ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

КАКВО ОЧАКВАТЕ ОТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ НА 20.09.2009 Г.

*УБЕДИТЕЛНА ПОБЕДА ЗА ЦСКА - НАПРЕД АРМЕЙЦИ!
15
38%
*ЛЕВСКИ В КАКВАТО И ФОРМА ДА СА ЩЕ ПОБЕДЯТ ВЕЧНИЯ СИ ОПОНЕНТ
15
38%
*ПОРЕДНОТО СКУЧНОВАТО РЕМИ
6
15%
*НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА - ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ
4
10%
 
Общо гласове: 40

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот kaliMunder » 21 сеп 2009, 00:58

Мичо защо не каза нещо пред камерата на Канал 3 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


КАКВА Е ТАЗИ АГИТКА БЕ ПАЛЯЧОВЦИ :?:

Незнаете хореографията кога да си вдигнете #-o :lol: :lol: :lol:

Онези наркоманчета от София-Запад пак се проявиха, бомби, бой, палене на седалките на НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН, който се казва "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" :shock: :x :x :x :x :x :x :x

А какво да кажем за факлите, коледната украса подрани тази година #-o #-o #-o :qipan:

Всъщност с факлите ме изкефихте, защото по-голямата част бяха червени :? =D>

ЕБАТИ СМЕШНАТА АГИТКА


УРСУЛА ПАК ВИ ИЗВАДИ :!:
GORDI SOFIA

MartiG

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот MartiG » 21 сеп 2009, 01:06

Няма да повярвате, ако ви кажа, че Борат сам е скалъпил цялата история около трансфера на "карето" и сам си е изпратил офертата, нали?! :qipag: :qipbj: :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот 8 » 21 сеп 2009, 05:11

Към левскарите (тия които честитиха):
Мерси и да пооправите малко отбора си. От една година се играе честен футбол в България и ако все още няма класа има поне огромно желание. Ние в момента сме на ниво, но вие не. Пожелавм си скоро да станем свидетели на онези люти дербита от 80-те, когато се играеше футбол и сблъсъците бяха невиждани.

Към цесекарите:
Не разбирам недоволните (като Дели). Отборът ни в момента е страхотен. Не става дума за това, че е бит Левски. Погледни играта и с какво настроение се играе. Аз съм страшно доволен. Като ония пародии 3:0 без нито един удар на Левски за 90 минути към нашата врата не ми се гледат. Рекорди, които никога повече няма да видим. Вчера стана ясно, че колкото и да са слаби все няколко удара могат да имат. Ония циркове да нямат нито един удар, а в същото време Пелето на тъча да разиграва двама-трима и да ми обяснявате, че съм имал болна фантазия не ми се гледат.

Малко повече по-късно през деня ще пиша.

Контузията на Гошо Петков спаси сигурен гол. Топката беше неспасяема, но вратаря я изби с цената на някакво много самоотворжено хвърляне при което падна много лошо на ръката си, но той нямаше как да се подготви, защото просто се искаше мигновен рефлекс.

ЦСКА най-после случи на собственици.

Българският футбол вече има нов лидер след отиващия си за футбола Мартин Петров и предполагам в рамките на година това ще стане факт виден за всички. Човекът, който има воля и характер да повежда отбор е Иван Стоянов.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот emevev » 21 сеп 2009, 06:53

само този лидер да не се окаже... Черноморец ;) :roll: :oops: :lol:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот run1973 » 21 сеп 2009, 08:34

vill_1 написа:
svo написа:Вилка, май много прекаляваш и после пак ще рИвеш, като вдовица за полов орган :qipad:

Ай сега!
Моля ти се!
Поздравихме ви за победата и то най-сърдечно.Такива фекалии вече умишлено провокитат.А аз не ги трая-знаеш,характера ми е такъв просто.Нощо лично, против никой.Но мразя,когато зафунти на лайна! :qipad:

:qipan: :qipan: :qipan:

По миришещо от теб няма ша знайш.Не показвай слабост когато си ядосан,щот още повече мирише и иди си смени памперса.Умишлено изчаках до днес да ти напиша какво мисля за селски екземпляр като теб.Бъди сигурен,че ако си позволиш да ме напсуваш на живо,ще ти бъде много трудно да си тръгнеш на десетият ден от болницата.Но такива измикяри като теб могат да псуват само тук и когато не са сами.Мижитурки им викат.Айде сега ходи по летищата да си срещаш екскурзиантите.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот vill_1 » 21 сеп 2009, 09:10

run1973 написа:
vill_1 написа:
svo написа:Вилка, май много прекаляваш и после пак ще рИвеш, като вдовица за полов орган :qipad:

Ай сега!
Моля ти се!
Поздравихме ви за победата и то най-сърдечно.Такива фекалии вече умишлено провокитат.А аз не ги трая-знаеш,характера ми е такъв просто.Нощо лично, против никой.Но мразя,когато зафунти на лайна! :qipad:

:qipan: :qipan: :qipan:

По миришещо от теб няма ша знайш.Не показвай слабост когато си ядосан,щот още повече мирише и иди си смени памперса.Умишлено изчаках до днес да ти напиша какво мисля за селски екземпляр като теб.Бъди сигурен,че ако си позволиш да ме напсуваш на живо,ще ти бъде много трудно да си тръгнеш на десетият ден от болницата.Но такива измикяри като теб могат да псуват само тук и когато не са сами.Мижитурки им викат.Айде сега ходи по летищата да си срещаш екскурзиантите.

Пак казвам-нищо лично!
Съжалявам за казаното,ще го изтрия....
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот Delija » 21 сеп 2009, 09:20

8 написа:Не разбирам недоволните (като Дели). Отборът ни в момента е страхотен. Не става дума за това, че е бит Левски. Погледни играта и с какво настроение се играе. Аз съм страшно доволен.


Страхотна игра срещу кого??????

Аз противник на терена не видях. Така, че няма от какво да съм доволен. Само от трите точки.

Да, от двубоя с Динамо М съм доволен, има за какво. От този не съм. Както написах по-рано, всичко под 5:0 е провал за ЦСКА.



8 написа:ЦСКА най-после случи на собственици.


Пак избързвате с крайните заключения. Много, ама много е рано да бъдат оценявани Титан-ите.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот Мичо » 21 сеп 2009, 09:27

Честито!
Ако ЦСКА бяха поне малко класен отбор, щеше да е страшен резултата с оглед комедийната трупа на Батков.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот otto » 21 сеп 2009, 09:29

НИЕ НЕ СМЕ АЛЧНИ МИМИ,ПОБЕДАТА СИ Е ПОБЕДА :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот skorpinoks » 21 сеп 2009, 09:32

ЦСКА победи Левски с дух ,бягане ,себераздаване ,дисциплина и физическа мощт ...
Резултата можеше и да е в повече ако не бяха Урсула и Минев ...
С тази игра едва ли има отбор който може да ни се противопостави в нашето първенство.. =D>
Но за да победим Рома и Базел ни трябва -КЛАСА,-класа която поне аз видях в трима-четерима играчи на ЦСКА плюс Платини ,но ми се струва че тоя бразилец другата година няма да играе при нас ....
Винаги съм казвал че за мен радоста е от мачовете в Европа ,там е истината ,там се кове желязото ,там си личи кой -кой е и кой отива в Анадола и кой в Леверкузен и Барселона .
Би трябвало титаните поне до лятото да запазят състава и ако имаме късмета с жребия на другарите от Подуене да атакуваме групите на ШЛ.
С физиката и себераздаването =D> но вече трябва да се поработи за класата :qipaz:
и не трябва мачове като снощния да са мерило за силата на ЦСКА....
честито на победителите ... :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот Pepi Petrov » 21 сеп 2009, 10:49

Мичо написа:Честито!
Ако ЦСКА бяха поне малко класен отбор, щеше да е страшен резултата с оглед комедийната трупа на Батков.

:qipag: :qipag: :qipag:
Показваме класа бре, само ти не си я видял явно, но и сме благородни, не избиваме комплекси на ваш гръб. Комплексарските изказвания на малоумната агитка, след мача с Виляреал, бяха че очакват ние да Ви реанимираме. Е, реанимирахме ви, бихме само с два гола..
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот Мичо » 21 сеп 2009, 10:55

Pepi Petrov написа:Показваме класа бре..

:qipbj:
Тотално са ви изпили мозъците обаче, Петров. #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот Pepi Petrov » 21 сеп 2009, 11:00

Нещо не разбрах.. :roll: , на нас?! И това след най-голямия цирк, който спретнахте?! Стига фенски приказки Милене!!! Ако срещу Динамо не смеех още да се зарадвам, то дойдоха сериозните мачове с Фулъм и Левски, видя се, че има тенденция..
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот otto » 21 сеп 2009, 11:22

НЕ СИ РАЗБРАЛ ПЕПИ,СЛЕД ТАЗИ ПОБЕДА Е ЯСНО,ЧЕ ЦСКА НЕ Е СИЛЕН,ПРОСТО ТРУПАТА НА ГОНЬО Е СЛАБА,ТАКА Е БИЛО ВИНАГИ,ТАКА Е И СЕГА,СЕКТАНЩИНАТА ОТ ПОДУЯНЕ ПАК Е НА ЛИНИЯ :qipap:

П.П.ТВА ГО КАЗАХ И НА ЕДИН ПРИЯТЕЛ ВЧЕРА ПРЕДИ МАЧА,БИМ ЛИ,ЩЕ ИЗКАРАТ СЪПЕРНИКА СЛАБ,А НАС ПО-МАЛКОТО ТАКЪВ,КАКТО ВИНАГИ :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЦСКА - ЛЕВСКИ ВЕРСИЯ 20.09.2009

Мнениеот G8 » 21 сеп 2009, 11:29

Логична победа за ЦСКА.
Левскарите винаги, като паднат почват да се оправдават, т.че нищо ново. Могат само да се радват, че спряхме да играем иначе можеше резултата да е много по-голям.
:qipad: :qipaz:


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron