Полицейския произвол на Вечното Дерби

Потребителски аватар
Mr.Enrich
Мнения: 30
Регистриран на: 24 окт 2005, 08:45

Мнениеот Mr.Enrich » 15 ное 2005, 15:40

Очевидно не знаеш за какво говоря.Говоря за безугледното налагане с палки от страна на полицаите.Говоря за нансянето на побой от страна на униформени служители на реда.Без подбор ей така който свари го отнася,нищо че може и да няма нищо общо.Та дори и да има пак не схващам идеята полицаите да се държат по този начин.Излиза че и полицаите са също толкова хулигани.Само дето са държавни служители :roll:

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 01 фев 2006, 01:39

Wallace написа:
LEVSKI SOFIA написа:Докато ги има двете агитки няма да умре.


Ама то има ли публика. Личи си че не си ходил през 80-те на мач на вечното дерби...

абе не е баш така защото всички които твърдите че преди стадоините винаги са били пълни не сте прави ... че е имало повече публика спор няма но не е било чак така както го изкарват ... Васил Левски не беше всеки път пълен ...

както и да е ... според мен това вечно дерби се превръща в обикновен мач след като се премести от клубните стадиони на Васил Левски.СРАМ!по 5.000 човека от ЦСКА и левски а останалото дошло да гледа мач ... :o :x гарантирам че ако мачовете са на Армията и герена ще има 100 пъти по голяма тръпка ... друго си е да играеш на стадиона на големия враг ама някои тикви няма как да разберат това защото целта на Васил Левски е да няма толкова много безредици а се получава обратния ефект.пак ташак ...

за ушевия прозвол ще кажа само че докато тия животни си мислят че могат да се противопоставят на агитките на ЦСКА и на левски винаги ше има шутове шамари кой къде завари мама им гадна ...за какво трябваше да влизат в сектора на левскарите?каква работа имаха там?и после пак феновете виновни.ами докато има ушеви по стадионите момчета ... качулките,шалчетата,слънчевите очила и БОЙ за тая мръсна сган ... докато не се научат че футбола е за нас а не за тия неграмотни същества които денонощно само знаят как да се напиват и да трепят невинни хора.това е ...
Изображение

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 01 фев 2006, 01:45

Алекс написа:Mr.Enrich, знам за какво говориш :cry:
Много нещастна картинка е с паленето на седалките, но си мисля, че това е ваш патент 8)

абе имало е случай когато и наште са се млатили с ушевите и то нееднократно ... само два примера ви давам:0-1 за купата на Бг през 2003 когато мендоса вкара гола.ушевите нахлуха в Г ама не стигнаха далеч ... последния пресен пример е финала за купата когато шаранкоф провоикра нашта публика с типични аз него жестове т.е. неграмотник отвсякъде... тогава пак стана меле ама се прееба работата ...

така че полицейския произвол трябва да спре защото колкото повече ушеви толкова по малко удоволствие за нас феновете ...

ето на викинг пак бяха застанали в Г и чакаха само ... даже един човек пред нас го изведоха от стадиона щото му течеше кръв (сигурно се осакатил някъде човечеца) ... ушевия пред нас само му вика "Бегай се оправи и пак ела" мама им ...
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 01 фев 2006, 09:40

Ушевите са малтили агитката на Левски, защото вика "Левски", а не "Витоша".... за какво говориме изобщо... :shock: :shock: :x :x
Изображение

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 02 фев 2006, 02:58

не те разбрах.кажи пак какво точно искаше да кажеш с това
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 02 фев 2006, 09:26

CSKA_1948 написа:не те разбрах.кажи пак какво точно искаше да кажеш с това


Виж заглавието на темата... :wink:
Говоря за полицейски произвол.
Искам да кажа с това, че всеки похапваше палка, ако не вика "Витоша" , както се казваше отбора по протокол.

:?
Изображение

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 02 фев 2006, 19:43

ама мисля че знаеш защо стана боя ... не заради "витоша" а заради друга дреболия
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 02 фев 2006, 22:41

Не, бре пичага, аз ти говоря не през 1985 г. говоря за мачове 1987 - 1988 г., например :wink:
Изображение

ogi28b
Мнения: 15
Регистриран на: 02 мар 2006, 23:31

Мнениеот ogi28b » 24 мар 2006, 00:07

АБЕ АЗ ПИША ТУКА ЗА ДА НЕ ОСПАМВАМ ФОРУМА, АМА ИСКАМ ВИЕ ДЕТО СТЕ МОДЕРАТОРИ И АДМИНИСТРАТОРИ И ДРУГИ ПРИКАЗНИ ГЕРОИ - ГОНГ Е ТРИБУНА, ЗА ТОВА ПРИЗОВЕТЕ ВСИЧКИ - СПРЕТЕ ДА МЯТАТЕ БОМБИ БЕ ДА МУ *БА МАЙКАТА!!! ОНЯ ДЕН НА ЦСКА ЛИТЕКС НЕКВИ СЕЛЯНЧЕТА МИ ДОШЛИ ЗА 1 ПЪТ НА МАЧ И ХВЪРЛЯТ БОМБА ПО ПОЛИЦАЯ! НЕ Е ЛИ ДОСТАТЪЧНО ЧЕ УМРЯ ЧОВЕК БЕ! БОМБАТА Е СМЪРТ! СПРЕТЕ ДА МЯТАТЕ БОМБИ! ИГРАЙТЕ С ШАЛКЕ, ШАПКЕ, ЧОРАПКЕ, РЪКАВИЧКЕ, ЛИТЕКС, ЛАТЕКС, БЕЛАСИЦА, КОЙТО И ДА Е, БИЙТЕ РАДВАЙТЕ СЕ, АМА БЕЗ БОМБИ!!!!!!!!!!!!! БОМБАТА Е СМЪРТ!!!!!! КАЖЕТЕ ГО ПО РАДИОТО!!!!!! И НЕКА ТЕПСИН ЗЛАТИНОВ И ДЕБЕЛУЧЕТО ДА ГО КАЖАТ НА ФЕНКЛУБОВЕТЕ СИ: БЕЗ БОМБИ!!!

ТРЯБВА ДА ИМА НАКАЗАНИЕ - ЗА ХВЪРЛЕНА БОМБА, 3 МАЧА!!!!

НЕКА СЕ НАПРАВИ ПРОПАГНАДА ЗА ТОВА!!!!
запалка - 20 стотинки; жълто-сини седалки (1300 броя) - 20 лева едната. Да запалиш герена по време на мач - БЕЗЦЕННО!!!

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 24 мар 2006, 08:33

Wallace написа:Ушевите са малтили агитката на Левски, защото вика "Левски", а не "Витоша".... за какво говориме изобщо... :shock: :shock: :x :x

Това са легенди и аз никога не съм викал Средец а си имах шал на който пишеше ЦСКА и това съм скандирал винаги но защо мен не са ме били милиционерите защото не съм олигофрен и не се бия с полицията и не хвърлям бомби и не паля факли и спазвам благоприличие и не ходя на мач пиян и дрогиран , а ходя за самата игра а вие повечето ходите да се изтъкнете и да набиете някое хлапе и да му вземете шала а аз колкото и да съм голям никога не съм го правил , не да ви бият да изметат всичката измет от трибуните и от вас и от нас !!!!
Да направиме инвазия в Белград !!!
Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 24 мар 2006, 08:37

ogi28b написа:АБЕ АЗ ПИША ТУКА ЗА ДА НЕ ОСПАМВАМ ФОРУМА, АМА ИСКАМ ВИЕ ДЕТО СТЕ МОДЕРАТОРИ И АДМИНИСТРАТОРИ И ДРУГИ ПРИКАЗНИ ГЕРОИ - ГОНГ Е ТРИБУНА, ЗА ТОВА ПРИЗОВЕТЕ ВСИЧКИ - СПРЕТЕ ДА МЯТАТЕ БОМБИ БЕ ДА МУ *БА МАЙКАТА!!! ОНЯ ДЕН НА ЦСКА ЛИТЕКС НЕКВИ СЕЛЯНЧЕТА МИ ДОШЛИ ЗА 1 ПЪТ НА МАЧ И ХВЪРЛЯТ БОМБА ПО ПОЛИЦАЯ! НЕ Е ЛИ ДОСТАТЪЧНО ЧЕ УМРЯ ЧОВЕК БЕ! БОМБАТА Е СМЪРТ! СПРЕТЕ ДА МЯТАТЕ БОМБИ! ИГРАЙТЕ С ШАЛКЕ, ШАПКЕ, ЧОРАПКЕ, РЪКАВИЧКЕ, ЛИТЕКС, ЛАТЕКС, БЕЛАСИЦА, КОЙТО И ДА Е, БИЙТЕ РАДВАЙТЕ СЕ, АМА БЕЗ БОМБИ!!!!!!!!!!!!! БОМБАТА Е СМЪРТ!!!!!! КАЖЕТЕ ГО ПО РАДИОТО!!!!!! И НЕКА ТЕПСИН ЗЛАТИНОВ И ДЕБЕЛУЧЕТО ДА ГО КАЖАТ НА ФЕНКЛУБОВЕТЕ СИ: БЕЗ БОМБИ!!!

ТРЯБВА ДА ИМА НАКАЗАНИЕ - ЗА ХВЪРЛЕНА БОМБА, 3 МАЧА!!!!

НЕКА СЕ НАПРАВИ ПРОПАГНАДА ЗА ТОВА!!!!

Напълно съгласен с теб за хвърлена бомба наказание 3 мача без публика да се играе , а само някое наказание от УЕФА ще оправи нещата мяташ бомба лишаване от домакинство и да видиме дали ще хвърлят !!!
Да направиме инвазия в Белград !!!

Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
BRDT
Мнения: 220
Регистриран на: 31 окт 2005, 22:34
Местоположение: Русе/София
Контакти:

Мнениеот BRDT » 24 мар 2006, 18:25

Стига сте коментирали как са налагали дядовците ви по стадионите преди 1100 години, защото сега ще ни тупат нас, а не тях.
9 за Бербо

Потребителски аватар
GUTERMAN
Мнения: 22
Регистриран на: 31 мар 2006, 17:20

Мнениеот GUTERMAN » 03 апр 2006, 17:29

То и в4ера има6е полицейски изцепки след края на спирката на Орлов мост,свалиха пълен рейс с фенове и прибраха няколко фена.
вас никой не може да ви върне на село,вие сте си от там

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 03 апр 2006, 20:12

Мичо написа:Официално писмо на ПФК Левски до Министъра на вътрешните работи

До
Министъра на вътрешните работи
Г-н Румен Петков
Т У К


Уважаеми Г-н Министър,

Управителният съвет на „ПФК Левски” АД свика днес спешно заседание във връзка с тежките инциденти по реда и сигурността на снощния мач „ПФК Левски”-„ПФК ЦСКА”. Изразяваме своето несъгласие с действията на органите на реда преди, по време и след края на мача. В тази връзка молим да бъде назначена проверка, която да установи правомерността на взетите от полицията мерки, за да можем да отговорим на обществения интерес към случилото се по три основни въпроса.

..................................................
С уважение:
/Г.Марков/
Председател на
УС на „ПФК Левски” АД


Тоя ли е най-големият моралист??? Каза се че Николайчо е бил доносник на ДС. Той е живия пример на връзката на левски с МВР и ДС. Не говоря дали е прав или не.. :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 04 апр 2006, 06:59

Добро утро!

Аз съм си патил от "ултраси". За това съм за по-твърди мерки на полицията към хулиганите по стадионите, боли те сини, червени, зелени. Къде го има по нормалните държави ти да посегнеш на полицай??? Направо изгаряш. Виновни са клубовете които ги защитават. След предишното дерби лично Батков беше адвокат на арестувани такива сини. Сега с писма ще ги поощряват. Еми така ще е докато паднат жертви за жалост. А такава имаше преди няколко години. За това аз със сина си не ходя на това дерби. Ти ще хвърляш седалки по полицията и ще ревеш че те малтретират???? Абсолютна наглост. И нашите са такива.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron