СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

КАКВИ СЪДИЙСКИ ТРОЙКИ ТРЯБВА ДА СВИРЯТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ

ОТ ЧУЖБИНА
101
73%
ОТ БЪЛГАРИЯ
18
13%
ВСЕ МИ Е ТАЯ/ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ
20
14%
 
Общо гласове: 139

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Otgovor

Мнениеот rkk » 18 сеп 2006, 20:55

Delija написа:Quote:"Dumbi, kaza li neshto :?: " :lol: :lol: :lol: :lol:

Богданчо, а за 6-те дузпи за 4 играни мача имаш ли отговор :?:

Срещу Боримиров нямаше никаква дузпа :!:



Прощавай, но когато играеш с Марек и Спартак дузпите са важни?! Дузпите са 5. Две срещу Спартак и две срещу Марек. Ако има нещо, то щяха да ни дадат дузпа срещу Вихрен, когато забатачихме мача.
А нима тогава срещу Янев имаше дузпа? Айде обосновай се, защото аз го направих. И според мен двете положения са 1:1. Това е мое мнение.
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот rkk » 18 сеп 2006, 20:59

Delija написа:Веднага се сещам, Мич, на прима виста един случай!!

Левски - ЦСКА 3:1 за Купата през 2000-та с 2 :!: дузпи


От тогава насам няма дузпа за Левски в дербито. До тази година!

8, не се излагай! трябва да си слепец, за да не видиш, че положенията са 1:1. Дълго повеждане на топката, необмислен шпагат, препъване, дали симулация или не и дузпа. Трябва да си много зле, за да не го признаеш. Но НИЕ си признаваме, за разлика от вас. Как може да не го признаете бе! То е очевидно! Не! То е очевадно!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Ицо
Мнения: 261
Регистриран на: 11 ное 2005, 10:36
Местоположение: Там кадето е ЛЕВСКИ

Re: Otgovor

Мнениеот Ицо » 18 сеп 2006, 21:06

Delija написа:
Богданчо, а за 6-те дузпи за 4 играни мача имаш ли отговор :?:

Срещу Боримиров нямаше никаква дузпа :!:

Какво значение има ,за колко мача колко дузпи са дадени???Ако има дузпа да не се дава,защото предишния мач ни е свирена така ли?? :shock: :shock: Колкото до дузпата беше 100%!!!
Ако се загледаш по внимателно ,ще видиш как велзар се кара на тунчев :wink:
СМЕШНИ СТЕ! :lol:
САМО ЛЕВСКИ!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Otgovor

Мнениеот Delija » 18 сеп 2006, 21:10

rkk написа:Прощавай, но когато играеш с Марек и Спартак дузпите са важни?! Дузпите са 5. Две срещу Спартак и две срещу Марек. Ако има нещо, то щяха да ни дадат дузпа срещу Вихрен, когато забатачихме мача.


Богданчо, не хитрувай :!: 2 дузпи със Спартак Вн, 2 дузпи с Марек, 1 дузпа с Рилски спортист и 1 дузпа с ЦСКА :wink: Доколкото мога да смятам - 2+2+1+1=6 :!:

За Вихрен - :shock: брей, ама не ви стига, че "гостувахте" пред своя публика в София, че и за дузпа си правите устата :!:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Otgovor

Мнениеот rkk » 18 сеп 2006, 21:14

Delija написа:Богданчо, не хитрувай :!: 2 дузпи със Спартак Вн, 2 дузпи с Марек, 1 дузпа с Рилски спортист и 1 дузпа с ЦСКА :wink: Доколкото мога да смятам - 2+2+1+1=6 :!:



изглежда не си следя отбора достатъчно и съм изтървал дузпата срещу Р.С. Ако искаш ми вярвай, че не лъжа, пък и не ми пука. Но какво значение има. така или иначе не вкарваме тия срещу Спартак, дали 7 или 8:0 срещу Марек или 4 или 5:0 срещу Р.с. Има ли значение? Нима дузпата не е част от играта?! Ми дайте да я премахнем от правилника и да няма дузпи?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Otgovor

Мнениеот Delija » 18 сеп 2006, 21:14

Ицо написа:Какво значение има ,за колко мача колко дузпи са дадени???Ако има дузпа да не се дава,защото


Извинявай, ама миналата есен друго викахте :!: Тогава опищяхте света за нашите дузпи, въпреки че сега чупите всякакви рекорди в това отношение :!: .........Значи, когато ви изнася сте на едно мнение, когато пък не ви изнася, се обръщате на 180 градуса :!: И вие сте едни :!:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 18 сеп 2006, 21:18

Когато има дузпа, тя се свири!! Колко - колкото има! Не съм на мнение че когато за някои е свирена дузпа, трябва да не се свирят повече! И 10 да има трябва да се отсъждат. Вече е въпрос дали ги има. Защото трябва да се силно заслепен, за да кажеш че повече от половината дузпи на Бат Велизарчо са дузпи.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 18 сеп 2006, 21:29

Виждаш ли как извъртате - на Велизар му били фалшиви, па на вас са чисти всичките :!: Само един пример - дузпата срещу Локо Сф пролетта :!: ФАЛШ :!:

Потребителски аватар
Mystic_Prophecy
Мнения: 74
Регистриран на: 01 сеп 2006, 14:00

Мнениеот Mystic_Prophecy » 18 сеп 2006, 22:00

Като на велизар му чупеха краката всеки мач и измислихте "дузпа велизарка" и след тва колкото и да го ритаха човека дузпа немаше,ама сека всичко си е чисто и справедливо нали
Изображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 18 сеп 2006, 22:00

Винаги си има нефутболни причини като падате и сте зад нас, нали.... :roll:
Вдигни гард за своя град!

cskafen
Мнения: 12
Регистриран на: 15 сеп 2006, 15:09

Мнениеот cskafen » 18 сеп 2006, 22:03

...

Потребителски аватар
Mystic_Prophecy
Мнения: 74
Регистриран на: 01 сеп 2006, 14:00

Мнениеот Mystic_Prophecy » 18 сеп 2006, 22:04

Ако не си забелязал нищо не съм казал за вчера,вярно дузпата беше пресилена,но нищо не съм казал.Просто е смешно как се въртите като лопати
Изображение

windowpane
Мнения: 12
Регистриран на: 07 авг 2006, 16:13
Местоположение: septemvri

Мнениеот windowpane » 18 сеп 2006, 22:28

Може на някои червени лумпени да се стори странно, но мисля, че
съдията второто полувреме свиреше по- скоро в полза на ЦСКА.
Как иначе да си обясним факта, че за всяка отнета от Ричи топка
се отсъждаше фаул, сякаш по правило? Също не трябва да забравяме
и волейболния прийом на защитник на ЦСКА (забравих кой беше
точно) при една от дългите топки към Йовов.
Колкото до дузпата, съприкосновение действително имаше и това
само слепият не би признал. Тук като база за сравнение можем да
вземем дузпата срещу Янев преди година и половина. Там също имаше
закъснял шпагат, не много убедително (но съществуващо!)
съприкосновение и леко театрално падане, но никой не оспорваше
отсъдения 11- метров нак. удар.
Тва е положението, хора, и по- добре го приемете!
...made clear in seconds of light...

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 18 сеп 2006, 22:41

Мичо написа:При 5-0(честит юбилей)

Тогава ако не ме лъже паметта съдята беше германец :lol: :lol: :lol:, тоя нагъл шваб, как само потпираше Левски :lol: :lol: :lol:
Левски

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 18 сеп 2006, 22:42

Абе много чудно (всъщност никак не е чудно) как някои хора бързо бързо забравиха предишни дербита, в които ЦСКА печелеше или стигаше до частичен успех след гол на Янев... от бялата точка... :roll: Но тогава ЦСКА играеше футбол или поне се опитваше... в последните 3 дербита ЦСКА игра футбол едно единствено полувреме. Еми как искате да свирят дузпи за вас като не можете да стигнете до наказателното ни поле? :shock: И как искате при първото нахлуване на ваш играч в пеналта и първото по-твърдо (но чисто!) влизане на наш защитник да ви свирят дузпа? В смисъл, то може, ама... така ли трябва да печели победите си галактическият гранд? Със съдийска помощ? С половин положение? С дебнене на груба грешка от страна на противника? В крайна сметка вие сте ЦСКА! Не сте Ботев (Бобошево) - трябва да печелите с красива и зрелищна игра! Или се бъркам? :roll:


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron