ОТ ЛЕВСКИ В ЦСКА И ОТ ЦСКА В ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 03 юни 2007, 22:37

Една вметка. Може да преобладава любовта към клуба, когато става дума наистина за много пари.

Това е примерно ако ти предложа едно от двете: избирай, 50 милиона или 20 милиона и неверояатна любов в живота ти. Дали са 20 или 50 милиона все тая, много пари са, ще поискаш да имаш и любовта.

На същия принцип във футбола ако вземаш достатъчно много пари за повече може и да не отидеш другаде, просто защото не си заслужава ако се чувстваш уютно у дома. Пример, Малдини и парите от Берлускони, които взема. Цялата кариера е в Милан.

Дори обаче и в тези ситуации, при големи западни клубове, това са изключение. Всяка звезда поритва накрая я при араби, я в щатите, я в Япония и все е за пари да вземе, въпреки че има предостатъчно.

Този вариант с любовта го няма в българската действителност. Колкото и високо платени да са фхтболистите като категория, те не вземат галактически суми в България...но е възможно в света да го има като изключение. Ето и Джерард засега го удържат с големи заплати в Ливърпул и близки до тези които би вземал примерно в Реал, но разликата се компенсира от спокойната обстановка сред свои у дома в Ливърпул.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 03 юни 2007, 23:42

8, разликата между 20 и 50 милиона е огромна! :wink: Питай Фиго. :roll: На Ривалдо на 35 нищо не му пречеше да си остане в Олимпиакос, но явно офертата на АЕК му се е сторила по-съблазнителна... :roll:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 04 юни 2007, 09:25

8, защо коментирате Топузаков без да го познавате. Без да сте му виждали поведението след всеки мач на Левски.
Защо коменирате, без да знаете какво му е на него. само ще каже един факт, който никой не го знае - Топузаков е връщал бутилки по времето на Лафчис, само и само да остане в Левски и да играе за клуба на сърцето си.
Така, че не ми го сравнявай изобщо с вашите псевдо-звезди побойници!

Топузаков си има един изграден начин на живот и аз напълно мога да го разбера. Не иска да си го променя, а и не мисля, че от Левски му дават малко пари.
Той се чувства тука до бре - публиката обича ли г- обича го. каква е гаранцията, че за няколко милиона повече в Луч ще го заобичат. Топузаков не е Наско Сираков (футболиста). Топузаков може ли да си позволи всякакви дребни и големи изкушения в България? Може!
Топузаков ще играе ли със западни отбори, ако стане в Левски? Да ще играе!
В Луч няма да играе срещу Барса, Челси или Киево.
Това е разликата, която вие не можете да разберете, защото на вас дори и капитаните ви на отбора бойкотираха и не искаха да играят.
Помниш, нали?
Милен Петков!
Ей това е тънката разлика, между някои наши и всички ваши футболисти. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 04 юни 2007, 14:09

СТРАННО :roll: ЗАЩО ЛИ ТОЛКОВА ГОЛЯМ ИЗВЕСТЕН И ВЕЛИК ФУТБОЛИСТ НА ЛЕВСКИ,КАТО ТОПУЗАКОВ,КОЙТО ВСЯКА ГОДИНА ИГРАЕ С БАРСА,ЧЕЛСИ И КИЕВО,ГО ИСКАТ САМО ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ :?: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юни 2007, 08:54

otto написа:СТРАННО :roll: ЗАЩО ЛИ ТОЛКОВА ГОЛЯМ ИЗВЕСТЕН И ВЕЛИК ФУТБОЛИСТ НА ЛЕВСКИ,КАТО ТОПУЗАКОВ,КОЙТО ВСЯКА ГОДИНА ИГРАЕ С БАРСА,ЧЕЛСИ И КИЕВО,ГО ИСКАТ САМО ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ :?: :lol: :lol: :lol:


Това вече е друга бира. :?

:lol: :lol: :lol:
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 11:47

И Осмака, чисто като теория и схема на трансферите, и Уоли, са донякъде прави. Истината е там някъде, но Осмак - това,което казва е доста вярно, щото аз познавам такива хора в др. професионални области, които също отказват повечето пари, но не го правят от некадърност (както искате да изкарате Топчо), а влияят множество комлексни причини.
By the way - ще взимате ли Чилика?

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 24 юни 2007, 17:40

ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ: НАД 90% СЪМ СИГУРЕН ЗА ЦСКА


аз съм малък,но смятам,че от времето на демокрацията има повече играчи играли за двата отбора
Изображение

Потребителски аватар
MTerziev
Мнения: 158
Регистриран на: 14 юли 2005, 20:11

Мнениеот MTerziev » 24 юни 2007, 23:03

VILIO написа:ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ: НАД 90% СЪМ СИГУРЕН ЗА ЦСКА


аз съм малък,но смятам,че от времето на демокрацията има повече играчи играли за двата отбора


Изключително съм доволен от този трансфер :idea:

blajev87
Мнения: 34
Регистриран на: 05 юни 2007, 20:14

Мнениеот blajev87 » 27 юни 2007, 18:14

ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ Е АБСОЛЮТНО ДЪРВО.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СЪМ ЩАСТЛИВ, ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ПОСАДЕНО ТОЧНО В БОРИСОВАТА ГРАДИНА :wink:
RETURN OF JUVENTUS

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 28 юни 2007, 01:31

големи разбирачи в тоя форум голямо чудо
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Мнениеот Noctis » 28 юни 2007, 02:26

Интересното е че мненията ви щяха да са разменени ако Чиликов се връщаше в Левски примерно :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 11 юли 2007, 07:25

Макриев дойде в ЦСКА но не записа мач ... иначе играчи като тренчев или пелето ... тва са професоиналисти.За тях е важна парата а не честта.

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 11 юли 2007, 07:39

SektorG написа:Макриев дойде в ЦСКА но не записа мач ... иначе играчи като тренчев или пелето ... тва са професоиналисти.За тях е важна парата а не честта.
ама наистина нямащ акъл там под косата :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
$BaRbIiIi$
Мнения: 19
Регистриран на: 15 юни 2007, 18:27
Местоположение: София

Мнениеот $BaRbIiIi$ » 11 юли 2007, 16:44

Wallace написа:8, защо коментирате Топузаков без да го познавате. Без да сте му виждали поведението след всеки мач на Левски.
Защо коменирате, без да знаете какво му е на него. само ще каже един факт, който никой не го знае - Топузаков е връщал бутилки по времето на Лафчис, само и само да остане в Левски и да играе за клуба на сърцето си.
Така, че не ми го сравнявай изобщо с вашите псевдо-звезди побойници!

Топузаков си има един изграден начин на живот и аз напълно мога да го разбера. Не иска да си го променя, а и не мисля, че от Левски му дават малко пари.
Той се чувства тука до бре - публиката обича ли г- обича го. каква е гаранцията, че за няколко милиона повече в Луч ще го заобичат. Топузаков не е Наско Сираков (футболиста). Топузаков може ли да си позволи всякакви дребни и големи изкушения в България? Може!
Топузаков ще играе ли със западни отбори, ако стане в Левски? Да ще играе!
В Луч няма да играе срещу Барса, Челси или Киево.
Това е разликата, която вие не можете да разберете, защото на вас дори и капитаните ви на отбора бойкотираха и не искаха да играят.
Помниш, нали?
Милен Петков!
Ей това е тънката разлика, между някои наши и всички ваши футболисти. :wink:


Напълно съм съгласна с мнението ти за Топчо
Изображение

ТОПЧО ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!
ОБИЧАМЕ ТЕ КАПИТАНЕ!!!оСТАНИ В ЛЕВСКИ!!!

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 11 юли 2007, 20:17

Паралеса,аре налей ми акъл.Такива умници като тебе ги знам наизуст,кажат 2-3 думи без да аргументират ... спокойно,пий си хапчетата и спинкай спокойно.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта