... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

КЪДЕ ПРЕДПОЧИТАТЕ ДА СЕ ИГРАЕ ВЕЧНОТО ДЕРБИ?

НА КЛУБНИТЕ СТАДИОНИ
86
58%
НА НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН
48
32%
НА НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН, НО НЕ И НА НАЦИОНАЛНИЯ
3
2%
ВСЕ МИ Е ТАЯ/ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ
12
8%
 
Общо гласове: 149

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Stinkata » 31 авг 2009, 17:05

А това на публиката на ЦСКА какво е??? Кроманьонско? :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот vill_1 » 31 авг 2009, 17:14

Batkoto написа:с вас не можем да се сравняваме.. вие първи изпочупихте Армията,миналата година след няколко години без сериозни ексцесии по трибуните,пак вие си показахте рогите от безсилие след 16-те точки..

И какво после? :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Stinkata » 31 авг 2009, 17:16

Батко, не се пъни... Гледал съм ги и от двата лагера. Разликата е само в цветовете на шалчетата ....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот 8 » 31 авг 2009, 17:58

Stinkata написа:Батко, не се пъни... Гледал съм ги и от двата лагера. Разликата е само в цветовете на шалчетата ....


Те са едни и същи, но в единия случай манипулативно развяват червени шалчета, за да объркат обществеността. При нас най-неграмотните поназнайват поне два западни езика и са завършили най-малкото или информационни технологи или юридически факултет.....и всичко това е утайката на червената фенска маса.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот sas1914 » 31 авг 2009, 18:50

8 написа:
Stinkata написа:Батко, не се пъни... Гледал съм ги и от двата лагера. Разликата е само в цветовете на шалчетата ....


Те са едни и същи, но в единия случай манипулативно развяват червени шалчета, за да объркат обществеността. При нас най-неграмотните поназнайват поне два западни езика и са завършили най-малкото или информационни технологи или юридически факултет.....и всичко това е утайката на червената фенска маса.
:shock: :shock: :shock: :qipan: :qipan: :qipan: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Я ми кажи ти кои два поназнайваш? :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Казуса » 31 авг 2009, 19:07

Интересно, ако утайката на "червените" привърженици са завършили информационни технологии или юридически факултети, какво ли трябва да е завършил елитът на цесекарите?
Тука ще ми се наложи да се съглася до голяма степен със Стинката: хората в агитките в голямата си част си приличат.
С малката подробност, че по-големите простаци се проявяват по-ярко сред "сините". И при положение, че няма да споменаваме за проявите на нискоинтелигентните неонацистчета от Подуяне и околните села, квартали, и гета, които освен всичко друго са се изхитрили да се побратимят с недоубитите фашисти от любимия отбор на Мусолини.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот sas1914 » 31 авг 2009, 19:12

Казуса написа:Интересно, ако утайката на "червените" привърженици са завършили информационни технологии или юридически факултети, какво ли трябва да е завършил елитът на цесекарите?
Тука ще ми се наложи да се съглася до голяма степен със Стинката: хората в агитките в голямата си част си приличат.
С малката подробност, че по-големите простаци се проявяват по-ярко сред "сините". И при положение, че няма да споменаваме за проявите на нискоинтелигентните неонацистчета от Подуяне и околните села, квартали, и гета, които освен всичко друго са се изхитрили да се побратимят с недоубитите фашисти от любимия отбор на Мусолини.
Ти с Осмака ли се съревноваваш бе Казусе? :shock: :qipan: :qipan: :qipan: За неонацисти и скинари се обърни към гениалната ви публика, която наскоро руши собствения си стадион, а не толкова отдавна и греди ряза! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Казуса » 31 авг 2009, 19:22

Не знам за нашата публика; там неонацистчетата нямат голямо поле за изява. Докато - виж в този форум Югендчето проповядава хитлеромусолинизъм, Вилката разправя, че клони към кафявата чума; изобщо очевидно, подобно на "Лацио" в Италия, вашият отбор е клоаката на заблудените неонацистчета :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот sas1914 » 31 авг 2009, 19:31

Кой е Югендчето ? А що се отнася до агитката на Лацио - за нея си има тема, но това е аристокрацията на Рим, а не като мургавата публика на Сбирщайнът! :qipae: :qipae: :qipae: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Казуса » 31 авг 2009, 19:55

Сво ще ти обясни, кой е Югендчето :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот sas1914 » 31 авг 2009, 19:57

Пак съм изпуснал нещо... :qipak: :qipak: :qipak:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Delija » 31 авг 2009, 20:35

Казуса написа:Не знам за нашата публика; там неонацистчетата нямат голямо поле за изява.


Да бе.....

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Toru » 01 сеп 2009, 09:40

Казуса написа:Интересно, ако утайката на "червените" привърженици са завършили информационни технологии или юридически факултети, какво ли трябва да е завършил елитът на цесекарите?

космонавти :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Wallace » 01 сеп 2009, 12:08

Batkoto написа:с вас не можем да се сравняваме.. вие първи изпочупихте Армията,миналата година след няколко години без сериозни ексцесии по трибуните,пак вие си показахте рогите от безсилие след 16-те точки..


А вие поне се държахте много културно, безобразни типчета! :qipap:

Агитката на ЦСКА е много по-културна от тази на Левски. Там са инженери, офицери, лекари, офицери, компютърни специалисти, офицери.... :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

Мнениеот Wallace » 01 сеп 2009, 12:12

Batkoto написа:еми то всяко действие си има противодействие,или може би ти искаш по християнски да бехме обърнали и другата буза :qipag:

Аз знам, защо всяко действие има противодействие.
Просто ние сме създадени по-рано от вас и за това ние сме започнали първи. #-o
Изображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта

cron