ОТ ЛЕВСКИ В ЦСКА И ОТ ЦСКА В ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 04 юни 2007, 14:09

СТРАННО :roll: ЗАЩО ЛИ ТОЛКОВА ГОЛЯМ ИЗВЕСТЕН И ВЕЛИК ФУТБОЛИСТ НА ЛЕВСКИ,КАТО ТОПУЗАКОВ,КОЙТО ВСЯКА ГОДИНА ИГРАЕ С БАРСА,ЧЕЛСИ И КИЕВО,ГО ИСКАТ САМО ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ :?: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юни 2007, 08:54

otto написа:СТРАННО :roll: ЗАЩО ЛИ ТОЛКОВА ГОЛЯМ ИЗВЕСТЕН И ВЕЛИК ФУТБОЛИСТ НА ЛЕВСКИ,КАТО ТОПУЗАКОВ,КОЙТО ВСЯКА ГОДИНА ИГРАЕ С БАРСА,ЧЕЛСИ И КИЕВО,ГО ИСКАТ САМО ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ :?: :lol: :lol: :lol:


Това вече е друга бира. :?

:lol: :lol: :lol:
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 11:47

И Осмака, чисто като теория и схема на трансферите, и Уоли, са донякъде прави. Истината е там някъде, но Осмак - това,което казва е доста вярно, щото аз познавам такива хора в др. професионални области, които също отказват повечето пари, но не го правят от некадърност (както искате да изкарате Топчо), а влияят множество комлексни причини.
By the way - ще взимате ли Чилика?

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 24 юни 2007, 17:40

ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ: НАД 90% СЪМ СИГУРЕН ЗА ЦСКА


аз съм малък,но смятам,че от времето на демокрацията има повече играчи играли за двата отбора
Изображение

Потребителски аватар
MTerziev
Мнения: 158
Регистриран на: 14 юли 2005, 20:11

Мнениеот MTerziev » 24 юни 2007, 23:03

VILIO написа:ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ: НАД 90% СЪМ СИГУРЕН ЗА ЦСКА


аз съм малък,но смятам,че от времето на демокрацията има повече играчи играли за двата отбора


Изключително съм доволен от този трансфер :idea:

blajev87
Мнения: 34
Регистриран на: 05 юни 2007, 20:14

Мнениеот blajev87 » 27 юни 2007, 18:14

ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ Е АБСОЛЮТНО ДЪРВО.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СЪМ ЩАСТЛИВ, ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ПОСАДЕНО ТОЧНО В БОРИСОВАТА ГРАДИНА :wink:
RETURN OF JUVENTUS

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 28 юни 2007, 01:31

големи разбирачи в тоя форум голямо чудо
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Мнениеот Noctis » 28 юни 2007, 02:26

Интересното е че мненията ви щяха да са разменени ако Чиликов се връщаше в Левски примерно :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 11 юли 2007, 07:25

Макриев дойде в ЦСКА но не записа мач ... иначе играчи като тренчев или пелето ... тва са професоиналисти.За тях е важна парата а не честта.

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 11 юли 2007, 07:39

SektorG написа:Макриев дойде в ЦСКА но не записа мач ... иначе играчи като тренчев или пелето ... тва са професоиналисти.За тях е важна парата а не честта.
ама наистина нямащ акъл там под косата :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
$BaRbIiIi$
Мнения: 19
Регистриран на: 15 юни 2007, 18:27
Местоположение: София

Мнениеот $BaRbIiIi$ » 11 юли 2007, 16:44

Wallace написа:8, защо коментирате Топузаков без да го познавате. Без да сте му виждали поведението след всеки мач на Левски.
Защо коменирате, без да знаете какво му е на него. само ще каже един факт, който никой не го знае - Топузаков е връщал бутилки по времето на Лафчис, само и само да остане в Левски и да играе за клуба на сърцето си.
Така, че не ми го сравнявай изобщо с вашите псевдо-звезди побойници!

Топузаков си има един изграден начин на живот и аз напълно мога да го разбера. Не иска да си го променя, а и не мисля, че от Левски му дават малко пари.
Той се чувства тука до бре - публиката обича ли г- обича го. каква е гаранцията, че за няколко милиона повече в Луч ще го заобичат. Топузаков не е Наско Сираков (футболиста). Топузаков може ли да си позволи всякакви дребни и големи изкушения в България? Може!
Топузаков ще играе ли със западни отбори, ако стане в Левски? Да ще играе!
В Луч няма да играе срещу Барса, Челси или Киево.
Това е разликата, която вие не можете да разберете, защото на вас дори и капитаните ви на отбора бойкотираха и не искаха да играят.
Помниш, нали?
Милен Петков!
Ей това е тънката разлика, между някои наши и всички ваши футболисти. :wink:


Напълно съм съгласна с мнението ти за Топчо
Изображение

ТОПЧО ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!
ОБИЧАМЕ ТЕ КАПИТАНЕ!!!оСТАНИ В ЛЕВСКИ!!!

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 11 юли 2007, 20:17

Паралеса,аре налей ми акъл.Такива умници като тебе ги знам наизуст,кажат 2-3 думи без да аргументират ... спокойно,пий си хапчетата и спинкай спокойно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цц

Мнениеот Delija » 11 юли 2007, 20:39

За съжаление той е неизлечимо болен :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Fervex@
Мнения: 103
Регистриран на: 13 май 2007, 19:16

Мнениеот Fervex@ » 11 юли 2007, 22:20

Wallace написа:8, защо коментирате Топузаков без да го познавате. Без да сте му виждали поведението след всеки мач на Левски.
Защо коменирате, без да знаете какво му е на него. само ще каже един факт, който никой не го знае - Топузаков е връщал бутилки по времето на Лафчис, само и само да остане в Левски и да играе за клуба на сърцето си.
Така, че не ми го сравнявай изобщо с вашите псевдо-звезди побойници!

Топузаков си има един изграден начин на живот и аз напълно мога да го разбера. Не иска да си го променя, а и не мисля, че от Левски му дават малко пари.
Той се чувства тука до бре - публиката обича ли г- обича го. каква е гаранцията, че за няколко милиона повече в Луч ще го заобичат. Топузаков не е Наско Сираков (футболиста). Топузаков може ли да си позволи всякакви дребни и големи изкушения в България? Може!
Топузаков ще играе ли със западни отбори, ако стане в Левски? Да ще играе!
В Луч няма да играе срещу Барса, Челси или Киево.
Това е разликата, която вие не можете да разберете, защото на вас дори и капитаните ви на отбора бойкотираха и не искаха да играят.
Помниш, нали?
Милен Петков!
Ей това е тънката разлика, между някои наши и всички ваши футболисти. :wink:


Тихо, тихо.... Пелето каква направи ? Не се примири да бъде мишка и да играе в смешен отбор....
Топузаков ще го осъзнае като му свършат кинтите... Иначе евала на Топчо раздава се истински за "Левски".
Само ЦСКА !!!
Когато прочетох за вредата от алкохола се отказах от.... четенето !

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 12 юли 2007, 00:19

Баце, не ти изчетох поста даже. Само първите две думи и го цензурирам. Защо ли?
Виж правилата!

Хахаха.разбирам накъде биеш модераторе :lol:
Последна промяна от SektorG на 17 юли 2007, 01:05, променено общо 1 път.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron