ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Delija » 23 дек 2011, 21:32

Пак общи приказки, нищо конкретно. Типичното синьо зомби.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Toru » 27 дек 2011, 13:52

Това е заключение,Дели.Пак е обща приказка но обоснователна, предвид мненията ти.
относно синьото зомби...лесно е да даваш определения.Но след като нямаш подкрепата на фактите и си измисляш и преиначаваш истории за да бягаш от истината,няма как да бъдеш възприет насериозно.Само будиш смях и съжаление. :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 27 дек 2011, 15:09

Думбар, надявам се най-сетне да разбереш истината, че симпатизираш на номенклатурен отбор. Може би не си толкова тъп и ще я разбереш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот skorpinoks » 27 дек 2011, 15:55

Toru написа:Коне с капаци сте, каквото и да си говорим.Нядявам се скоро да прогледнете.Знам,че истината е трудна за възприемане и промяната на съзнанието е също труден процес,но трябва да опитате поне.


а каква е вашата истина -Агент Борил ,Агент Николай ,Агент незнам си кой ,това ли е отбора на 'народа'
а всъшност -на кой народ ....е това с народа е хитаа на митологията ,та да не би феновете на Локо ,Спартак Вн ,Ботев ,Плевен ,Разград ,и всички останали според вашия мит да не са от народа ,само феновете на отбора от кв-Подуене ,е не е ли това жалка история .
Кой определя кой е от народа и кой не ... :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Toru » 27 дек 2011, 17:22

8 написа:Думбар, надявам се най-сетне да разбереш истината, че симпатизираш на номенклатурен отбор. Може би не си толкова тъп и ще я разбереш.

:lol: :lol: :lol:
Само подкрепяш това което съм написал.
Всеки знае кой е номенклатурният отбор.Кой се опитваш да излъжеш? Или ти си патологичен лъжец...

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Toru » 27 дек 2011, 17:22

skorpinoks написа:
Toru написа:Коне с капаци сте, каквото и да си говорим.Нядявам се скоро да прогледнете.Знам,че истината е трудна за възприемане и промяната на съзнанието е също труден процес,но трябва да опитате поне.


а каква е вашата истина -Агент Борил ,Агент Николай ,Агент незнам си кой ,това ли е отбора на 'народа'
а всъшност -на кой народ ....е това с народа е хитаа на митологията ,та да не би феновете на Локо ,Спартак Вн ,Ботев ,Плевен ,Разград ,и всички останали според вашия мит да не са от народа ,само феновете на отбора от кв-Подуене ,е не е ли това жалка история .
Кой определя кой е от народа и кой не ... :qipav:

скорпи,още ми дължиш 50 лева от бас....

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот skorpinoks » 27 дек 2011, 18:37

като се видим ще си ги получиш ,аз не се отмятам ..
но какво общо има това с темата ...?
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 28 дек 2011, 12:41

Toru написа:
8 написа:Думбар, надявам се най-сетне да разбереш истината, че симпатизираш на номенклатурен отбор. Може би не си толкова тъп и ще я разбереш.

:lol: :lol: :lol:
Само подкрепяш това което съм написал.
Всеки знае кой е номенклатурният отбор.


Е, има и изключения като теб.

Toru написа:Кой се опитваш да излъжеш? Или ти си патологичен лъжец...

А ти кога ще си признаеш, че те чукат чичковци? Кого се опитваш да излъжеш, че си педал? Или си патологичен лъжец?
Хайде, признай си истината, ще ти олекне :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Delija » 28 дек 2011, 23:24

Toru написа:Това е заключение,Дели.Пак е обща приказка но обоснователна, предвид мненията ти.
относно синьото зомби...лесно е да даваш определения.Но след като нямаш подкрепата на фактите и си измисляш и преиначаваш истории за да бягаш от истината,няма как да бъдеш възприет насериозно.Само будиш смях и съжаление. :qipag:


Пак пишеш глупости наизуст.

Хайде поне веднъж не бъди безмозъчно зомби и защити глупостите си с конкретни примери. Ето ти удобен повод, твърдиш, че аз си измислям истории и бягам от истината, хайде, назови кое съм си измислил и от кое бягам. Чакам.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 29 дек 2011, 17:43

Има да си чаааааааааакаш. Пак ще получиш някакъв отговор тип рикошет (едно питаш, получаваш сведения за друго-нещо от типа на "откъде взе маслините", "писна ми вече от тези клюки!").

Тоя е много малоумен :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Мичо » 29 дек 2011, 18:17

Като закрият цесикату и няма да има дерби. :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот 8 » 30 дек 2011, 13:52

Мичо написа:.... и няма да има дерби. :mrgreen:


И на мен ми се върти идеята титаните да ни прехвърлят в Испания, където да си правим дербита с Барса и Реал, че тук вече е много скучно :?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот vill_1 » 24 апр 2012, 13:32

На 29 април, обединени и единни както никога досега, с пламък в очите и огън в душата, с лъвски рев и нито капка страх, заставаме рамо до рамо в битката и подкрепяме Левски от първата до последната секунда! Когато единственото, за което ти остане да се бориш, са честта и името ти, значи си изправен пред най-важната си битка!

На 29 април всеки, който носи татуирано от раждането си "Л" на сърцето, всеки, за когото Левски е доброволно избраният път в живота, път, който се следва честно, безкористно, всеотдайно и докрай, трябва да дойде и да помогне на Левски! Грях да е на всеки, който остави Левски в най-трудния му момент! Грях да е на всеки, който заради личното си его, амбиции или разбирания, предаде идеята и братята си! Ако се гордееш с великите победи, не се крий след загубите! Нашата сила винаги е била в любовта и предаността! И ще браним Левски на всяка цена! Винаги и каквото и да ни струва!

Ние не избуяваме из под буренаците след 2 евтини победи и боклукджийска кофа с обещания. Ние не подкрепяме и не обичаме нашия отбор заради тенекиената купа в края на годината. Ние не си купуваме фланелката заради трите звезди над емблемата, а за да облечем Л-то върху сърцата си!

На 29 април всички обличаме Л-то върху сърцата си, отиваме, размазваме и унижаваме насред София червената пасмина с петолъчки и директиви вместо мозък в главата!

Левскари, елате и подкрепете Левски! Може да не вярвате, да се съмнявате или дори да не подозирате, но вие (ние) сме най-големият капитал на този отбор! Най-ценното нещо! Най-голямата чест! Елате да запишем заедно имената си в безсмъртието, което осигурява единствено историята… В страниците на книгите за една 100-годишна религия!


Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Казуса » 24 апр 2012, 18:13

А какво стана с хапането бе, хапльовци? :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ - VOL. 2

Мнениеот Delija » 25 апр 2012, 11:18

Ще се насера от смях с този пореден жалък син пасквил. Толко` фалшив напън...


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron