ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот G8 » 06 сеп 2009, 17:01

onzi написа:...левски си има кондиционен спец...

Спец.... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Stinkata » 06 сеп 2009, 17:35

Batkoto написа:.. обаче от материала се разбира,че ....

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Тоя бълвоч, малко преди това прати Дарко в ЦСКА .....Материал... :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Stinkata » 06 сеп 2009, 18:48

Е той си я отвори... Пропя, че Ратко ги юрка, заради Батков :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот nacho » 06 сеп 2009, 21:32

и за какво му е на ЦСКА Дарко :qipbl: това ще да е хумореска някаква :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Доктор Н » 07 сеп 2009, 06:33

В четвъртък адвокат Петър Величков осъди за пореден път ЦСКА. Арбитражният съд на БФС постанови, че футболният клуб трябва да заплати 68 000 лв. на бившия помощник-треньор Александър Станков и още 30 000 лв. на аржентинския нападател Херман Пиетробон. За Величков това бяха поредните две спечелени дела срещу червените. "7 дни спорт" го потърси за повече подробности около тези случаи........
- Шефът на ЦСКА Димитър Борисов определи поведението на Станков като неморално?
- По въпроса за морала малко ще поспорим. Първо, след като едно поведение се признае за законосъобразно, значи е морално. Аз обаче ще попитам - а морално ли е да държиш хората си без заплати? ЦСКА като голям клуб трябва да е пример за по-малките отбори, а се получава точно обратното. Седем месеца от ЦСКА казват: Нямаме пари, ама ще си ги получиш. Признават, че дължат, и след това не плащат. Още по-смешното е, че някакъв як и бит в главата индивид се е обаждал на Сашо Станков да си оттеглел исковата молба срещу ЦСКА. В противен случай щял да бере ядове. Все си мислех, че това е ЦСКА, а не Металург (Перник). :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
- ЦСКА не опита ли все пак да се измъкне по някакъв начин от ситуацията?
- Опитаха се и в арбитража им се смяха. Като аргумент те изтъкнаха собственото си виновно поведение. Искаха договорът му да се признае за невалиден, тъй като, след като го взели от Пирин за 300 000 евро, не могли да го картотекират. Хем са виновни, хем искат да черпят права от това. Арбитражният съд обаче счита, че договорът е изряден и съответно ЦСКА трябва да се разплати с Пиетробон......
....тези сега признават, че дължат пари, а не ги плащат. Какво стои зад това признание? Всъщност аз не се учудвам много, след като видях на международно футболно състезание
ръководител от ЦСКА да ходи, облечен като рибар
. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Добре че поне Венцислав Живков винаги е с костюм и вратовръзка.


ТИТАНИ =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Delija » 07 сеп 2009, 08:59

Колко е жалко и мизерно да си левскар, цял живот да се радваш на административни неща, на това, че еди-кой си осъдил ЦСКА в съда за 5 стотинки, че някой не си получил заплатата...... а в същото време те изнасилват всички клошари на Европа. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Toru » 07 сеп 2009, 09:53

ЦСКАР да ми говори за клошари :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Дели не прочетели статията постната от доктора :?: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Доктор Н » 07 сеп 2009, 10:59

Може и да я е прочел, но е трудно да приемеш истината, когато те е минал вече индийският слон, а те първа ще те управляват осъждани за изнасилване индивиди, които не се свенят да заплашват истински армейци като Станков :qipbl:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Delija » 07 сеп 2009, 11:03

Ето за това говоря, жалки левскарчета. Цял живот на неща извън терена се кефите, щото на самия терен сте пълни мизерници. Ебат ви какви ли не отрепки, из цяла Европа. А на вас едничката ви радост е ако някой осъди за нещо ЦСКА. Да ви имам и футболните фенове......

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот sas1914 » 08 сеп 2009, 05:50

Delija написа:Ето за това говоря, жалки левскарчета. Цял живот на неща извън терена се кефите, щото на самия терен сте пълни мизерници. Ебат ви какви ли не отрепки, из цяла Европа. А на вас едничката ви радост е ако някой осъди за нещо ЦСКА. Да ви имам и футболните фенове......

Не знам нас кой ни "ебе", но ние вас постоянно! :idea: :qipae: :qipae: :qipae:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот itsoVIII » 08 сеп 2009, 07:31

sas1914 написа:
Delija написа:Ето за това говоря, жалки левскарчета. Цял живот на неща извън терена се кефите, щото на самия терен сте пълни мизерници. Ебат ви какви ли не отрепки, из цяла Европа. А на вас едничката ви радост е ако някой осъди за нещо ЦСКА. Да ви имам и футболните фенове......

Не знам нас кой ни "ебе", но ние вас постоянно! :idea: :qipae: :qipae: :qipae:

Бра'о, Бамби, значи си в амнезия през последните 3 години :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 08:43

Delija написа:Ето за това говоря, жалки левскарчета. Цял живот на неща извън терена се кефите, щото на самия терен сте пълни мизерници. Ебат ви какви ли не отрепки, из цяла Европа. А на вас едничката ви радост е ако някой осъди за нещо ЦСКА. Да ви имам и футболните фенове......

латерна такава.циклиш на една и съща мелодия от една година вече :qipag:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 08:45

itsoVIII написа:
sas1914 написа:
Delija написа:Ето за това говоря, жалки левскарчета. Цял живот на неща извън терена се кефите, щото на самия терен сте пълни мизерници. Ебат ви какви ли не отрепки, из цяла Европа. А на вас едничката ви радост е ако някой осъди за нещо ЦСКА. Да ви имам и футболните фенове......

Не знам нас кой ни "ебе", но ние вас постоянно! :idea: :qipae: :qipae: :qipae:

Бра'о, Бамби, значи си в амнезия през последните 3 години :qipap: :qipap: :qipap:

кажи за последните три години. :qipag:
и кажи от кога не сте взимали две поредни победи над нас. :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот onzi » 08 сеп 2009, 08:57

те една победа като вземат, и удрят г.за в тавана от кеф, ти две чак искаш :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот onzi » 08 сеп 2009, 12:16

не съм го пропуснал, но това е спекулация. те ще искат 2 дни отсрочка и ще наместят всичко. декември е прекалено далеч :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron