... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ...

КЪДЕ ПРЕДПОЧИТАТЕ ДА СЕ ИГРАЕ ВЕЧНОТО ДЕРБИ?

НА КЛУБНИТЕ СТАДИОНИ
86
58%
НА НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН
48
32%
НА НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН, НО НЕ И НА НАЦИОНАЛНИЯ
3
2%
ВСЕ МИ Е ТАЯ/ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ
12
8%
 
Общо гласове: 149

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 05 сеп 2006, 11:49

Bilbo написа:И кървавия гол ли не е за там ? Може би и 2:1 в последните секунди......я се осъзнайте малко, дербито си е дерби-има върхове, има и спадове.Току-виж след 12 дни ни предложат по-добро качество двата отбора (макар че мен ме интересува само единия).

пс. тия двд-та от "24 часа" са толкова калпаво селектирани, че нямам думи направо. :?


Има много по-големи мачове между Левски и ЦСКА, които не са включени, например когато ги обърнахме от 2:0 до 3:2 с Гетов и Зайцев. И не само...

Да не се отклоняваме от темата все пак. :wink:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 сеп 2006, 11:52

Блаже, между тези два мача има разлика - единия с Гетов е през 1993 г., а този с "мислителя" Зайцев е 2:0 => 2:4 през 1996 г.
Аз и преди си казвах мнението - имаше страхотни мачове преди - сега нищо никой не струва...

Айде бе, никой ли не може да РИП-не - ЦСКА "Септемврийско знаме" - "Левски - Спартак" - 1:3 през 1984 г.? :roll: :?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 сеп 2006, 11:57

Bilbo написа: И кървавия гол ли не е за там ? Може би и 2:1 в последните секунди......я се осъзнайте малко, дербито си е дерби-има върхове, има и спадове.Току-виж след 12 дни ни предложат по-добро качество двата отбора (макар че мен ме интересува само единия).

пс. тия двд-та от "24 часа" са толкова калпаво селектирани, че нямам думи направо. :?


Извинявай, ама не може заради 2 гола в края, един изключително посредствен двубой дотогава(това никой не може да го отрече :!: ) да го изкарваш нещо кой знае какво! Подобно е и положението с "кървавият гол", макар че този мач беше с една-две идеи по-добър от другият споменат, пак не беше нещо особено. Нека ти припомня че един двубой трае от 1-та до 90-тата минута, и не може да гледаме постно представление 85 минути, и заради някаква драма в края да кажем че било някакъв стойностен двубой. Виж, 3:3 през 98-а е съвсем друго нещо :!:

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 05 сеп 2006, 12:02

Еми не знам за вас, но за мен е важно да има тръпка в дербито.А футбола.....той е само желателен. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 05 сеп 2006, 12:05

Лошото е, че в дербито остана само тръпката. Все пак има надежда нещата някога и да се оправят. :roll: Не знам обаче кое трябва да стане първо - публиката да се върне на стадиона или нивото на футбола да се вдигне. Според мен двете неща са свързани.

ПС: аз гласувах че дербито трябва да бъде на Националния стадион.
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Ицо
Мнения: 261
Регистриран на: 11 ное 2005, 10:36
Местоположение: Там кадето е ЛЕВСКИ

Re: ... Вечното дерби трябва да е на клубните стадиони!!! ..

Мнениеот Ицо » 05 сеп 2006, 12:31

CSKA_1948 написа:А не на Васил Левски!!!

Още ли не разбраха тия шматки че винаги ще сме 5.000 на 5.000 ... плюс семкаджиите в А ... половината част от сектор В е буферска зона и така нищо не се получава като атмосфера!

Друго си е да готуваш в Подуене ... или обратното!Получава се истинско дерби когато ЦСКА гостува на стадиона на Левски или левскарите дойдат на Армията.

Според мен заряда значително спадна откакто дербитата се играят на Васил Левски.Помня финала за купата по-миналия сезон когато левски ни победи с 2-1 че мача се играе пред има няма 6.000 зрители на стадион с капацитет 43.000!!!

Просто жалка картинка ...

Вие какво мислите?

Просто на полицията им писна да правят ескорти на цесекарите,а и много напрежение се натрупва докато дойдете на герена .Болкират се най важните улици в града.Сега усобено след ремнота на "ВАСИЛ ЛЕВСКИ",забравете да видите дербито на клубните стадиони :!: :roll:
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 05 сеп 2006, 14:48

Bilbo написа:Еми не знам за вас, но за мен е важно да има тръпка в дербито.А футбола.....той е само желателен. :wink:


Тука нещо не разбирам. Обясни. Нека предположим, че футбол няма... тогава в какво търсиш тръпката?
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 05 сеп 2006, 20:57

Значи за вас не знам но аз помня времената,когато този мач (ако е за първенство) си беше на "Васил Левски".Това е истината-и абсолютно свободна продажба на билети,без всевъзможни квоти за домакини,гости,фенклубове и дучевци!
А ако мача е за Купата-заповядайте на клубните стадиони.Така си беше навремето.Няма нужда пак да откриваме топлата вода.
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Потребителски аватар
Виктория
Мнения: 235
Регистриран на: 08 апр 2006, 18:40
Местоположение: София

Мнениеот Виктория » 05 сеп 2006, 21:01

Според мен дербитата трябва да са си на стадион "Васил Левски"... Преди трибуните му са били препълнени на мач ЛЕВСКИ-Цска, наш проблем си е,че сега не можем да го напълним... Да, страшно грозно е да виждаш толкова празни седалки, но вината си е в нас, привържениците... Причините са много - цялостно отдръпване от стадионите, навзрачни игри и слухове за предварителни уговорки... За съжаление много хора се отказаха от посещаването на този двубой именно заради изброените причини...
На всички ни е ясно,че извън терена доста от футболистите са си приятели - няма ЛЕВСКИ, няма Цска.... Лошото е,че това приятелство се пренесе и на терена... Аз не искам на терена да се държат приятелски... (това разбира се не означава, че трябва да се ритат непрекъснато и терена да се превърне в бойно поле)... Просто ми липсват сблъсъците на Гонзо и Гай... Липсва ми да виждам как Иванков спринтира почти до наказателното поле на противника, защото са фаулирали някой от отбора... Липсват ми спречкванията на терена - да, те подсказваха,че има заряд,че футболистите и на двата отбора ще се борят до края за победата... Извън терена не ме интересува, дали футболистите на двата отбора са приятели или не - важното е на терена да забравят всякакви приятелски чувства... Защото "вечното дерби" не е приятелска среща, нали така!?
САМО ЛЕВСКИ!

Die Meister...Die Besten...Les Grandes Equipes...The Champions
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 05 сеп 2006, 21:06

Ех, как го няма сега 8, да ти отговори :!: :? ....... Дет` се вика, да те "светне" къде е истината :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Виктория
Мнения: 235
Регистриран на: 08 апр 2006, 18:40
Местоположение: София

Мнениеот Виктория » 05 сеп 2006, 21:18

Е, мога да се досетя донякъде каква ще е "истината"... Само дето тази в тази "истина" вярват прекалено малко хора, за да й се отдаде толкова голямо значение...
САМО ЛЕВСКИ!



Die Meister...Die Besten...Les Grandes Equipes...The Champions

Изображение

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 05 сеп 2006, 21:22

Хората вярващи в тази "истина" могат да бъдат изброени поименно-Сашо Диков-Скиора,Георги Атанасов-верния кадър на "Работническо дело" и 8.Ако версията,че става дума за един и същи човек под псевдоними се окаже вярна изповядващите тая "истина" хептен ще намалеят. :lol:
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 сеп 2006, 21:31

Леле-леле този образ в 3 в 1 :lol:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 сеп 2006, 21:32

Виктория написа:Само дето тази в тази "истина" вярват прекалено малко хора, за да й се отдаде толкова голямо значение...


И защо изразяваш тогава обратното мнение?
Аз например никога не твърдя нещо очевидно като например, че утре сутринта Слънцето пак ще изгрее и ако някой около мен говори, че това няма да стане няма да си правя труда да го оборвам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Виктория
Мнения: 235
Регистриран на: 08 апр 2006, 18:40
Местоположение: София

Мнениеот Виктория » 05 сеп 2006, 21:51

8, мисля че всички във форума вече са пределно наясно с твоята позиция за вечното дерби, за мафията в българския футбол, знаем също, че и мнението ти твърде трудно би се променило...
Както вече писах, не мога да си представя уговорено вечно дерби... За мен това би означавало край за бг първенството...И знаеш ли защо - ако и този мач е опорочен по някакъв начин, то какъв смисъл би имало всичко!? Водещите отбори имат по 4-5 мача на сезон в първенството, в които се напрягат максимално, за да вземат победата... Или почти максимално... Та ако и тези мачове попадат в графата "съмнителни" какъв е смисълът от всичко!? А ЛЕВСКИ-Цска, дербито, което през годините е символ на сблъсък на идеали, ако и него го броим за уговорено и "ясно" още преди началото на първенството... Какво се получава тогава...

И опонирам на твоя вариант на "истина", защото този форум е достатъчна трибуна, от която можеш да намериш привърженици на теорията ти... И именно заради такива предположения, стадионите са празни...

П.п. и един въпрос - при положение,че приемаш,че любимият ти отбор уговаря мачове предварително, как можеш да продължаваш да пишеш за величието му!? Как можеш да продължаваш да защитаваш и да поддържаш нещо, за което смяташ,че всъщност е една измама!?
САМО ЛЕВСКИ!



Die Meister...Die Besten...Les Grandes Equipes...The Champions

Изображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта