Титаните с/у Батков - II част

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот BAt e venci » 11 ное 2009, 23:11

Казуса написа:
BAt e venci написа:
Казуса написа:Няма да ти дават начални уроци по устройство на обществото и наказателно право. Сам си отговаряй на въпросите.

кой да ми ги дава тези уроци

пак те питам какво откраднаха шефовете на Левски от твойта скромна личност или от някой от скромите ти приятели :?:

Явно ще се наложи да поставим основните на знанието за общественото осигуряване.
Чети внимателно и вниквай:
Държавното обществено осигуряване /ДОО/ е форма на организирана материална защита на трудещите се в случай на загуба на доход. Основният източник на осигурителното право, който събира социалноосигурителното законодателство в един законов акт е Кодекса за социално осигуряване /КСО/ /

Основни принципи:

.........задължителност и всеобщност на осигуряването;

.........солидарност на осигурените лица;

.........равнопоставеност на осигурените лица;

.........социален диалог при управлението на осигурителната система;

.........фондова организация на осигурителните средства

Написах по-горе да вникваш. Спри се внимателно на всеки ред, преди да репликираш.
Забелязвам доброто служене с термини от накзателното право; явно внимателно си се запознал с престъпленията по чл. 146 от НК. Но правото е необятна материя. Без да се спирам на подробности относно естествеото на моето изказване и отношениоето му към въпросния наказателен кодекс, ето ти още малко храта за размисъл, извън текста на чл. 146 от НК:

Прекалено си плосък за мен, Бат э Венци ;) Върви да спориш в някой тийнеджърски форум.
П. п. Постарах се с този пост заради Мичо. Да не се възгордееш...


не че нещо но пак не става ясно какво и колко са откраднали от теб , бедни ми Андрешко :qipap:

ти явно по-пример на любимия ти отбор сте от друга планета :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Сега е момента да ти благодаря за това че те има в този форум :qipax:


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron