ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 18:12

Че кой говори за футболни страсти. Осмак, не е лошо да мислиш понякога.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 18:16

Моето впечатление за Гришата е, че е тарикат. На дребно ама в България върви. Нали беше към БСП? Сега пък Бойко!? Човека не е от никой. Гледа да се навежда при буря, взема каквото може, както той казва "не бива да се лакомим" и не дразни защото никога не е първи, най-голям и други подобни перчения, които отведоха в гроба мнозина от борческия бизнес, докато Гришата се размина.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 18:23

Личи си, че грам нищо не разбираш от темата и си пишеш на общо основание. Чети, информирай се малко.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 23:13

Добре, Гришата е дясната ръка на Бойко, а ЦСКА е Литекс Етрополе. Хайде сега се успокой или ако искаш продължавай да следиш "темата".

Що не кандидатстваш в някой жълт вестник? :roll:
Има такива където пишат за всякакви клюки. Къде верни, къде не верни ама скандални да са. Виж дали Гришата няма позиции и в еврокомисията :-k
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Delija » 04 юли 2017, 23:22

8 написа:БФС и Бойко? :shock:
Това ли се вихри в синята общност? #-o


За съжаление, е прав ..... ваши фенове отидоха лично да го полапат на Бойко ....

http://btvnovinite.bg/gallery/bulgaria/bojko-borisov-beshe-posreshtnat-ot-agitka-na-cska-snimki.html

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 05 юли 2017, 03:50

Объркал си се. Погледни заглавието ни линка, който си дал.
Или и на БТВ лапаме? :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Мичо » 05 юли 2017, 08:00

Осмак, малко глупав въпрос. За тия години дето нямахме комуникация затъпял ли си или само така ми се струва? :cry:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 05 юли 2017, 14:24

Задай въпроса към себе си. От една страна се твърди, че няма ЦСКА, а от друга ми се аргументират със статия за ..... ЦСКА. Звучи нелепо (да не използвам по-обидна дума). Жалко ако не виждаш пародията и задаваш на мен въпрос дали съм с всичкия си.

ПП. Като наслагвате лъжи внимавайте да не се оплитате. В случая говорите за ББ и по невнимание "изтървахте" момента с липсващото ЦСКА. Нагаждайте всичко да съвпада. Едно време демагозите бяха по-добри. Репресирани, от там като следствие били от народа и т.н. добре ги наслагваха нещата. Личи си и по това че големи хора като теб кълвяха. Сега даже не е интересно. Никаква мисъл няма.
Иначе на мен ми е интересно да ми слушам и цялото това кълчене тука има-тука нема ЦСКА. Забавно е с онази тема дето отвори. С желание влизам във форума и я чета. Само малко повече ако можеше да пишете.
Последна промяна от 8 на 05 юли 2017, 14:28, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Мичо » 05 юли 2017, 14:28

Пак си измисляш тези, на базата на които се опитваш да разсъждаваш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Delija » 06 юли 2017, 00:11

8 написа:Объркал си се. Погледни заглавието ни линка, който си дал.
Или и на БТВ лапаме? :roll:


Остави БТВ, кажи защо сте коленичили пред този мазен политик ??! За какво точно му благодарите ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 06 юли 2017, 01:57

Ако търсиш сериозен отговор той е че аз не съм коленичил пред никой и не мога да отговарям за действията на други. Все едно някой ако е възпявал Батков да питаш Мичо защо е лапал на мустакатия. Не мога да нося отговорност за действията на офанзиви, запади и всякакви групи от всякакви квартали и градове. Най-малкото пък не долюбвам наркомани, развалящи обществения ред, чупещи ей тъй неща за които и 1 стотинка не са дали, изключително ниско и просто ниво на интелигентност.

Ако питаш в духа на темата има ли го нема ли го ЦСКА отговора ми е "защо ме омесваш с някакъв друг клуб". Де да знам кои са тези и на кого благодарят. От тебе знам, че такъв клуб вече няма, а от други начело с админа ми е обяснено, че съм бил от Етрополе. Каква връзка имам с пуснатите от теб линкове и цитати, че да отговарям!?"
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Delija » 06 юли 2017, 13:55

Ами тези фенове, Осмак, са лидерите на вашата публика, лицето на сектор Г, естествено, че техните излагации носят срам на всички ви.

Левскарите от НКП/СЗ, като напишат поредния си неграмотен транспарант, срама го носят всички, нищо че Мичо и Стотинката не са го писали ..... и ние им се смеем, нали ??!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 06 юли 2017, 22:42

Така е.

Но и малко силно и преувеличено звучи как цялата публика на ЦСКА сме се молели на ББ. Аз не съм и си бях готов да извървя пътя, който ни предстои. Той не е твоя на изплащане на дълговете и четвърта дивизия, но пак не е бил послан с венци. Трета дивизия и случилото се по-бързо връщане в А група. За мен с ГГ начело си е ОК и това не е сега защото съм купен, лапал и т.н., а от много години съм го казвал. Най-сетне свършиха далаверите с Левски. Писна ми от тия дай им се дава на терена или под натиск да търпим нещо. Дори и загубата сега пролетта не боли като знам че се е играло, а го исках това, защото още в Ловеч биеше и ЦСКА. Знам, че сега тук загуба не се дължи на БФС, Сираков и всякакви странични сини фактори. Преди евротурнирите си имахме мястото, а най-цигански беше продавано на Ботев в последния момент. Сега обратно, нямаме честно казано място, но най-настървено си го искаме в ЕКТ с Гришата. Няма какво повече да искам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Мичо » 10 юли 2017, 09:59

Ще давате,бе. Все едно да се сърдиш на пенка на околовръстното, че дава. Това е съдбата на курвите. Вие от 48 ма та до смъртта ви тази година си останахте мръсни гадни курви. Както като отбор така и като публика.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 10 юли 2017, 12:17

Мичо написа:Ще давате,бе.


По три не стигат ли? :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта

cron