото се наложи, но да изкараш онова мнение на 8. И ето тук се разкриваш :cry: . Не, че си гей (това ясно), а че си прост.
Ако скандала с Любо беше след 14 кръг ти тогава щеше да напишеш същото, но след 12 кръг щеше да си траеш. Защо? Ми защото си гей.

Мили мой, ако имаш нещо да казваш го казвай навреме, за да не изглеждаш на гей. То иначе е лесно накрая на шампионата според подреждането да кажеш Любо е пич (първи сме), аз си знаех, че е некадърник (ако сме втори). Опитай се като мъж да се държиш, кажи си сега мнението пък ако накрая резултатите не съвпаднат няма страшно, а не да стоиш сега с разтворени бузки и да видиш накъде се насочва члена и според посоката да завъртиш дупето. Гейско е :qipbl:

Аз за Мъри мнението си го имам неотклонно (базира се на серията издънки) и не съм се въртял при друг тип резултати, които неминуемо ще има. Събираш факти, съставяш си мнения и го изразяваш ясно като мъж. Ясно и не толкова сложно е. Ако бъдещето покаже, че си сбъркал признаваш го и толкова, не си на съд и да те убият като си сгрешил. Защо си мислиш, че като си сбъркал е "осмака (или друг) пак си е сменил мнението". Ми тоя другия е мислил нещо и вижда след време, че не е прав. Той не е прост циганин, който да чака края на мачовете и да прави констатации.

Кажи сега какво си ни приготвил за след 27 кръг или там когато дойде? В смисъл какви събития чакаш да станат, за да ни докажеш и за други неща как не сме прави, а пък ако никога не дойде сгодната възможност не се притеснявай, все едно не си казал нищо, свикнали сме на тия въртели. Да не мислиш, че си първия? Знаеш ли колко такива като теб ги има. Примерно "в новото време............ама без 90 година". "Срещу световния шампион ама не кой да е а точно Англия....може и приятелски мач, но не и олимпийски отбор!". Въобще изчистват се детайлите спрямо желанието на дупето.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот stankovich » 09 ное 2009, 12:11

Осмак, гейовете са при Вашия любим отбор....като почнем от Караджов и т.н.т. :qipap: :qipap: :qipap:
Превърнали сте се в отбор ........ айде да не казвам, той Дели им беше дал точно определение!
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот BAt e venci » 09 ное 2009, 15:08

Изображение

РК не прощава :qipag:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот skorpinoks » 09 ное 2009, 16:07

Чудя се, тука има ли МЪЖЕ ,или мъжете са с чоропогащи :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav:
за принципи не питам ,САМО ЗА МЪЖЕ ... :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Vik0 » 09 ное 2009, 16:53

8 написа:
Vik0 написа:Хаха,8 в едно мнение беше казал,че "най-после сте случили на собственик" :qipag:

Да, казах го. В началото след първите мачове в първенството и в турнирите. Мислех го поради една причина. За първи път модела на създаване на отбор беше като утвърдения печеливш от преди години. Като се взема най-талантливото от България. Това лято не вземахме чужденци, а само добрите български футболисти, нещо което винаги съм искал да е така. Отвън допускам единствено национали от източна Европа (щото за други пари нямаме).
И в момента оставам на същото мнение, а именно лято като дойде и като се прави селекция хващаш отборите от първата шестица и привличаш най-доброто. Според мен това води до титла и доминация в България и не лоши шансове за нещо в Европа. Не се заблуждавам за супер успехи в Европа, защото знам, че ЦСКА пък е трамплин за бързо излизане в чужбина.

Ето, повторих си мнението. Това стана при новите собственици лятото и аз точно това искам. Онзи ден бях срещу тях, защото в спора с Любо се държат като всички предишни и гонят пари.

Сега да поговорим малко за теб :qipad: . Ти си един тъп гей :qipbl: . Чаткаш ли? Не само гей ами и тъп #-o
Защо? Ами защото колекционираш мнения на 8 и чакаш сгодния момент, където извън контекста да има различие. Ако не беше прост гей щеше също тогава да пуснеш това си мнение. Обаче ти си гей, не върви при успехи да се правиш на сектант и почваш да чакаш, в случая 12 кръга, но ти си се приготвил и за 7, за 14, за 22 кръга, две първенства, колкото се наложи, но да изкараш онова мнение на 8. И ето тук се разкриваш :cry: . Не, че си гей (това ясно), а че си прост.
Ако скандала с Любо беше след 14 кръг ти тогава щеше да напишеш същото, но след 12 кръг щеше да си траеш. Защо? Ми защото си гей.

Мили мой, ако имаш нещо да казваш го казвай навреме, за да не изглеждаш на гей. То иначе е лесно накрая на шампионата според подреждането да кажеш Любо е пич (първи сме), аз си знаех, че е некадърник (ако сме втори). Опитай се като мъж да се държиш, кажи си сега мнението пък ако накрая резултатите не съвпаднат няма страшно, а не да стоиш сега с разтворени бузки и да видиш накъде се насочва члена и според посоката да завъртиш дупето. Гейско е :qipbl:

Аз за Мъри мнението си го имам неотклонно (базира се на серията издънки) и не съм се въртял при друг тип резултати, които неминуемо ще има. Събираш факти, съставяш си мнения и го изразяваш ясно като мъж. Ясно и не толкова сложно е. Ако бъдещето покаже, че си сбъркал признаваш го и толкова, не си на съд и да те убият като си сгрешил. Защо си мислиш, че като си сбъркал е "осмака (или друг) пак си е сменил мнението". Ми тоя другия е мислил нещо и вижда след време, че не е прав. Той не е прост циганин, който да чака края на мачовете и да прави констатации.

Кажи сега какво си ни приготвил за след 27 кръг или там когато дойде? В смисъл какви събития чакаш да станат, за да ни докажеш и за други неща как не сме прави, а пък ако никога не дойде сгодната възможност не се притеснявай, все едно не си казал нищо, свикнали сме на тия въртели. Да не мислиш, че си първия? Знаеш ли колко такива като теб ги има. Примерно "в новото време............ама без 90 година". "Срещу световния шампион ама не кой да е а точно Англия....може и приятелски мач, но не и олимпийски отбор!". Въобще изчистват се детайлите спрямо желанието на дупето.

Осем,стига бе човече,нека си имаме уважението  Не ти колекционирам мненията,не се притеснявай ;) Просто ги чета,като май наистина нещо не съм в час,тъй като подозирам,че съм един от малкото във форума,които го правят ) Ти за мен си нещо като ..... перде предполагам.Не те интересува,че постоянно ставаш за смях,всички се ебават с тебе,едва ли не думата „осем” е загубила буквалния си смисъл,тук тази дума се е превърнала в обидна,в символ на дебилщина.  Мен ме кефят такива хора.Смятам,че един човек трябва да бъде себе си и да не се влияе от чуждото мнение,точно както правиш ти.Например,ако един нормален човек бе станал за смях толкова пъти,колкото ти,предполагам щеше или повече никога да не пише в този форум,а просто да чете как другите се подиграват с неговата личност,или пък може би щеше да се регистрира с някакъв друг ник,например в твоя случай нещо като „-8”  Айде да си жив и здрав и да продължаваш в същия дух.
П.С : Прочетох само първите няколко реда от мнението ти,съжалявам.Приех тези обиди спрямо моята деликатна и нежна особа много навътре и смятам да последвам примера на мнозинството като не си правя труда да ти чета умотворенията ;)
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот skorpinoks » 09 ное 2009, 16:58

Vik0 написа:
8 написа:
Vik0 написа:Приех тези обиди спрямо моята нежна особа )


нежна казваш :qipbj:
ЦСКА

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Vik0 » 09 ное 2009, 17:00

И деликатна освен това ;)
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот skorpinoks » 09 ное 2009, 17:02

Vik0 написа:И деликатна освен това ;)

о.к ,ти си знаеш .. :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 09 ное 2009, 17:50

Vik0 написа:И деликатна освен това ;)


Извинявай :qipax:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост

cron