Полицейския произвол на Вечното Дерби

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 13 сеп 2005, 12:57

Айде,айде. На достатъчно мачове съм ходил,не ми излизайте с тоя номер "едно време знаете ли кво беше" и "няма да ходя по мачове докато не се появи нов Гунди".
Ако си фен ще подкрепяш отбора на всеки мач. За мен човек,който гледа вечното дерби по телевизията не е фен. Независимо от всичко Вечното дерби си е Вечното дерби. 1 седмица преди мача започва футболната треска,а в деня на мача е като празник. Поне при мене е така,за вас не знам.
БАН

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 13 сеп 2005, 12:59

Е поне при мен беше така... имам 13 години без прекъсване серия от вечни дербита, независимо на кой стадион са се играли. от преди и след това имам още... Ама ми писна, няма нищо общо с това, което е било. какъв празник с 13000 човека...
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 13 сеп 2005, 12:59

LEVSKI SOFIA написа:Ако си фен ще подкрепяш отбора на всеки мач. За мен човек,който гледа вечното дерби по телевизията не е фен.


кво ше ме изкараш че не съм фен ли?! ко да прая че съм във Варна и не мога да се отлепя от тука! :wink:
Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 13 сеп 2005, 14:15

Е,сега. Говоря за софиянци. Ти пък си длъжен да идеш на мача Черно море-Левски :D
БАН

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 13 сеп 2005, 14:16

Wallace написа:Е поне при мен беше така... имам 13 години без прекъсване серия от вечни дербита, независимо на кой стадион са се играли. от преди и след това имам още... Ама ми писна, няма нищо общо с това, което е било. какъв празник с 13000 човека...


Секторите на агитката си бяха фулл. Кво ти пука за А и В ?
БАН

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 сеп 2005, 12:25

Проблемът е в събирането на доказателствата преди съдебната фаза

Петър Величков
(адвокат на част от уличените)

От престоя си в залата и досегашната ми 32-годишна практика добих впечатления не само за делата, в които аз съм защитник. Случаите са като под индиго. Дознателският апарат - полицаите, са далеч от спазване на процесуалните изисквания при събиране на доказателства. По-конкретно. На един лист е написано: "Този (или лицето) го разпознах, че чупеше седалки, псуваше, сочеше пръст към устата си", да не изброявам всичко. Разпознаването е ясно формулирано в закона: чрез поемни лица, за което се съставя протокол. По-просто казано, обвиняемият се нарежда с още 4 или 5 човека, за да бъде разпознат. Възможно е и използването на фотоалбум.
Категорично не може да бъде използван само материал от медиите. Той трябва да бъде подкрепен с годни доказателства съгласно изискванията на закона.
Проблемът е, че делата срещу така наречените хулигани на мача Левски - ЦСКА са кампания. Отчита се работа.
Отделен е въпросът за моето мнение и отношение към извършените деяния. Бих ръкопляскал обаче на полицаите, ако бяха сложили белезници на виновните още на трибуните. Но не и да чакат навън пред стадиона в засада и да бият. Дори едно дете да е ударено, значи законът не е бил спазен. Няма добри и лоши акции. Има законни и незаконни.
Слаб в случая е този, който трябва да прилага закона до съдебното производство. В някои случаи се работи неграмотно. Например дознатели са се наговаряли пред уличените какво да им припишат като деяние. И това дори го разказаха в залата пред съда. Е, как този човек, дори да е виновен, ще си вземе поука. Той ще спре с простотиите по стадионите, когато бъде осъден според закона и знае, че няма измъкване. Но ако го оправдаят заради лоша работа на дознателския апарат, фенът ще придобие чувство за ненаказаност. И пак ще ходи да чупи. Просто делата трябва да се изпипват, какво, като бъдат забавени с няколко дни или седмици? И тогава ще имат ефект върху хулиганството. Калпавата работа не може да бъде опрадвана с бързане, а както казах, всичко бе пришпорено с кампанийна цел.
Изображение

Потребителски аватар
kaliman
Мнения: 100
Регистриран на: 22 мар 2005, 19:35

Re: Полицейския произвол на мача....

Мнениеот kaliman » 14 сеп 2005, 17:57

Мичо написа:Защо им трябваше да влизат в сектора

Е как защо бе Миче,ти много бързо забрави че бяхте дупе и гащи с МВР.Или забрави за Левски Спартак.Те са си ваши хора и дойдоха да се радват за равния заедно с вас.

Потребителски аватар
Змей Горянин
Временно отстранен
Мнения: 256
Регистриран на: 14 сеп 2005, 13:43
Местоположение: съселянин на otto

Re: Полицейския произвол на мача....

Мнениеот Змей Горянин » 14 сеп 2005, 18:00

kaliman написа:
Мичо написа:Защо им трябваше да влизат в сектора

Е как защо бе Миче,ти много бързо забрави че бяхте дупе и гащи с МВР.Или забрави за Левски Спартак.Те са си ваши хора и дойдоха да се радват за равния заедно с вас.

Следващия мач ше се "радват" с вас, не се притеснявай! :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 сеп 2005, 21:05

БАТ` БОЙКО Е ПОДАЛ ОТСТАВКА БЕ :lol: ОЧАКВА СЕ РАЗКОЛ В ПОЛИЦИЯТА :? СЕГА Е МОМЕНТА СИНИТЕ ФЕНОВЕ ДА СИ ОТМЪСТЯТ ЗА ПОБОЯ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 14 сеп 2005, 21:46

otto написа:БАТ` БОЙКО Е ПОДАЛ ОТСТАВКА БЕ :lol: ОЧАКВА СЕ РАЗКОЛ В ПОЛИЦИЯТА :? СЕГА Е МОМЕНТА СИНИТЕ ФЕНОВЕ ДА СИ ОТМЪСТЯТ ЗА ПОБОЯ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Аз не мога да те разбера теб ? Ти на страната на ушев ли си ? Или просто си си 100 % Анти Левски ?
Кой кого е бил ? На стадиона ушевите бяха смазани. Извън стадиона вече са били по-отделно фенове след като са им правили засади...Вас колкото пъти тръгнаха да ви бият полицаи все ви набиваха. Да сте ги изхвърляли от сектора ? Не.
БАН

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 21 сеп 2005, 08:16

E vie golqma geroistvo ste napravili kato ste gi nabili .??
Znaete li tova ako stane v nqkoq BQLA darjava kakvo 6te sledva ,bedna vi e fantaziqta mai .??
ЦСКА

Потребителски аватар
BML
Мнения: 268
Регистриран на: 11 апр 2005, 15:37
Местоположение: София

Мнениеот BML » 21 сеп 2005, 11:24

LEVSKI SOFIA написа:И дербито умира заради тази "поука".

Ами, на мен много ми се ходи по такива мачове.
Изображение

blue_sofia
Мнения: 1
Регистриран на: 22 окт 2005, 15:36
Местоположение: Sofia

Мнениеот blue_sofia » 22 окт 2005, 15:38

a.c.a.b.

Потребителски аватар
Mr.Enrich
Мнения: 30
Регистриран на: 24 окт 2005, 08:45

Мнениеот Mr.Enrich » 24 окт 2005, 08:53

На господа цесекистите които явно са много доволни от случилото се на последното дерби имам да покажа едни снимки от преди известно време.
http://torcida-plovdiv.org/galleries/hools.htm
Все пак не беше чак толкова отдавна.Затова преди да злорадствате се позамислете малко. :roll: Или не го можете?

Потребителски аватар
Алекс
Мнения: 247
Регистриран на: 28 мар 2005, 12:34
Местоположение: "Армията", Сектор Г

Мнениеот Алекс » 04 ное 2005, 14:40

Mr.Enrich, знам за какво говориш :cry:
Много нещастна картинка е с паленето на седалките, но си мисля, че това е ваш патент 8)
САМО ЦСКА!!!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron